Skocz do zawartości

przyczepa dla dwojga z łazienką


zygi

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie witam Szanownych Forumowiczów.

W tym roku byliśmy dwa razy pod namiotem i bardzo nam się to spodobało, spanie na ziemi już trochę mniej ;) dlatego szukamy dla nas przyczepki, wymagania:

będzie to moja pierwsza więc nie chcę przekroczyć długości samej przyczepy 4m

podróżujemy we dwoje plus pies, najbardziej nam pasuje salonka z jednym większym łóżkiem, obowiązkowo łazienka.

niestety budżet mamy skromny, nie chcemy przekroczyć 7000zł

najbardziej mi pasuje Adria Optima 360 z początku lat 90, nie ma takich dużo, stąd moje pytanie czy ktoś już może oglądał tą:

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-adria-1993r-zadbana-CID5-IDvioi2.html

z Warszawy mam kawałek i nie chciałbym jechać na marne.

A może ktoś planuje sprzedać swoją, która łapie się w moje wymagania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrobnij mi swój nr tel na priv

I najpierw poproś o zdjęcia na mail, zwlaszcza tylnej ściany w okolicach tego dorabianego masztu. Na telefonie dokładnie nie widać ale mam wrażenie że poszycie jest podalowane. Jak tak to w ogóle szkoda sobie głowy zawracać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze , w tej cenie to jak widzimy trafia się okazja , to zaraz nie ma . 1 wł , od 1997 r to naprawde nie spotykane , jeśli to była prawda , ale jak poszła w nie cały dzień to wydaje mi się że to było w  stanie jak za tą cene dobry,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W TEJ CENIE JEST  TRUDNO JEST NA MOBILE.DE ADRIA OPTIMA 1999 EURO CENA DO TARGOWANIA.MOJA PIERWSZA TEŻ BYŁA Z NIEMIEC I BYŁO WSZYSTKO OKEY, WIĘC DO ODWAŻNYCH ŚWIAT NALEŻY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kynig61 napisał:

W TEJ CENIE JEST  TRUDNO JEST NA MOBILE.DE ADRIA OPTIMA 1999 EURO CENA DO TARGOWANIA.MOJA PIERWSZA TEŻ BYŁA Z NIEMIEC I BYŁO WSZYSTKO OKEY, WIĘC DO ODWAŻNYCH ŚWIAT NALEŻY.

Prosze cie Caps off , bo to już drugi twój post w którym masz capsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, zygi napisał:

podróżujemy we dwoje plus pies, najbardziej nam pasuje salonka z jednym większym łóżkiem, obowiązkowo łazienka.

Posiadam podobną budkę, ale Optimę 380TD, dlatego wtrącę może ze trzy zdania. Radzę się zastanowić nad kupnem salonki. Może i ma większe i wygodniejsze łóżko, ale to by było na tyle.Będzie bardzo nieporęcznie, będzie trzeba często składać łóżko, bo inaczej nie da się posiedzieć, a różnie bywa.Nie zawsze rozkłada się przedsionek, a wtedy salonka jest mało korzystna. My w swojej już nie składamy łóżka, na dodatek kupiliśmy super wygodny materac na całość.Wbrew pozorom te poduchy nie są za wygodne, nawet w trakcie spania się rozjeżdżają , więc my postawiliśmy na wygodę i to się sprawdziło. Oczywiście my na tyle mamy dodatkowy stolik i dwa siedzenia i gdy normalne łóżko jest rozłożone na stałe to my mamy gdzie siedzieć, czy coś zjeść.W salonce nie będziecie mieli nawet gdzie ciucha rzucić po rozebraniu się, a wszystko wieszać , czy upychać w szafce na noc - to bezsens. Przemyśl to sobie, dobrze Ci radzę, bo kupisz i po czasie  możesz być niezbyt zadowolony.My też jeździmy w dwie osoby i wręcz nie wyobrażam sobie salonki. Poza tym Optimy są całkiem wdzięczne budki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, kalapan napisał:

Posiadam podobną budkę, ale Optimę 380TD, dlatego wtrącę może ze trzy zdania. Radzę się zastanowić nad kupnem salonki. Może i ma większe i wygodniejsze łóżko, ale to by było na tyle.Będzie bardzo nieporęcznie, będzie trzeba często składać łóżko, bo inaczej nie da się posiedzieć, a różnie bywa.Nie zawsze rozkłada się przedsionek, a wtedy salonka jest mało korzystna. My w swojej już nie składamy łóżka, na dodatek kupiliśmy super wygodny materac na całość.Wbrew pozorom te poduchy nie są za wygodne, nawet w trakcie spania się rozjeżdżają , więc my postawiliśmy na wygodę i to się sprawdziło. Oczywiście my na tyle mamy dodatkowy stolik i dwa siedzenia i gdy normalne łóżko jest rozłożone na stałe to my mamy gdzie siedzieć, czy coś zjeść.W salonce nie będziecie mieli nawet gdzie ciucha rzucić po rozebraniu się, a wszystko wieszać , czy upychać w szafce na noc - to bezsens. Przemyśl to sobie, dobrze Ci radzę, bo kupisz i po czasie  możesz być niezbyt zadowolony.My też jeździmy w dwie osoby i wręcz nie wyobrażam sobie salonki. Poza tym Optimy są całkiem wdzięczne budki.

dzięki, czytaliśmy już podobne opinie co do salonek, ale to chyba dla nas najlepszy kompromis, mam 187cm wzrostu, a w salonce można spać z długości i coś podłożyć pod stopy jak będzie potrzeba, przy dwóch spaniach śpi się z szerokości i się nie zmieszczę (nie lubię spać na wcisk, muszę mieć trochę luzu) wiem że są szersze przyczepy ale to ma być moja pierwsza do ciągania i nie chciałbym brać szerszej niż 200cm, jak się trafi z dwoma gdzie się zmieszczę do łóżka to bardzo chętnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądałem jeszcze taką, trochę przekracza mój budżet 7500zł, ale mam ją w Warszawie, obejrzałem dokładnie ale też nie mam doświadczenia, było coś uszczelniane w narożniku przy przedniej szybie, ale ściany twarde, podłoga sztywna, sprzęty działają, w przedsionku suwak do naprawy, ale ma kasetę wyjmowaną z zewnątrz, w tej wrocławskiej trzeba by dokupić przenośną, tu nie ma uchwytu na rowery ale ma stabilizator, jest w niej trochę poprawianego silikonu przy umywalce, pęknięta bakista i obudowa tylnej lampy, brać? nie wiem czy w tym budżecie znajdę coś lepszego, czy jeszcze czekać na koniec sezonu i wtedy będzie większy wybór?

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tej pogodzie nawet zgnilizna będzie twarda bo wyschnięta, jajca i pieczarki mogą zacząć się na jesień. 

 

Najlepiej poproś kogos z forum co jest na miejscu żeby z Tobą podjechał ją zobaczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, zygi napisał:

mam 187cm wzrostu, a w salonce można spać z długości i coś podłożyć pod stopy jak będzie potrzeba, przy dwóch spaniach śpi się z szerokości i się nie zmieszczę (nie lubię spać na wcisk, muszę mieć trochę luzu)

Hmm - ja mam 188 cm wzrostu i jakoś daję radę, z podkurczonymi nogami nie śpię :)  Ale to Twój wybór, osobiście salonki bym nigdy nie kupił, bo mało praktyczna. Jak już pisałem my dokupiliśmy super materac 140x190 i teraz wiem na czym śpię. A spanie na 3 kawałkach to ostatni kawałek chleba, ale kto co woli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.