Skocz do zawartości

Zakup większej przyczepy


MariuszB300

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych forumowiczów!! Z racji zasmakowania życia karawaningowego i wojaży naszą małą caravelką przyszedł czas na zmiany.W ostatnim czasie objeżdżam swoją okolice i oglądam ,,okazję'' ale na nic ciekawego nie trafiłem co ujęło by serce mojej rodziny. Szukam przyczepy odpowiedniej w układzie 2-ie dorosłe osoby+ 3 małych dzieci. Dzieciakom podobają się piętrusy budżet na przyczepę  do 30 tyś

Podobają mi się:

https://www.otomoto.pl/oferta/adria-502-altea-lozka-pietrowe-dmc-1300-kg-ID6AneLu.html

 

https://www.otomoto.pl/oferta/knaus-400-sport-dmc-1100-kg-mover-ID6AXDpq.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8

Może ktoś z forumowiczów już oglądał w/w przyczepki albo ktoś z forumowiczów w najbliższym czasie będzie sprzedawać coś swojego? Z góry dziękuję za jakieś uwagi i wskazówki!!

Edytowane przez MariuszB300 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Ogłoszenia zawierają zdjęcia poglądowe, nie widać na nich istotnych szczegółów. Zobaczyłem oba ogłoszenia. Pierwsze, Adria to większa i przestronna przyczepa. Na zdjęciach (ogłoszeniowa poglądówka !!) nie zobaczyłem niczego do czego można byłoby się przyczepić.

Druga przyczepa to maleństwo, które pozwala przespać się większej liczbie osób ale o wygodzie albo dłuższym przebywaniu w środku nie ma mowy.

Rekomenduję zainteresować się Adrią. Jeśli masz blisko jedź na oględziny. Ewentualnie poproś o przesłanie szczegółowych zdjęć w dobrej rozdzielczości. Widać, że jest doczyszczona i przygotowana do sprzedaży. Ma bardzo fajny rozkład. Ja bym ją chętnie zobaczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta pierwsza to Białogard znany sprzedawca ma raczej sprawdzone przyczepy sam tam kupowałem.

Wysyła też lepsze zdjęcia jeśli  jest się zainteresowanym. Na miejscu trzeba wszystko dokładnie obejrzeć.

Ta druga to raczej mniejsza a nie większa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wskazówki! Właścicielka obiecała mi dosłać bardziej szczegółowe zdjęcia Adri.Jeśli chodzi o Knausa to podoba mi się w nim, że ma mover i sprawia wrażenie przyczepy bardziej mobilnej. W sumie do Białogardu mam 280 km trzeba się tam  będzie przejechać w następnym tygodniu, a wracając do Adri to ten model miał  jeszcze jakieś  inne bolączki oprócz podłogi? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, MariuszB300 napisał:

Jeśli chodzi o Knausa to podoba mi się w nim, że ma mover i sprawia wrażenie przyczepy bardziej mobilnej.

To już kwestia indywidualnych preferencji.

Dla mnie Adra jest bardziej przestrzenna co za tym idzie przyjazna dla komfortowego wypoczynku PIĘCIU OSÓB (porównując do pokazanego w ogłoszeniu Knausa). Większa przyczepa nigdy nie będzie tak mobilna jak mniejsza. Zależy co dla Ciebie jest ważniejsze: mobilność czy komfort wypoczynku ...

Uważaj, żebyś nie dołączył do grupy osób, które kupiły przedsionek, mover, solar, ... przyczepę. Dziś są bardzo nieszczęśliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karawaning i bycie nieszczęśliwym czy to aby możliwe :)

Dostałem bardziej szczegółowe zdjęcia Adrii ogólnie przyczepka wygląda ciekawie ale rzuca mi  się w oczy wygląd uszczelnień ogólnie takie pociapane. thumbnail_P1017567.thumb.jpg.fce552f38d214197e1520c4f63a630ae.jpg

Czy to taki standard u Adri ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem fachowcem od Adrii, patrząc na zdjęcie wydaje mi się, że to dopuszczalny stan. Zakładam, że pokazałeś zdjęcie, na którym według Ciebie "pociapania" jest najwięcej ... .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Ciebie martwi w tym zdjęciu ?

Białe wałeczki na półce to prawdopodobnie uszczelka, którą stosuje się pomiędzy łączenia płyt meblowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.