Skocz do zawartości

Zakończenie sezonu Kemping Wisła Jonidło 12-14.10.2018


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 357
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Te Cezar gdzieś Ty się rozstawił z ta cepką  w Dziećkowicach -to nie ten zlot ?

Cezar zmień leki  :)

35 minut temu, PaulinaS napisał:

Już jedziemy do was. Sucho tam?

Z tego co słyszałem straszna posucha-nikt nic nie leje ???

22 minuty temu, _(raven)_ napisał:

Kulki będą już w czwartek 

Spoko  ,sami tam nie będziecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My startujemy z Krakowa ok. 14.00 :) mam coś specjalnie szczególnego dla miłośników prawdziwej rakiji...tym razem z Macedonii:)

i jeszcze jedno - wiem,że pakujemy sięw najgorsze piątkowe korki na Śląsku i wylocie z Krakowa ale nie mam wyboru. Pytanie - widzę, że są jakieś remonty koło Bielska a chciałem jechać przez Bieruń Tychy , Pszczynę do Bielska gierkówką - długo się tam teraz stoi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, belmondo napisał:

Cezar zmień leki  :)

Leki są dobrane ok, ale u Ciebie okulary już nie, napisałem gotowy do wyjazdu a nie że przyjechałem :ee:

6 minut temu, pawel1966 napisał:

chciałem jechać przez Bieruń Tychy , Pszczynę do Bielska gierkówką - długo się tam teraz stoi?

i jak tak jadę, ale jutro zobaczę czy jechać tamtędy czy inną drogą.

Teraz widzę że przy Pszczynie się trochę "ształuje" ale nie dużo, jutro nie powinno być więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, belmondo napisał:

Kajetan , co ty gadasz ?

Skąd Ty możesz wiedzieć ile Komandor zlotu ma list ?

Nie załapałeś się z listy głównej ,ale łapiesz się np. z listy DJ- ów ,bo taka również listę posiadam  :)?:(:)?

Szczerze mówiąc nie ma takiej załogi ,która pisałaby do mnie na priv , że zależy im na tym wyjeździe ,a go nie zabieramy ze sobą .Kto pisał na privie ten jest :)

 

Jest OK. Zaplanowaliśmy już Jurę na ten weekend. Sprawdzimy kemping "Małe Dolomity". Może będzie dobry na zloty ? Wisła się już trochę chyba opatrzyła, przynajmniej nam, biorąc pod uwagę, że byliśmy tam już raz, w tym roku. O jakichś niedzielnych wyjazdach nie wspominam. Oczywiście spotkanie z bratnimi duszami bezcenne ale nie samym :pub:człowiek żyje i coś nowego chce zobaczyć. Może za rok zrobisz zamknięcie sezonu własnie tam, gdzie jedziemy ? Kto to wie... Damy znać jak było. Kilka pozytywnych opinii już czytałem na Forum...

Miłej zabawy :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajetan w Małych Dolomitach to zlot tylko dla 8 zestawów A reszta ekipy pod namioty...dla większej ilości nie starczy miejsca zresztą sam się przekonasz...
My startujemy jutro z Katowic koło 16tej 17tej niestety w naszej okolicy największe korki na Śląsku....własnie się zastanawiamy czy jechać przez Żory czy Pszczyne żeby nie zajechać zbyt późno...

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, uwex napisał:

Kajetan w Małych Dolomitach to zlot tylko dla 8 zestawów A reszta ekipy pod namioty...dla większej ilości nie starczy miejsca zresztą sam się przekonasz...
My startujemy jutro z Katowic koło 16tej 17tej niestety w naszej okolicy największe korki na Śląsku....własnie się zastanawiamy czy jechać przez Żory czy Pszczyne żeby nie zajechać zbyt późno...

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
 

ze względu że udało nam się urwać jutro wcześniej z pracy, to wystartujemy podobnie z Mysłowic tak 16,30-17.00

S1 na Tychy i potem na Bielsko-Skoczów-Wisła....

Może się po trasie spotkamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.10.2018 o 20:42, PaulinaS napisał:

Adam 12 potwierdza swój przyjazd w czwartek. Lista zakąskowa - ciasto sernik? oraz napoje procentowe.

Adrian pisał mi ze jedzie ma być w piątek wieczorem a co przywiezie każe mu przytargać zestaw pizzy ?

Ups nie to edytowałem ale chodziło o listę ostatnich osób do potwierdzenia przyjazdu ?

Godzinę temu, 11thebest napisał:

ze względu że udało nam się urwać jutro wcześniej z pracy, to wystartujemy podobnie z Mysłowic tak 16,30-17.00

S1 na Tychy i potem na Bielsko-Skoczów-Wisła....

Może się po trasie spotkamy :)

I my tak mamy zamiar wystartować z Dąbrowy ta sama trasa wiec może się spichniemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.