Skocz do zawartości

Zakończenie sezonu Kemping Wisła Jonidło 12-14.10.2018


Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Cezarr napisał:

Nie, bo jak ocenić jakie zdjęcie są dobre a jakie złe według tego co napisał Andrzej, jakie zdjęcie stawiają kogoś w złym świetle ?
ktoś powie że nie chce być na zdjęciu jak pije wódkę czy wygłupia się na imprezie, mnie to ja wiesz w ogóle nie przeszkadza, nie jedna
już była impreza na której działo się i to grubo potem były fotki i już, ale skoro Andrzej tak napisał to myślę ze o to chodzi.
 

Złe zdjęcie w to np. takie , gdzie ktoś "przybija gwoździa " do stołu, będzie nieodpowiednio ubrany ,leży w rowie lub krzakach i to np. nie sam  :) 

Szkolenie dla fotoreporterów odbędzie się na zlocie, gdzie omówione zostaną szczegóły.W związku z powyższym nie bijemy tzw. piany.Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 357
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Hi

I tak oto RODO wkroczyło na salony.....

forum.karawaning.pl

???

to może, każde zrobione foto. Te które sie chciałoby sie zamieścić w temacie naszego zlotu, wysyłamy do organizatora. Ten natomiast je ewentualnie dopuści do publikacji, ott taka cenzura zlotowa. ???????

Edytowane przez 11thebest (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, 11thebest napisał:

Hi

I tak oto RODO wkroczyło na salony.....

forum.karawaning.pl

???

to może, każde zrobione foto. Te które sie chciałoby sie zamieścić w temacie naszego zlotu, wysyłamy do organizatora. Ten natomiast je ewentualnie dopuści do publikacji, ott taka cenzura zlotowa. ???????

Myślę, że w temacie zdjęć i filmów wystarczy zdrowy rozsądek. Tomek może Ty nie potrzebujesz cenzurować swoich zdjęć ale Ja jeżeli chciałbym mieć jakiekolwiek zdjęcia to niech je robi ktoś kto rozumie co to znaczy "niestosowne zdjęcie" np Michalc 3 - on jakoś wie co wypada a co nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie zrozumcie mnie źle ale dla mnie jest to temat naprawę pierdołowaty, tym bardziej że nie pamiętam
aby ktoś wklejał zdjęcia osób skrajnie nawalonych ( o ile takie w ogóle były :puk:) czy osób w sytuacja niezręcznych.
Jeździmy ze sobą nie od dawana i wiemy jak się mamy zachować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Kielek napisał:

Myślę, że w temacie zdjęć i filmów wystarczy zdrowy rozsądek. Tomek może Ty nie potrzebujesz cenzurować swoich zdjęć ale Ja jeżeli chciałbym mieć jakiekolwiek zdjęcia to niech je robi ktoś kto rozumie co to znaczy "niestosowne zdjęcie" np Michalc 3 - on jakoś wie co wypada a co nie.

ja doskonale WIEM, o co chodzi.?

też przecież robię zdjęcia i potem je wrzucam, myślę że tych 'nieodpowiednich' nigdy nie wrzuciłem

nie pamiętam też aby ktoś kiedykolwiek mnie poprosił o usunięcie jakiegoś zdjęcia....

myślę że jak będzie tak jak do tej pory to będzie OK.

??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tym optymistycznym akcentem przechodzimy do następnego punktu programu, a mianowicie kto już jest na miejscu w Wiśle ?

Jaka pogoda Was tam przywitała ?

Jakie jest podłoże ? Czy dobrze skosili tą trawę i ją wywieźli ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Cezarr napisał:

Tak byliśmy na salonach i wiemy jak się zachować ?

yessss, yesss, yesss?????

p./s. hi w zeszłym roku w Wiśle na zakończeniu miałem jedną sytuację, która bym wolał żeby nie była publikowana, na szczęście nikt jej na foto nie uwiecznił

chyba.......??

2 minuty temu, belmondo napisał:

I tym optymistycznym akcentem przechodzimy do następnego punktu programu, a mianowicie kto już jest na miejscu w Wiśle ?

Jaka pogoda Was tam przywitała ?

Jakie jest podłoże ? Czy dobrze skosili tą trawę i ją wywieźli ?

 

 

wam to dobrze

mi jedyne co się udało to to, że będziemy w piątek wcześniej niż zakładałem czyli koło 18tej na Jonidle....

i tak się ciesza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.09.2018 o 13:32, belmondo napisał:

Piątek 12.10.2018r :

Od godzin porannych zjazd załóg, zajęcia indywidualne
Godzina 18.00 ognisko integracyjne w wiacie z zadaszeniem i prądem (proponuję luźne rozmowy lub relacje z podróży wakacyjnych- do wyboru)

Tomek to się wstrzeliłeś w godziny.Wjedziesz  na kemping i wszyscy Cię będą witać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.