Skocz do zawartości
jacekzoo

I oto jest, nowa przyczepa. LMC 560MDK munsterland

Rekomendowane odpowiedzi

Helmut
13 godzin temu, KlAn napisał:

Nie wiem skąd te dane, ale na pewno nie dotyczą Norwegii. Pierwsza trójka to Hobby, dlugo nic.. Adria i Kabe, dane za 2017. LMC jest tutaj mało popularne i jest na 7 miejscu przed Fendt-em a Hymer jest jeszcze dalej i myślę, że w Szwecji jest podobnie, mają przecież swoje Kabe i Polara a w dodatku Kabe kupiło Adrie i mocno ją promuje, w Finlandii natomiast produkowany jest ceniony za jakość Solifer. Hymer natomiast jest liderem na rynku kamperów przed Burstnerem i Adrią.

Źle mnie zrozumiałeś, albo źle się wyraziłem - dane z CIVD - LMC i Hymer są aktualnie największymi sprzedawcami swoich przyczep w całej Skandynawii spośród wszystkich niemieckich, francuskich, angielskich i holenderskich producentów. Wcale nie miałem na myśli Skandynawskich producentów. Jeszcze przed dwoma laty Knaus się tam rozpychał ale w tym roku nieco niżej ląduje.

Poniżej jest wersja angielskojęzyczna można troszkę w wolnej chwili poczytać. https://www.civd.de/statistik.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bw81

Gratulacje! Jednak nie wytrzymałeś;) i zmieniłeś :):) Szerokości!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
szary11

Gratulacje :)

Popieram zakup, właśnie idę w tym kierunku... z małą różnicą, że na rzecz Knausa, kosztem LMC. Marka nie miała tu pierwszeństwa a właśnie identyczny układ.

Niech służy :ok:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pawel1966

super!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jagodek

Bardzo fajna przyczepka i widać, że w dobrym stanie. Do zobaczenia na kempingu!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi