Skocz do zawartości

I oto jest, nowa przyczepa. LMC 560MDK munsterland


jacekzoo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 133
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Miałem napisać w pewnym wątku zapytanie: Będziesz to brał Jacek ... ? Ale już nie ma sprawy ;).

Brak plastikowych ścian i wstawek to największa zaleta tej przyczepy.

Niech służy i cieszy !!!!!!!!!!!

P.S. przyznam, że jestem cichym fanem przyczep LMC w tym rodzaju "budy". Patrząc na to, co teraz jest produkowane (nawet w markach high premium !!!) można powiedzieć, że to pancernik na kołach - w szerokim, pozytywnym znaczeniu jako komplement oczywiście.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zuczek a co też na nią się czaiłeś?

 

Ale przyznać trzeba że układ jaki miałem w hobby, tj podkowa z tyłu i francuz z przodu pod względem przestronności bije na głowę nawet 250tke, jednak w LMC jest ciaśniej. Tylko coś za coś, teraz mamy piętrusy. 

 

Trzeba robić fotki i wystawiać hobbitke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Burstnera, ale LMC było na czołowej pozycji w moich ostatnich poszukiwaniach w jednym worku z Knausem i Fendtem. Mam wrażenie, że zmienisz trochę myślenie o Hobby (choć nigdy nie należy skreślać). Trochę może drażnić "tradycjonalizm" w środku LMC (budki LMC z 99r bywają podobnew środku ) , ale solidność to przyćmi w 100 %. Życzę Ci udanej przygody z tą marką i tą ko kretnie "przyczepką" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to na początku design na zewnątrz zwłaszcza przód jakoś mnie nie porywał, już nawet nie mówie że była brzydka, ale już mi się podoba :) wiadomo że różni się id nowych, lakierkowych wLEDowanych budek, ale pierwsza rzecz to  $$ a druga że widać że jest naprawdę porządnie zrobiona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



[mention=31589]zuczek[/mention] a co też na nią się czaiłeś?
 
Ale przyznać trzeba że układ jaki miałem w hobby, tj podkowa z tyłu i francuz z przodu pod względem przestronności bije na głowę nawet 250tke, jednak w LMC jest ciaśniej. Tylko coś za coś, teraz mamy piętrusy. 
 
Trzeba robić fotki i wystawiać hobbitke


Już nie narzekaj. Takie M3 niemal, a Tobie nadal mało :-P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, jacek00 napisał:


 

 


Już nie narzekaj. Takie M3 niemal, a Tobie nadal mało ?

 

@jacek00 Zachwalam hobby przed sprzedażą :D

Edytowane przez jacekzoo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję, genialny układ. Właśnie też takiego teraz szukamy bo to ciągłe rozścielanie i zaścielanie łóżek nas męczy. A tak dzieciaki w piętrówkę, my nigdy nie zaścielane małżeńskie i równocześnie można śniadanko opędzlować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, jacekzoo napisał:

@zuczek a co też na nią się czaiłeś?

Nie nie :), ale czytając tamten wątek i widząc Twoją reakcję na wpis o LMC słusznie obstawiłem, że za chwilę zmieni właściciela :ok::hej:

Moim Burstnerem jeszcze jakiś czas będę się cieszył.

12 godzin temu, jacekzoo napisał:

Szczerze to na początku design na zewnątrz zwłaszcza przód jakoś mnie nie porywał, już nawet nie mówie że była brzydka, ale już mi się podoba :) wiadomo że różni się id nowych, lakierkowych wLEDowanych budek, ale pierwsza rzecz to  $$ a druga że widać że jest naprawdę porządnie zrobiona

Miałem podobne odczucia dopóki nie wszedłem głębiej w świat przyczep. Teraz patrzę nie estetycznie a technicznie, mówiąc w uproszczeniu.

9 godzin temu, jacekzoo napisał:

@jacek00 Zachwalam hobby przed sprzedażą :D

to już oderwij się od LMC, wróć do Hobby, zrób zdjęcia i opis bo to dobra chwila na sprzedaż. Po sezonie brakuje przyczep ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że kupisz :D 

Już nie dało się słuchać Twojego marudzenia - zmieniać czy nie? W końcu będzie z tym spokój. Hehe

Małżonka widać zadowolona, dzieciaki napewno też będą - jak przychodzą do nas, to najczęściej chcą na pietrusa

Gratulacje, chłodź jakiś dobry trunek i może na któryś weekend w góry świętować zakup? (wieczorem siedzimy u Was :P)

 :bravo:

 

Ciekawe, czy wziąłbym nowego knausa mając taki układ w starej budce

hmmmm....

Edytowane przez PLopaPL (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.