Skocz do zawartości

Pzyczepka dla 2+3 na objazdówki po Europie


mirmar

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 49
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To chyba jakiś drut od firanek. Tez początkowo myślałem, że to pękniecie ale byłoby one aż za ostre i wyraźne. Zwłaszcza, ze na samej górze zdjęcia, na początku tego "pękniecia" widac jak zachodzi na uszczelkę. Pękniecie byłoby pod uszczelką.

Jako użytkownik Adrii widzisz na niej coś niepokojącego? To połączenie na zewnątrz przedniej ściany z bocznymi (miejsce uszczelnienia)?

Edytowane przez mirmar (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może faktycznie tak było w oryginale, dla mnie widać tam różnicę odcieni i to na kilku fotkach. Z góry wisi natomiast antenka od radia. 

Podłoga w tych adriach była slabym punktem. Po zabezpieczeniu przyczepy musi położyć się pod nią a ktoś niech chodzi w środku. Może uginac się przy drzwiach, zlewie czy kuchni - sprawdź to oraz stan zabezpieczenia przed wilgocią czyli czarną powłokę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu fotka mojej poprzedniej przyczepy. Jak widać okleina na przodzie dokładnie w taki sam sposób położona:

 

20150411_142306.jpg

9 godzin temu, mirmar napisał:

Jako użytkownik Adrii widzisz na niej coś niepokojącego? To połączenie na zewnątrz przedniej ściany z bocznymi (miejsce uszczelnienia)?

Miałem Adrię Altea. Z zewnątrz wyglądała identycznie niemal, tylko miała inne malowanie. Też miałem napy, ale od przedsionka nad nadkolem. Nie wiem kto to robił. Pasowało to do przedsionka, z którym kupiłem przyczepę. Prawdopodobnie tutaj w Twoim przypadku było tak samo. Te napy były do markizy/przedsionka.

20150411_141917.jpg

 

Co do tych listwe to nie widać za dobrze. Musiałbym na żywo spojrzeć jak to wygląda. Generalnie przyczepa wygląda całkiem przyzwoicie. 

U mnie z podłogą się nic nie działo, poza tym że trochę trzeszczała w okolicy kibelka i tyle.

10 godzin temu, mirmar napisał:

Z tymi napami może być właściwy trop tylko wiem, że markize montowano niedawno i robił to obecny sprzedawca w ramach doposażenia a nie poprzedni właściciel

Ale to nie znaczy, że poprzedni właściciel nie miał markizy. Te napy są stare i trochę lat już mają. A poprzedni właściciel sprzedając budę zabrał markizę do nowej budy. To normalna praktyka :)

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Jak na tym forum znaleźć kogoś z okolic by podjechał i sprawdził cepkę na żywo, przed moim przyjazdem? Mam kawałek drogi do niej a przede wszystkim nie jestem specjalistą od przyczep i nie wiem czy moja ocena będzie adekwatna, czy zwrócę odpowiednia uwagę na istotne elementy i właściwie zinterpretuje to co zobaczę. Zaopatrzyłam się nawet w miernik wilgoci ale nie wiem jakie wyniki uznać za prawidłowe a jakie za nieprawidłowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.