Skocz do zawartości

Sylwester 2018 Polana Sosny


Rekomendowane odpowiedzi

Brawo Ty! Oszczędzisz go teraz ale za to przywieziesz chorego z wyjazdu:hehe: 

Żartowałem oczywiście- z moją szwagrową nagrzewnicą przeziębienie mu nie grozi;) Zresztą, pogoda długoterminowa jak na razie pokazuje max -9C w nocy więc luzik;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 181
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W dniu 27.11.2018 o 22:12, zundapp600 napisał:

Michał, jakbym mieszkał w Krakowie (ale nie chce) to bym na piechotę przyszedł bez względu na pogodę ?

No cóż...

Ja mieszkam w Krakowie i jednak mam obawy przed jazdą w "ciężkich" warunkach (w dół po serpentynach) 26letnią ciężarówką która nie ma nawet ABS za to ma 2,2t na tylnej osi... i jeszcze bardzo kiepski moment obrotowy itd...Adelką nawet z przyczepą bym się raczej nie obawiał...

PS. Nie wypominając wyciągania wyciągania z błotka... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misio - my też starym kamperkiem sie wybieramy.  Chcielibyśmy stanąć na campingu, ale i trochę Pienin zobaczyć. Liczę na pomoc w ogarnięciu trasy bo jedziemy z Dolnego Śląska i trochę km przed nami, a nasz pojazd to osiągi niemal motorowerowe ;)  Którędy lepiej pojechać, aby sobie i innym problemów nie robić na trasie . Gdzie te serpentyny i czy można je jakoś ogarnąć inaczej? Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, dudek_t napisał:

Żeby zwiększyć szansę na przyjazd zdecydowaliśmy że młody w grudniu nie będzie chodził do przedszkola :D  Jeszcze wkręcić przedłużenie komina, zapakować przykrywki kratek od lodówki na wypadek sporych mrozów, założyć boks na auto, zrobić zapas gazu i czekać :)

 

U Ciebie nie ma potrzeby zakrywania kratek od lodówki. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Magda Pawłowicz napisał:

Misio - my też starym kamperkiem sie wybieramy.  Chcielibyśmy stanąć na campingu, ale i trochę Pienin zobaczyć. Liczę na pomoc w ogarnięciu trasy bo jedziemy z Dolnego Śląska i trochę km przed nami, a nasz pojazd to osiągi niemal motorowerowe ;)  Którędy lepiej pojechać, aby sobie i innym problemów nie robić na trasie . Gdzie te serpentyny i czy można je jakoś ogarnąć inaczej? Pozdrawiam :)

Jedż przez Nowy Targ potem Frydman. Ta droga jest odśnieżana - chodzą autobusy. Od Krościenka jest gorzej. Serpentyny są, ale bez przesady, dacie radę. Inaczej się nie da. Jak będzie dużo śniegu zabierz łańcuchy. Jak gołoledż to dzwoń - postaramy się z Jackiem Wam pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na gołoledź to się chyba nie pomoże.

Jak ktoś będzie jechał od Krościenka i warunki bedą zimowe to niech jedzie przez Frydman i nie odbija w Krosnicy w lewo na Niedzicę. Tam jest przejazd przez konkretna górę i Park Narodowy. W warunkach zimowych bez dobrego 4x4 i odpowiedniego stosunku mas holownik/ przyczepa bym się tam nie pchał. 

 

Nasz przyjazd chwilowo stoi pod znakiem zapytania ale nie poddamy sie bez walki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, AdamH napisał:

... postaramy się z Jackiem Wam pomóc.

Ja też, ja też! W grupie siła;)

5 godzin temu, vrs napisał:

Nasz przyjazd chwilowo stoi pod znakiem zapytania ale nie poddamy sie bez walki. :)

Te synek, nie wymiguj się teraz z obietnicy, którą mi dałeś. Nie pamiętasz swoich słów? Jo zrezygnowoł z chrzestu mojej nowej chaty na rzecz spotkania z Tobą i resztą pozytywnie zakręconych karawaningowców a Ty mi teraz takie niedobre wieści zapodajesz?! Niedobry Michał, niedobry...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomoc, pomocą i wiem że można na Was liczyć, ale jak podczas zjazdu takim autem napotka się "na problemy" to ta pomoc jest co najwyżej w niwelowaniu strat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Misio napisał:

Pomoc, pomocą i wiem że można na Was liczyć, ale jak podczas zjazdu takim autem napotka się "na problemy" to ta pomoc jest co najwyżej w niwelowaniu strat...

Albo przypilnowaniu pozostałości. U nas dalej nie ma holownika 4x4 i kolejny rok będziemy oglądać fotki ze spotkania.  Bawcie się dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym 4x4 też bez przesady...

Wszystko zależy od warunków drogowych...Z przyczepą jest też prościej że w najgorszym razie można ją zostawić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, maarec napisał:

 U nas dalej nie ma holownika 4x4 i kolejny rok będziemy oglądać fotki ze spotkania.  Bawcie się dobrze.

Kilka razy zaliczyliśmy Niedzickiego Sylwestra z przednionapędową Vectrą.

Zdarzyło się, że od Frydmana była bielutka. Łańcuchy na koła i nie było problemów :thank:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, adje napisał:

Kilka razy zaliczyliśmy Niedzickiego Sylwestra z przednionapędową Vectrą.

Zdarzyło się, że od Frydmana była bielutka. Łańcuchy na koła i nie było problemów :thank:

Fajnie. My już w tym roku mamy jeden horror z ogonem na haku za sobą. Starczy emocji ;). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.12.2018 o 22:46, vrs napisał:

Nasz przyjazd chwilowo stoi pod znakiem zapytania ale nie poddamy sie bez walki. :)

Wygląda na  to że uda nam się przyjechać.

Przyczepa co prawda stoi jeszcze w serwisie ale ustalona została naprawa "zastępcza" a docelowa zostanie wykonana wiosną jak będą dostępne potrzebne elementy.

Ponieważ przyczepa "źle się prowadzi"  i co chwila "próbuje w coś wjechać" więc postanowiłem że w górach odczynimy złe uroki.

Dziś, nawet, z myślą o tym, zakupiłem "Zestaw Chrzcielny" :]

 

Wszystkich którzy przyjadą zapraszam na kieliszek lub dwa... promocja trwa oczywiście do wyczerpania zapasów ;)

 

IMG_4102.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.