Skocz do zawartości

Problem ze sciana/oknem


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem ze swoja przyczepa. Dzisiaj zajrzałem i widzę, że problem robi sie coraz bardziej poważny. Otóż w przedniej części przyczepy mam problem ktory widac na zdjeciu wszystko zaczyna "pruchniec" wszystko jest ruchome chodzi razem z oknem praktycznie :( Poniżej zamieszczam zdjecia jak to wygląda. W przyczepie nie ma wilgoci jest sucho i nie ma żadnych zapachów widać, że kiedyś musiał byc juz jakis problem i na dachu było coś robione. Nie mam za bardzo zdolności ani miejsca do samodzielnej naprawy poki co stoi jeszcze nad jeziorem na zimę wraca do Łodzi no i pytanie co dalej? Pytam was jako doświadczonych użytkowników ktoś zajmuje się takimi naprawami prywatnie/firmy jakieś najlepiej województwo Łódzkie ewentualnie przyczepa stoi obecnie kilka km od Płocka? Na jaki koszt muszę się przygotować plus-minus? Co ogólnie o tym sądzicie? Z góry dzięki wielkie za pomoc i wszelkie sugestie, porady i kontakty. 

IMG_20180915_153546.jpg

IMG_20180915_153108.jpg

IMG_20180915_153007.jpg

Edytowane przez marcinn8989 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, marcinn8989 napisał:

Na jaki koszt muszę się przygotować plus-minus?

Nie miałem takiego problemu i nie naprawiałem jeszcze przyczepy, ale jeżeli chodzi o koszt naprawy czegoś podobnego co u Ciebie występuje, to  w/g mnie da się go dopiero określić po rozebraniu całej przedniej ściany. Dopiero wtedy pokażą się wszystkie uszkodzenia, łącznie z ewentualnym uszkodzeniem kawałka przedniej części podłogi. Nie chcę krakać, ale tak mi to wygląda.Jeżeli nie chcesz tego robić sam, a uszkodzenia będą większe jak Ci się w tej chwili wydaje, to polecą niezłe tysiące zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cała przednia sciana + na pewno nadgnite boczki + uszczelnienie to około 3,5 tysiaka, mam angielke którą poprzedni właściciel dopuścił do przecieków , wygniła przednia sciana ,boki przy łączeniu z przodem ,kompletne nowe uszczelnienie , obecnie cepka w naprawie i cena właśnie wymieniona obejmuje ten zakres robót,jak co to pisz na priv wyjaśnie nieco więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

W dniu ‎16‎.‎09‎.‎2018 o 09:54, lewar napisał:

cała przednia sciana + na pewno nadgnite boczki + uszczelnienie to około 3,5 tysiaka, mam angielke którą poprzedni właściciel dopuścił do przecieków , wygniła przednia sciana ,boki przy łączeniu z przodem ,kompletne nowe uszczelnienie , obecnie cepka w naprawie i cena właśnie wymieniona obejmuje ten zakres robót,jak co to pisz na priv wyjaśnie nieco więcej

lewar napisałem wiadomość do Ciebie.Gdzie naprawiasz swoją przyczepkę? Jakiś polecony serwis?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.