Skocz do zawartości

Sylwester 2018 Polana Sosny


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 181
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

6 godzin temu, vrs napisał:

Wygląda na  to że uda nam się przyjechać.

Brawo Wy!!!

6 godzin temu, vrs napisał:

Ponieważ przyczepa "źle się prowadzi"  i co chwila "próbuje w coś wjechać" więc postanowiłem że w górach odczynimy złe uroki.

Nie ma to jak zwalić winę na kogoś:hehe:

6 godzin temu, vrs napisał:

Dziś, nawet, z myślą o tym, zakupiłem "Zestaw Chrzcielny" :]

Mogę być kościelnym albo ministrantem,  farorza nom nie trza;)

7 godzin temu, vrs napisał:

Wszystkich którzy przyjadą zapraszam na kieliszek lub dwa... promocja trwa oczywiście do wyczerpania zapasów ;)

IMG_4102.jpg

Ja niestety chyba nie zdążę zrobić mojej "Studenckiej" a okazję do świętowania też mamy;) Zakupię jakiś zestaw pomocniczy do Twojego "Jednorodnego" i się podepnę a potem zrobimy jakiś doktorat z rolnictwa pt. "Uprawa zbóż i ziemniaków na kempingach" :hehe::hehe::hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎2018‎-‎11‎-‎28 o 10:57, Mandrol napisał:

Aktualizuję bo nam uczestników wycinają...

1. AdamH.       2

2. dudek_t - 2+1

3. Simbus 2 + 2

4. Grace & adje   2

5. vrs 2+3

6. Mandrol 2+2

7. Kojoty 2+2

8. Akissjg 2

9. JacekSz & Szaraja

10. Magda Pawłowicz  2

11. filipinka 1

12. DJ Adam 2

13. Misio 2+?+pies

14. Ilona i Adam 

15. Klaudia+ Konrad + Pies?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w temacie zimowego przejazdu. Wielokrotnie jeździłem zimą w trudnych warunkach. z przyczepą z przednionapędowym holownikiem. Podstawa to łańcuchy i prędkość. Pokonywałem serpentyny w Pieninach w czasie gołoledzi (czysty lód na drodze). Jechałem wolno, z góry zupełnie wolno i nigdy nie miałem żadnych kłopotów. Zjazd jest trudniejszy niż wyjazd, ale przy ograniczeniu prędkości do 10-15 km/h nic się nie stanie (piszę o przejeździe przez Pieniński Park Narodowy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.11.2018 o 10:57, Mandrol napisał:

Aktualizuję bo nam uczestników wycinają...

1. AdamH.       2

2. dudek_t - 2+1

3. Simbus 2 + 2

4. Grace & adje   2

5. vrs 2+3

6. Mandrol 2+2

7. Kojoty 2+2

8. Akissjg 2

9. JacekSz & Szaraja

10. Magda Pawłowicz  2

11. filipinka 1

12. DJ Adam 2

13. Misio 2+?+pies

14. Ilona i Adam 

15. Klaudia+ Konrad + Pies?

16. Krzysztof + Basia + pies

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już trochę więcej niż tydzień!!!!!! :):kawa::hehe::yay::gitara:      Zostały tylko dwa dni pracy. Nie zapomnijcie fajerwerków. Najlepszy pokaz ogni sztucznych w Niedzicy zobowiązuje. Zabiorę z sobą nagrzewnicę - taką jaką miał Mandrol. Będą dwie - będzie ciepło.

Napiszcie proszę kiedy zamierzacie przyjechać.

Mnie wypadło spotkanie w piątek. Na wieczór nie chcę jechać bo spodziewam się korków na zakopiance. Chyba, że spotkanie będzie wyjątkowo krótkie.

Ruszymy raczej w sobotę rano.

WESOŁYCH ŚWIĄT  :mikolaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, AdamH napisał:

Napiszcie proszę kiedy zamierzacie przyjechać.

25.12 wieczorem albo w nocy

Pogoda zapowiada się super, będzie zima :] ... prawie codziennie snieg :] :] :] 

 

1767A22D-F63C-4F2C-BD03-9AF85C2CB87F.png

Edytowane przez vrs (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My jako załoga Mandrol chcemy wyjechać w piątek przed południem więc Michał grzej miejscówkę;) Kojoty odpadły- boją się, że Passerati nie da rady:oslabiony:

Adam, nic nie mówiłeś że chcesz zrobić "Bahama Beach Party":hehe: Dyć my sie tam uwarzymy przy dwóch takich "źródełkach" ciepła. No chyba, że będą chodzić na zmianę to understand;)

Pakuję sanki na belki dachowe- zrobimy kulig dzieciakom na kempingu. Starszyźnie też możemy zapodać bo mam dwoje mocnych metalowych "Made in Mostostal";)

Dobra, pakuję się do dyliżansu na Seul i wio Luftwaffe do domu;)

Wesołych Świąt i dozo na miejscu!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracaj Marku szczęśliwie :)

Planowaliśmy sobie przyjazd już 28 (piątek) ale już wiemy - że to nierealne. Chcielibyśmy zatem dojechać 29 wieczorem lub 30 rano, zobaczymy co się uda - ważne, aby Was poznać i zobaczyć :) - na razie Artur płynie promem ze Szwecji do Polski. Do zobaczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mandrol napisał:

Pakuję sanki na belki dachowe- zrobimy kulig dzieciakom na kempingu

Zrobimy, ja mam już 3 pary sanek w bagażniku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wykresu pogodowego zamieszczonego przez Michała wygląda, że będziemy mieć śnieg lecz raczej beż gołoledzi. Obawy przed podróżą raczej są bezpodstawne. Będzie pięknie - biało.:balwanek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.