Skocz do zawartości

Obejrzenie przyczepy okolice Bydgoszczy


mirmar

Rekomendowane odpowiedzi

Czy będzie ktoś miał możliwość obejrzenia dwóch przyczep w okolicach Bydgoszczy (południowa strona)? Hobby i Knaus, roczniki 1999-2000. Chodzi o sprawdzenie od strony technicznej, czy jest sucha, czy nie była po jakimś wypadku, czy najistotniejsze elementy sa sprawne, jeśli było coś ważnego naprawiane to czy prawidłowo itp. jednym słowem czy sa grzechu warte. Ja mam ponad 300km do nich więc wolałbym nie jechać w ciemno. Z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Zdjęcia w ogłoszeniach najczęściej niewiele pokazują. Poniżej zdjęcia Hobby. Wiem, że ma dodatkowa kratkę na lewej stronie. Właściciel twierdzi, że już taką kupił. Jest to osoba prywatna, która użytkuje ją od kilku lat

Przy okazji pytanie, które dotyczy innej przyczepy niż załączone zdjęcia, czy jeśli niektóre meble, drzwiczki szafek, szczeliny między szafkami, w cepce się dość istotnie (ok 5-10mm) mijają to jest podejrzenie "przygody" takie przyczepy czy może to być naturalny efekt starzenia się mebli i przyczepy?

 

 

5e3af505-8542-48b9-87de-5d3770ac593b.JPG

870cb1d9-2988-4ce0-9879-8b15f3dc1975.JPG

938a23ff-84e0-4862-a8e8-84a12a88a425.JPG

6842d935-8562-42c1-b424-330d4c0abe56.JPG

9427e0a0-e5ce-496e-ba99-c04100356a3a.JPG

909155427_12_1080x720_rev001.jpg

909155427_13_1080x720_rev001.jpg

909155427_15_1080x720_rev001.jpg

Edytowane przez mirmar (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tych zdjęć widać tylko tyle że przyczepa jest. Nic konkretnego nie widać poza tą dodatkową kratką i tym że malowanie jest bardzo ściochrane, jakby ktoś ją ordynardną chemią potraktował.

 

Co do szafek, zależy jak to wygląda, ktoś mógł z rozpędu rypnąć w hopka i oberwało szafki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, pojawiła się i nawet sam o nią pytałem ale pod kątem czy jest sensownym wyborem dla mojej rodziny i sposobu wykorzystania. W tym wątku szukam osób z rejonu Bydgoszczy, które mogłyby rzucić na nie fachowym okiem, bo mam dwie przyczepy niedaleko siebie którymi się interesuje. Pojawiła się prośba o zdjęcia by ocenić na ich podstawie więc to co dostałem od właściciela to umieściłem tutaj. Jak rozumiem nie jest to jakiś ulep i większych grzechów przeszłości przy niej nie widać skoro nie ma lawiny komentarzy. Jednak nadal szukam osoby, która by mogła pochylić się nad tymi przyczepkami w Bydgoszczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.