Skocz do zawartości

Zakończenie sezonu Kemping Wisła Jonidło 12-14.10.2018


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 357
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja tak gwoli drobnego wyjaśnienia. Wiadomo było od początku, że RODO, jak wejdzie, to narobi szumu. Jednak powoli już kurz opada i można pewne rzeczy publikować. Zwróćcie, proszę uwagę, że ustawa o ochronie danych mówi o gromadzeniu i przetwarzaniu danych dla celów DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ. Wobec czego publikowanie zdjęć na forum z prywatnego spotkania dla celów prywatnych nie podlega pod RODO. Zresztą, nasi specjaliści od ochrony danych osobowych stwierdzają, że tak naprawdę, to zmiany prawne nie były aż tak drastyczne, jak się spodziewano. Większość zapisów związanych z ochroną danych osobowych istniała w naszym ustawodawstwie już od dawna. Teraz tylko to ujednolicono. Można spokojnie zdjęcia publikować. Oczywiście pomijam fakt, kiedy to ktoś chce publikować zdjęcia poniżające czyjąś godność - to już zupełnie inna kwestia i nie RODO w tym momencie powinno działać :) Więc bardzo proszę koleżeństwo o pokazanie co się działo - bez obaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mili moi. Jestem byłym karawaningowcem. Kupiłem przyczepę zupełnie przypadkiem. Pojechałem i poznałem fantastycznych ludzi.

 Dziękuję Belmondo, ale bardziej dziękuję Asiu. Za Twoją serdeczność. Dziękuję Mareczku i wiesz komu jeszcze za te nalewki i za mega serdeczność. Dziękuję  Fruzi za pieczonki, które przygotowywałem mimo tępych noży. Dziękuję Michalc, za Twoje zaangażowanie. Generalnie, urwał, byliście świetni. Kocham Was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.11.2018 o 19:54, Robak napisał:

Mili moi. Jestem byłym karawaningowcem. Kupiłem przyczepę zupełnie przypadkiem. Pojechałem i poznałem fantastycznych ludzi.

 Dziękuję Belmondo, ale bardziej dziękuję Asiu. Za Twoją serdeczność. Dziękuję Mareczku i wiesz komu jeszcze za te nalewki i za mega serdeczność. Dziękuję  Fruzi za pieczonki, które przygotowywałem mimo tępych noży. Dziękuję Michalc, za Twoje zaangażowanie. Generalnie, urwał, byliście świetni. Kocham Was.

Ale o co chodzi. Co to znaczy byłem? I czemu dziękujesz, tak jakbyś się żegnał na zawsze. Nie byłem w Wiśle, więc może o czymś nie wiem ??? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o co chodzi. Co to znaczy byłem? I czemu dziękujesz, tak jakbyś się żegnał na zawsze. Nie byłem w Wiśle, więc może o czymś nie wiem ??? 
To znaczy, że Robak nie ma już budy i szuka kampera (z tego co pamiętam )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.