Skocz do zawartości

Zakończenie sezonu Kemping Wisła Jonidło 12-14.10.2018


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 357
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

4 godziny temu, Kielek napisał:

Może jednak nie ograniczać ilości osób. Wiele osób (np. Ja) dopiero w ostatniej chwili może załatwić sobie wolne a lista już zamknięta. Myślę że jakoś się pod tą wiatą pomieścimy. Zniesienie limitu pozwoli otworzyć się nam na  "nowe znajomości" pewnie nie mniej wartościowe. Andrzej przemyśl temat bo przecież w Dziećkowicach też nie ma bazy na 90 załóg a jednak Cezar dał radę. ☺️

Kielek w Dziećkowicach jest ciepło ,każdy siedzi przy swojej budce i robi się wiele podgrup- nie ma jednej wspólnej biesiady ,a w Wiśle jest zimno i siedzimy wszyscy razem.

W tym roku w Wiśle na kempingu Jonidło  mieli duża awarię prądu ,która do tej pory nie została całkowicie naprawiona. Ponoć jest tylko 8 punktów poboru prądu. Są przyczepy całkowicie bez ogrzewania gazowego .Ludzie przywiozą grzejniki elektryczne  ,wielu ma czajniki elektryczne -na jednym kablu będą podłączone już po 4 cepki i co ,do kogo będą wszyscy biegać jak wybije prąd ?

 

18 minut temu, MichalAndrychow napisał:

Jeżeli jeszcze można to poprosimy 1 małą 1 dużą 

A Rudek , a pozostałe listy- przecież wczoraj miałeś to uzupełnić ? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, belmondo napisał:

Kielek w Dziećkowicach jest ciepło ,każdy siedzi przy swojej budce i robi się wiele podgrup- nie ma jednej wspólnej biesiady ,a w Wiśle jest zimno i siedzimy wszyscy razem.

W tym roku w Wiśle na kempingu Jonidło  mieli duża awarię prądu ,która do tej pory nie została całkowicie naprawiona. Ponoć jest tylko 8 punktów poboru prądu. Są przyczepy całkowicie bez ogrzewania gazowego .Ludzie przywiozą grzejniki elektryczne  ,wielu ma czajniki elektryczne -na jednym kablu będą podłączone już po 4 cepki i co ,do kogo będą wszyscy biegać jak wybije prąd ?

 

A Rudek , a pozostałe listy- przecież wczoraj miałeś to uzupełnić ? ?

Rezerwuję jedno przyyłcze! Ja jeatem jednym z tych co ma ogrzewanie elektryczne....?

Wodę obiecuję grzać na gazie ?

Stefan mi też osobiście szkoda tego limitu. Zresztą pisałem już o tym....

Może z tym 220V jakoś poogarniać dodatkowymi przedłużaczami z budynku głównego oraz z recepcji....???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Magvik napisał:

Słuchajcie a jak tam jest w końcu z tym prądem? Jest? Nie ma? Mamy małe dziecko a solar póki co w piwnicy czeka na zimę by go zamontować i przydałoby się chociaż światło :)

Prąd jest  i wystarczy dla zapisanych załóg. Nie róbcie zagadnienia.Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Kielek napisał:

Może jednak nie ograniczać ilości osób. Wiele osób (np. Ja) dopiero w ostatniej chwili może załatwić sobie wolne a lista już zamknięta. Myślę że jakoś się pod tą wiatą pomieścimy. Zniesienie limitu pozwoli otworzyć się nam na  "nowe znajomości" pewnie nie mniej wartościowe. Andrzej przemyśl temat bo przecież w Dziećkowicach też nie ma bazy na 90 załóg a jednak Cezar dał radę. ☺️

Stefan , a gdzie Ty chcesz pogadać, poznać, czy napić się z wszystkimi, jak nie pod wiatą z ogniskiem ??
To już będą takie temperatury, że raczej przy przyczepie nie posiedzimy w kilka załóg. No a wiata nie jest z gumy. Pewno i tak wszystkich nie pomieści.
Byłeś , to wiesz jak tam bywa z pogodą i temperaturą, zwłaszcza wieczorem, czy w nocy.
Nawiasem mówiąc to i tak jedno gniazdko jest do mojej wyłącznej dyspozycji,   Większość i tak o tym wie.       
 Ogrzewania gazowego brak a gorzałka grzeje na trochę tylko hihihi.
Prąd to  pikuś jakoś się to ogarnie.  Gorzej z wiatą i tak mam troskę obaw czy się tam wszyscy zmieścimy.

Edytowane przez marko6 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Cezarr napisał:

A jak tam przewidywania pogodowe ☀️☀️☀️

 

7 minut temu, 11thebest napisał:

16 stopni i ????

21 stopni pełna lampa  dla przyjeżdżających w czwartek  :)

do 17 stopni minimalnie przy słońcu w niedzielę 

https://pogoda.interia.pl/prognoza-dlugoterminowa-wisla,cId,37996

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.