Skocz do zawartości
mirmar

Pzyczepka dla 2+3 na objazdówki po Europie

Rekomendowane odpowiedzi

jacek00

To nie jest folia z marketu. Tak było w oryginale.

Natomiast na tej fotce jest jakieś pęknięcie czy coś tam wisi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mirmar

To chyba jakiś drut od firanek. Tez początkowo myślałem, że to pękniecie ale byłoby one aż za ostre i wyraźne. Zwłaszcza, ze na samej górze zdjęcia, na początku tego "pękniecia" widac jak zachodzi na uszczelkę. Pękniecie byłoby pod uszczelką.

Jako użytkownik Adrii widzisz na niej coś niepokojącego? To połączenie na zewnątrz przedniej ściany z bocznymi (miejsce uszczelnienia)?

Edytowane przez mirmar (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
maarec

Może faktycznie tak było w oryginale, dla mnie widać tam różnicę odcieni i to na kilku fotkach. Z góry wisi natomiast antenka od radia. 

Podłoga w tych adriach była slabym punktem. Po zabezpieczeniu przyczepy musi położyć się pod nią a ktoś niech chodzi w środku. Może uginac się przy drzwiach, zlewie czy kuchni - sprawdź to oraz stan zabezpieczenia przed wilgocią czyli czarną powłokę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacek00

Tu fotka mojej poprzedniej przyczepy. Jak widać okleina na przodzie dokładnie w taki sam sposób położona:

20150411_142306.jpg

9 godzin temu, mirmar napisał:

Jako użytkownik Adrii widzisz na niej coś niepokojącego? To połączenie na zewnątrz przedniej ściany z bocznymi (miejsce uszczelnienia)?

Miałem Adrię Altea. Z zewnątrz wyglądała identycznie niemal, tylko miała inne malowanie. Też miałem napy, ale od przedsionka nad nadkolem. Nie wiem kto to robił. Pasowało to do przedsionka, z którym kupiłem przyczepę. Prawdopodobnie tutaj w Twoim przypadku było tak samo. Te napy były do markizy/przedsionka.

20150411_141917.jpg

Co do tych listwe to nie widać za dobrze. Musiałbym na żywo spojrzeć jak to wygląda. Generalnie przyczepa wygląda całkiem przyzwoicie. 

U mnie z podłogą się nic nie działo, poza tym że trochę trzeszczała w okolicy kibelka i tyle.

10 godzin temu, mirmar napisał:

Z tymi napami może być właściwy trop tylko wiem, że markize montowano niedawno i robił to obecny sprzedawca w ramach doposażenia a nie poprzedni właściciel

Ale to nie znaczy, że poprzedni właściciel nie miał markizy. Te napy są stare i trochę lat już mają. A poprzedni właściciel sprzedając budę zabrał markizę do nowej budy. To normalna praktyka :)

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mirmar

Dzięki za info. Jak na tym forum znaleźć kogoś z okolic by podjechał i sprawdził cepkę na żywo, przed moim przyjazdem? Mam kawałek drogi do niej a przede wszystkim nie jestem specjalistą od przyczep i nie wiem czy moja ocena będzie adekwatna, czy zwrócę odpowiednia uwagę na istotne elementy i właściwie zinterpretuje to co zobaczę. Zaopatrzyłam się nawet w miernik wilgoci ale nie wiem jakie wyniki uznać za prawidłowe a jakie za nieprawidłowe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi