Jump to content
nomadka

Wiosna 2018 Sardynia? Tak!

Recommended Posts

nomadka
2 minuty temu, jacekzoo napisał:

😩 no to mnie ciutke zmartwiłaś, jakoś z tyłu głowy miałem że będzie jeszcze lepiej niż na korsyce, bardziej hardcorowe góry i dróżki :D ale mimo wszystko póki co nasze plany kierują się właśnie tam, we włoszech jako tako to byliśmy pierdylion razy, chorwacja mnie nie kręci w ogóle a na peloponez chyba nie chce mi sie taki kawał dymać

Jak się uprzesz to na pewno coś znajdziesz😊

nomadka
20 godzin temu, jacekzoo napisał:

😩 no to mnie ciutke zmartwiłaś, jakoś z tyłu głowy miałem że będzie jeszcze lepiej niż na korsyce, bardziej hardcorowe góry i dróżki :D ale mimo wszystko póki co nasze plany kierują się właśnie tam, we włoszech jako tako to byliśmy pierdylion razy, chorwacja mnie nie kręci w ogóle a na peloponez chyba nie chce mi sie taki kawał dymać

Co do korsyki, wg mnie właśnie te góry i drogi to jest największa frajda tej wyspy, żeby jechać i przepękać 2-3 tygodnie przy wybrzeżu to trochę zmarnowana kasa na prom, takie moje zdanie

Korsyki nie oddaliśmy walkowerem. Posłaliśmy co odważniejszych  przedstawicieli, z namiotem.

I to właśnie ich Korsyka

IMG-20190720-WA0001.thumb.jpg.8fa8d6522d508446bca3a99332189ed6.jpgIMG-20190723-WA0010.thumb.jpg.d51deafc127f3d061f29a25e95e797a7.jpgIMG-20190728-WA0001.thumb.jpg.fc7b687ae7cfc37f8e184313ffbef8d5.jpg