Skocz do zawartości

Zakończenie sezonu Kemping Wisła Jonidło 12-14.10.2018


Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie myślę, że możemy zamówić Ciuchcię ,żeby nas zabrała z kempingu na wycieczkę ,która trwa 2,5 h.

http://www.dtsport.pl/

Trasy są opisane.Myślę , że trasa na zaporę i zameczku Prezydenckiego jest najlepsza. Możemy zarezerwować całą kolejkę - 54 miejsca  lub jeden wagonik 27 miejsc  po 15 zł od osoby-niezależnie od wieku (dzieci do 4 lat gratis) lub jeżeli byłaby to przewaga dzieci to cena będzie w dół.To już kwestia dogadania. Czy są chętni ? Na sobotę 13.10.2018 mają już dużo rezerwacji ,więc ruchy muszą być konkretne.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 357
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

2 godziny temu, belmondo napisał:

Tak sobie myślę, że możemy zamówić Ciuchcię ,żeby nas zabrała z kempingu na wycieczkę ,która trwa 2,5 h.

http://www.dtsport.pl/

Trasy są opisane.Myślę , że trasa na zaporę i zameczku Prezydenckiego jest najlepsza. Możemy zarezerwować całą kolejkę - 54 miejsca  lub jeden wagonik 27 miejsc  po 15 zł od osoby-niezależnie od wieku (dzieci do 4 lat gratis) lub jeżeli byłaby to przewaga dzieci to cena będzie w dół.To już kwestia dogadania. Czy są chętni ? Na sobotę 13.10.2018 mają już dużo rezerwacji ,więc ruchy muszą być konkretne.

 

Jesteśmy chętni na tą ciuchcię....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Misio napisał:

U nas w szkołach wolny poniedziałek...

A ja w czwartek i piątek pracuje...

To chyba zależy od szkoły. Moje dzieciaki akurat mają wolne w piątek.

My również zapisujemy się na ciuchcię - Voku 4 osoby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, belmondo napisał:

Tak sobie myślę, że możemy zamówić Ciuchcię ,żeby nas zabrała z kempingu na wycieczkę ,która trwa 2,5 h.

http://www.dtsport.pl/

Trasy są opisane.Myślę , że trasa na zaporę i zameczku Prezydenckiego jest najlepsza. Możemy zarezerwować całą kolejkę - 54 miejsca  lub jeden wagonik 27 miejsc  po 15 zł od osoby-niezależnie od wieku (dzieci do 4 lat gratis) lub jeżeli byłaby to przewaga dzieci to cena będzie w dół.To już kwestia dogadania. Czy są chętni ? Na sobotę 13.10.2018 mają już dużo rezerwacji ,więc ruchy muszą być konkretne.

 

Andrzej Czy na pokładzie tej ciuchci będzie bar z przekąskami oraz czy będą serwowane zimne napoje aby zwilżyć zeschnięte usta po piątkowych rozmowach ?

6 godzin temu, Kajetan napisał:

Jak mu obiecasz paczkę dobrych długopisów..... ?

??

A potrafi pisać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, 11thebest napisał:

Jesteśmy chętni na tą ciuchcię....

 

16 godzin temu, Lucek26 napisał:

Ciuchcia - proszę o rezerwacje dla dwóch osób.:banan: 

 

16 godzin temu, PaulinaS napisał:

To chyba zależy od szkoły. Moje dzieciaki akurat mają wolne w piątek.

My również zapisujemy się na ciuchcię - Voku 4 osoby

Już tworzę listę chętnych na przejazd ciuchcią  :)

16 godzin temu, ciampel napisał:

Dopisz proszę do mnie Ciamplową , bo jak przeczyta listę to strzeli focha że jadę sam ?

Już się robi  :)

 

12 godzin temu, Cezarr napisał:

Andrzej Czy na pokładzie tej ciuchci będzie bar z przekąskami oraz czy będą serwowane zimne napoje aby zwilżyć zeschnięte usta po piątkowych rozmowach ?

A potrafi pisać ?

Cezarze oczywiście, że o tym pomyślałem i to nim zadzwoniłem do właściciela Ciuchci :)

Będą również bilety VIP i odpowiednia obsługa  ?

Edytowane przez belmondo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Beata44w napisał:

cześć my też będziemy w czwartek i piszemy się na ciuchcie ja i adaś

tylko się ciepło ubrać na wyjazd bo już zimne wieczory śniegiem czuć 

Oczywiście tez Was dopisuje do listy

 

To co ,by jak mówi Marko 6 na stołach nie było samych śledzi - ruszamy z listą zakąsek.Proszę o propozycje od poszczególnych załóg  :)  :miga::miga::miga:

Edytowane przez belmondo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyrabiamy ruchy , bo  brakuje miejsc w ciuchciach.

image.png.3442f960497f388aaea197c94e4d8c6e.png

Na sobotę  13.10.2018r.mamy rezerwację  dla 27 osób na godz. 13.00 ( Ciufcia Martusia  )

Ciufcia jest ogrzewana,na głowę nie pada jak coś- jeżdżą również w deszczu , bo i zimą jeżdżą :)

 

Możemy jeszcze zapisać jeszcze  17 osób na godz. 10.30 , czyli już nas podzielili na 2 grupy ?

W zielonej ciufci dopiero jest obłożenie na sobotę.

Tutaj max zabiorą razem 47 osób - gdy będzie tylu chętnych coś wykombinujemy może-też wolałbym jechać razem :)

Edytowane przez belmondo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, belmondo napisał:

Przyrabiamy ruchy , bo  brakuje miejsc w ciuchciach.

image.png.3442f960497f388aaea197c94e4d8c6e.png

Na sobotę  13.10.2018r.mamy rezerwację  dla 27 osób na godz. 13.00 ( Ciufcia Martusia  )

Ciufcia jest ogrzewana,na głowę nie pada jak coś- jeżdżą również w deszczu , bo i zimą jeżdżą :)

 

Możemy jeszcze zapisać jeszcze  17 osób na godz. 10.30 , czyli już nas podzielili na 2 grupy ?

W zielonej ciufci dopiero jest obłożenie na sobotę.

Tutaj max zabiorą razem 47 osób - gdy będzie tylu chętnych coś wykombinujemy może-też wolałbym jechać razem :)

wydaję mi się że powinniśmy jechać jako całość w jednej grupie.....

gdzie lista na naklejkowa??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.