Skocz do zawartości

Sylwester 2018 Polana Sosny


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 181
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

:przytul:Kochani wreszcie dostałem służbę mam urlop, 31?:drive: czyli :] jedziemy!

 Będziemy w niedziele :piwo: do :gitara::balwanek::bevil::gitara: południa DO ZOBACZENIA:rolleyes:.

 

1. AdamH.       2

2. dudek_t - 2+1

3. Simbus 2 + 2

4. Grace & adje   2

5. vrs 2+3

6. Mandrol 2+2

7. Kojoty 2+2

8. Akissjg 2

9. JacekSz & Szaraja

10. Magda Pawłowicz  2

11. filipinka 1

12. DJ Adam 2

13. Misio 2+?+pies

14. Ilona i Adam 

15. Klaudia+ Konrad + Pies?

16. Krzysztof + Basia + pies

17. DJ PIETROZA  2 + 2

18.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy... :]

Ale po koleji. Wystartowaliśmy dziś z Warszawy bladym świtem czyli o 9:40 dojechaliśmy ok 17. Droga do Krakowa przebiegła nam dość szybko, ruch raczej nieduży choć i tak większy od spodziewanego. Od Krakowa cały czas padał snieg ale Zakopianka do Rabki była dobrze przygotowana. Na czarno i mokro. Od Rabki z każdym kilometrem robiło się coraz ciekawiej...

 

17BF0D8D-57F9-4E81-86F1-492D421005D7.jpeg

676FF7F8-D72D-4848-B309-C9249D512FE6.jpeg

AD0E2474-D1CC-48C7-86F5-7791ED2B6A6F.jpeg

BEA5F081-AB9E-4AB6-8578-358B107B6C8D.jpeg

11FE4E67-DEDD-4A48-9F01-B74750C9ED23.jpeg

Na drodze zalegało coraz więcej śniegu. W Nowym Targu i dalej nie do końca wiedziałem już gdzie jest droga. 

 

D3D2D8AE-4F71-4B34-A499-FB327059A527.jpeg

30C11B80-1B95-4D35-97A0-76F5C3E845BA.jpeg

C6D75BEA-B021-445D-B697-29E2AFBE2FFB.jpeg

Od Debna było już zupełnie biało. Snieg sypał (i sypie) cały czas. Niektóre zjazdy zaliczyłem na jedynce. Ale największego psikusa sprawiło mi rondo już w samej Niedzicy gdzie przyczepa poszła mi trochę bokiem pomimo jechania na jedynce. Mało co w majtki nie zrobiłem. Dobrze że mam zimówki. 

36DBD24E-27DB-44BE-A08B-D784DA55F605.jpeg

... ale szczęśliwie dojechaliśmy.

Kocham mój samochód. Może to nie jest najmniej awaryjna marka świata ale jak on jechał po śniegu z tą naszą przyczepą...

wypuściłem renifera na popas ;)

Tu jest bajecznie, snieg cały czas pada...

 

8B5D0EA9-40A4-4868-AF29-9A674B191741.jpeg

Edytowane przez vrs (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh, nie masz pojęcie jakbym chetnie zamienil siedzenie za stolem na parcele obok Was!! Niestety, do soboty jeszcze sporo czasu.

Taka zima to jest to! Pozdrawiamy i do zobaczenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

37 minut temu, aniaruda napisał:

Orientuje się ktoś czy wyciągi w Niedzicy są czynne lub ewentualnie kiedy będą.

Górka czynna. Na pewno ten wyciąg najbardziej z prawej. Dziś zrobimy rekonesans. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vrs, podziwiam za jazdę w takich warunkach. Jakim samochodem ją ciągłeś? Pewnie jesteś zawodowym kierowcą , bo na taką przyczepę to b+e musi być. Jaka masa własna przyczepy? Ja i żona powoli wgryzamy się w caravaning, jednak zimowy to dla nas jeszcze nie zawsze osiągalny. Marzy mi się wyjazd na narty z żoną i dwójką dzieci, ale jest jeden warunek: czarne drogi , takie jak u Ciebie na zdjęciach odpadają. Czy miałeś na wszelki wypadek łańcuchy? 

Dla mnie Twój przejazd to mistrzostwo świata.  Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady. Jest sporo osób na tym forum które jeżdżą zimą. Grunt to zachować spokój i nie jechać za szybko. MW przyczepy to okolice 1800kg. DMC 2200kg. Samochód to LR Discovery 3. Łańcuchów nie mam. Miałem kupić ale sklep nie chciał mi dać rabatu... :) Mam zimówki na samochodzie i przyczepie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vrs , wiem, że wiele osób jeździ zimą i dla Was wszystkich jestem pełen podziwu. Jednak Twoja relacja (przede wszystkim zdjęcia zaśnieżonych dróg ) robi wrażenie. Jechać zimą, a jechać zimą to jest różnica. Ty to chyba jesteś kierowca zawodowy z prawkuem C+E. Innej opcji nie widzę?. Ciągnąć taką przyczepę a ciągnąć jednoosiówkę o MW 650kg to jest różnica?. Ja jestem pod wrażeniem i czekam tylko na jakiś zimowy wyjazd, tylko prognozy muszą być łaskawsze, tzn. żeby nie pokazywały opadów śniegu. Gdybym się wybrał w taką pogodę jak Ty to moja rodzina i najbliźsi opieprzyliby mnie, że jestem nieodpowiedzialny i swoją rodzinę narażam na niebezpieczeństwo. Muszę rano zerknąć na webcamerę na Polanę Sosnę ile Was już tam jest?.

Pozdrawiam i jeszcze raz szacun za przejazd w takich warunkach. 

Edytowane przez janekorka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.12.2018 o 21:00, dudek_t napisał:

Na 90% w sobotę wieczorem, na 10% w niedziele przed południem. 

W temacie fajerwerków nie mam zadnego doswiadczenia. Dajcie jakies przyklady co macie na mysli zeby kupic ?

Od dziś w LIDLU sa boxy z fajerwerkami. Małe, duże do wyboru do koloru.

11 godzin temu, janekorka napisał:

vrs , wiem, że wiele osób jeździ zimą i dla Was wszystkich jestem pełen podziwu. Jednak Twoja relacja (przede wszystkim zdjęcia zaśnieżonych dróg ) robi wrażenie. Jechać zimą, a jechać zimą to jest różnica. Ty to chyba jesteś kierowca zawodowy z prawkuem C+E. Innej opcji nie widzę?. Ciągnąć taką przyczepę a ciągnąć jednoosiówkę o MW 650kg to jest różnica?. Ja jestem pod wrażeniem i czekam tylko na jakiś zimowy wyjazd, tylko prognozy muszą być łaskawsze, tzn. żeby nie pokazywały opadów śniegu. Gdybym się wybrał w taką pogodę jak Ty to moja rodzina i najbliźsi opieprzyliby mnie, że jestem nieodpowiedzialny i swoją rodzinę narażam na niebezpieczeństwo. Muszę rano zerknąć na webcamerę na Polanę Sosnę ile Was już tam jest?.

Pozdrawiam i jeszcze raz szacun za przejazd w takich warunkach. 

Kup łańcuchy to śnieg nie będzie problemem. Pojedziesz raz, będziesz jeżdzić zawsze. Poczytaj na forum relacje z pierwszych Sylwestrów w Niedzicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.