Skocz do zawartości

Przedstawiam Wam Cukierka


Pierzasty

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Malinki napisał:

Teraz tak oficjalnie - gratulacje.

Układem wnętrza przyćmiłeś całe forum.

Moja w tym momencie to niczym Kopciuszek, taki standarcik.

Szerokości i gumowych drzew.

Jakby łazienka była odwrotnie, najpierw Wc i później prysznic, to układ byłby faktycznie idealny*

 

* dla dwóch osób ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

24 minuty temu, maarec napisał:

Jakby łazienka była odwrotnie, najpierw Wc i później prysznic, to układ byłby faktycznie idealny*

 

* dla dwóch osób ;)

Teraz też jest ok. W niej jest jakoś tak zrobione, że jest na środku szeroko, dwie dorosłe osoby z luzem mijają się, czego nie miałem w poprzednich budkach. Nie no ilość moejsca powala. Wydaje mi się że szafka/szuflady (pod kuchnią i zlewem) są troche węższe i to robi robotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Cezarr napisał:

Eeeee tam taka mała, ciasna, brzydka  i w dodatku nic nie działa ???

Tomek. To nie takie śmieszne. Prawie nic nie działało poprawnie, nawet palniki gazu w kuchni :lol:

A że mała, ciasna i brzydka to już nic nie poradzę , tami jej urok :)

Edytowane przez Pierzasty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pierzasty napisał:

Tomek. To nie takie śmieszne. Prawie nic nie działało poprawnie, nawet palniki gazu w kuchni :lol:

Taki problem to nie problem,  a tak na serio to przyczepka jest przepiękna :yes: tym bardziej że malowanie ma w 
kolorach dla mnie najładniejszych, ja to przyczepkę czy auto kupiłem idąc po bułki, Ty chyba kupiłeś tą przyczepkę
idąc raczej po grubsze zakupy ? Co by nie pisać jest super. ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, maarec napisał:

U nas byłby dylemat - kto śpi na ruchomych poduszkach na podkowie.

Nie takie straszne :) ściścielenie łóżka 5 minut dziennie też nie. Z piętrusem  , francuzem i podkową po środku układ nie dla nas...po prostu za ciasno... Tam nie ma się jak minąć. 

6 minut temu, Cezarr napisał:

, ja to przyczepkę czy auto kupiłem idąc po bułki, Ty chyba kupiłeś tą przyczepkę
idąc raczej po grubsze zakupy ? 

He he. Tomek, to był najszybszy zakup w historii moich zakupów ( a nigdy łatwo nie było). Pierwsza oglądana :)

Edytowane przez Pierzasty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje udanego zakupu .Ladna i wygodna przyczepa.

Burstnery Belcanto maja super wygodne i komfortowe łózka. Ja ze swojej jestem bardzo zadowolony. Burstnery maja znacznie większe rozmiary niż wynika to z oznaczenia numerycznego, często są dłuższe nawet o około 50cm .

Jeszcze raz gratuluje i życzę wielu udanych podróży. Lucek 26

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje bardzo ładna. Knaus się nie spodobał ?

Znajomy rozglądał się za taką tylko zastanawiał mnie prysznic on funkcjonuje jako oddzielna kabina bez zasłony? Można lać wodę po ścianach?

 

Edytowane przez Voku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Voku napisał:

Gratuluje bardzo ładna. Knaus się nie spodobał ?

Znajomy rozglądał się za taką tylko zastanawiał mnie prysznic on funkcjonuje jako oddzielna kabina bez zasłony? Można lać wodę po ścianach?

 

Spodobał... Ale z przyczyn technicznych nie mógł zostać.

Prysznic (pisałem wcześniej) jest dość dobrze pomyślany i bez przeróbek myślę że można lać wodę po ściankach ([boczne są z tworzywa/plastiku, a przód i tył rozkładane z pleksy), dodatkowo kabina robi się całkiem spora, nie potrzeba żadnych zasłonek.  Myślę że bez problemu da się kwestia zasobnika na wodę, a raczej napełniania go :)

Edytowane przez Pierzasty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

I na żywo i na zdjęciach wygląda świetnie, jeszcze raz gratki, bo dopiero teraz trafiłem na ten temat :brawo:

W dniu 31.08.2018 o 21:39, Pierzasty napisał:

Nie takie straszne :) ściścielenie łóżka 5 minut dziennie też nie. Z piętrusem  , francuzem i podkową po środku układ nie dla nas...po prostu za ciasno... Tam nie ma się jak minąć.

Tu mam odmienne zdanie, składanie łózka to nie dla nas, jednak z ciasnotą musimy się męczyć (według mnie mniejsze zło) :ee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.