Skocz do zawartości

Zakończenie sezonu Kemping Wisła Jonidło 12-14.10.2018


Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, Magvik napisał:

Jarobaro a Ty pamiętasz że w kwietniu w Imielinie coś mi obiecałes? Pisałam na priv ale ciiisza :)

Tak bywa u mnie terminy realizacji długie :) ororaz kontakt utrudniony :D a nie zawsze czytam privy na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 357
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

W dniu 9.10.2018 o 20:43, Kajetan napisał:

No toś go zachęcił...  ?

Kajetan a Ty czemu nie jedziesz z nami ?

Nie jestem tutaj od zachęcania . Lista jest zamknięta , bo tak było ustalone i tej wersji się trzymamy.Słuchaj gość napisał 1 posta  przy tajemniczym opisie ,nikogo nie zna ,rejestruje się dzień wcześniej więc  co niby miałem napisać ?

22 godziny temu, marmatjul napisał:

Potwierdzam swój udział , przyjadę w piątek popołudniu.  Lista zakąskowa: będzie blacha ciasta , mięsna zakąska  i napój %

Pozdrawiam , do miłego spotkania

 

Już dopisuję i do zobaczenia  na miejscu :)

8 godzin temu, jarobaro napisał:

Naklejki złotowe dotarły dziś rano do komandora zlotu

Potwierdzam to info .Dziękujemy Wam serdecznie   - Jarkowi i Edycie za zaangażowanie , produkcję i expresową wysyłkę.Pozdrawiam :)

25 minut temu, MichalAndrychow napisał:

Potwierdzamy przyjazd  piątek popołudniu 

zakąska oczywiscie  bedzie -micha oscypków

z tego co mi wiadomo Rudek szykuje kaszanke ?

Górale nie zawodzą .Trzymali nas do końca w niepewności  z menu .....

Juz dopisałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, belmondo napisał:

Kajetan a Ty czemu nie jedziesz z nami ?

Lista jest zamknięta , bo tak było ustalone i tej wersji się trzymamy.

Sam sobie powyżej odpowiedziałeś ;)

W związku z tym, zaplanowaliśmy już ten weekend inaczej ale też karawaningowo :przyczepa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kajetan napisał:

Sam sobie powyżej odpowiedziałeś ;)

W związku z tym, zaplanowaliśmy już ten weekend inaczej ale też karawaningowo :przyczepa:

Kajetan , co ty gadasz ?

Skąd Ty możesz wiedzieć ile Komandor zlotu ma list ?

Nie załapałeś się z listy głównej ,ale łapiesz się np. z listy DJ- ów ,bo taka również listę posiadam  :)?:(:)?

Szczerze mówiąc nie ma takiej załogi ,która pisałaby do mnie na priv , że zależy im na tym wyjeździe ,a go nie zabieramy ze sobą .Kto pisał na privie ten jest :)

 

Edytowane przez belmondo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, marko6 napisał:

Spokojnie, to było na wojnie .
Nie tylko Ty wiesz kto miewa dobry smalec.....?

Marek tylko spokój może nas uratować  !

Jest i wybawca - Kielek napisał mi ,że zapodał  " dżem " ze świni, do tego ogórki i grzaniec :)

Jestem uratowany :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Cezarr napisał:

Andrzej a kiedy jest ten zlot ?

Nie mów ,że już tam stoisz  :)

Nie mów tez ,ze pogody nie ma na zlot :

image.thumb.png.fe9910257d5ddf78bda3ee31b580d0d6.png

WAŻNE: Informacja dla fotoreporterów i kamerzystów.

                           W związku z licznymi prośbami uczestników poprzednich zlotów, proszę o robienie i ewentualne publikowanie tylko takich zdjęć i filmów,  które nie stawiają osób na nich widocznych w złym świetle lub narażałyby je na złośliwe komentarze osób postronnych. Przypominam, że forum jest otwarte i zdjęcia i filmy może zobaczyć każdy- nie koniecznie związany z karawaningiem. Komandor Zlotu.

  •  
Edytowane przez belmondo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, belmondo napisał:

 

WAŻNE: Informacja dla fotoreporterów i kamerzystów.

                           W związku z licznymi prośbami uczestników poprzednich zlotów, proszę o robienie i ewentualne publikowanie tylko takich zdjęć i filmów,  które nie stawiają osób na nich widocznych w złym świetle lub narażałyby je na złośliwe komentarze osób postronnych. Przypominam, że forum jest otwarte i zdjęcia i filmy może zobaczyć każdy- nie koniecznie związany z karawaningiem. Komandor Zlotu.

  •  

Andrzej i bardzo mądrze że o tym pomyślałeś. W końcu nie samym zlotem człowiek żyje. Myślę, że taka informacja powinna być standardem przed każdym zlotem, bo niektórzy sprawiają wrażenie jakby robienie "niestosownych" zdjęć przynosiło im frajdę.

Edytowane przez Kielek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, bo jak ocenić jakie zdjęcie są dobre a jakie złe według tego co napisał Andrzej, jakie zdjęcie stawiają kogoś w złym świetle ?
ktoś powie że nie chce być na zdjęciu jak pije wódkę czy wygłupia się na imprezie, mnie to ja wiesz w ogóle nie przeszkadza, nie jedna
już była impreza na której działo się i to grubo potem były fotki i już, ale skoro Andrzej tak napisał to myślę ze o to chodzi.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie to Ja podpisuję się pod Andrzeja wpisem w 100%, bo co robię na zlotach to moja sprawa ale nie koniecznie musi to cała Polska oglądać. Jeżeli ktoś tego wpisu nie rozumie i ma problem z tym jakie zdjęcie może mi zrobić a jakie nie to proszę żeby w ogóle nie robił mi zdjęć. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.