Skocz do zawartości

Przedstawiam Wam Cukierka


Pierzasty

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

21 minut temu, golob napisał:

Burstner fajny gratulacje. Knausa sprzedałeś czy zwróciłeś?

Sprzedałem. O zwrocie nawet nie myślałem. Spory odstęp czsu od kupna, umowa na "Duńczyka"... Nie było się nawet po co szarpać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, WojtEwa napisał:

No... Gratulacyjki. Ładniusia chata. Jakbyś napisał że to rocznik 2015 to nawet nie wnikałbym i uwierzył.

Oznaczeniami listew każdy się przejmuje a to zjawisko zgodne jest z prawami materiałowo-fizycznymi.

W zmianach temperatur inaczej zachowuje się drewno a inaczej styrocokolwiek inne.

Musi być.

Radochy !!!

PS. A żonka markizę leci do połysku :)

PS2. Z oznaczeniami to nie jest aby tak, że 465 = 4 osoby & 6,5m? TS -układ wnętrza.

PS3. Po czemu Burstner założył drzwi pod prąd typu kurołapka?

Ad Ps - Spostrzegawczy a jesteś :) Ale żeby nie było, że to mój majtek okrętowy, leciałem ją do połysku razem z Dorcią :narcyz:

Ad Ps2. - nie mam pojęcia,  długość budy to 5,8, a w środku 5, 3, więc z dyszlem będzie z 7 :niewiem: . Niektórzy mówią, że to długość "prostego dachu"

Ad Ps3 - Na drugą stronę jest okno i pewnie dlatego...

Edytowane przez Pierzasty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

budka z podłogą ok 5,8m będzie miała z dyszlem ponad 7,5m a z rowerami lekko ponad 8m.

Natomiast odnośnie trawnika - nie zaśmiecając. Każdy teren jest inny, jak Ci nie zależy to tak zostaw. Jak zależy to zamów kopanie studni, lub zamontuj podlicznik do podlewania trawnika.

ja mam na tym punkcie hopla, od połowy maja przelałem ponad 300m3 w trawę, woda ze starej studni, gdzie jest jej aż 60cm na dnie. Woda całą dobę pompuje się automatycznie małą pompą do zbiorników 3m3 a wieczorem i rano mocna pompa przelewa to na trawnik. Do tego dobry nawóz, i jest dywan że aż żal budką wjeżdżać :)Za to dzieciaki mogą biegać boso, miękko jak na dywanie.

wracając do tematu przyczepy i widocznych listewek przez poszycie - przy gładkiej blasze jest to całkowicie normalne i tak samo wyglądają nowe kampery po ponad 250.000zł.

Ma to plusy - zawsze widać gdzie jest wzmocniona konstrukcja i można wiercić np uchwyt na rowery. Na poszyciu z rybią łuską musi dość do sprzyjających warunków atmosferycznych i osadzenia się rosy, wtedy najlepiej zrobić sobie fotkę :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Tomii napisał:

To byłeś u nas na wsi i do mnie nie zajechałeś?

Arek gdzie jezd zdjęcie szuflady w szufladzie?! Moja żona zachwycona była tym rozwiązaniem i lodówką ;)

Narzuta z tajgera to klasyk. Kuboty jeszcze obok tego łóżka trzeba zostawić ;)

 

Nie mam kubotów :(

Muszę zdobyć , ale gdzie:niewiem: ?

Co do szuflady w szufladzie pomysł extra! I sprawdza się :)

20180830_072446.jpg

20180830_072607.jpg

20180830_072522.jpg

20180830_072557.jpg

3 godziny temu, maarec napisał:

budka z podłogą ok 5,8m będzie miała z dyszlem ponad 7,5m a z rowerami lekko ponad 8m.

Natomiast odnośnie trawnika - nie zaśmiecając. .

ja mam na tym punkcie hopla, 

Naprawdę nie obczajam skąd ta liczba 465.

A tarawnik obiecuję,  że zrobię. Nie wiem jak, nie wiem kiedy, ale zrobię :)

Jeszcze kilka manewrów (strasznie wolno mi to idzie) i się wezmę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pierzasty napisał:

tarawnik obiecuję,  że zrobię. Nie wiem jak, nie wiem kiedy, ale zrobię :)

Przecież następca Kilera nie może sadzić boba na byle czym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Pierzasty napisał:

Obawiam się, że może. Na byle czym, byle gdzie i byle jak :)

Ale na pięknym trawniczku byłoby mu przyjemniej ... Zapewnij mu odrobinę luksusu ?

20 minut temu, Tomii napisał:

 @Pierzasty a co się stało z tygrysem??? Na zdjęciach szafki widać inną narzutę :) :tuk:

Zapewne przemieścił się do domowej sypialni dodać pikanterii ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Tomii napisał:

 @Pierzasty a co się stało z tygrysem??? Na zdjęciach szafki widać inną narzutę :) :tuk:

Aaaaaa!!! To nie tygrys tylko lampart :miga: teraz robi w saloonie :-]

20180830_204600.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Commander napisał:

Numer Burstnera to długość dachu.

Kup sobie trawę Sawanna. Da radę w szczerym piachu...

Tak do końca to też nie pasuje, bo markiza 410 workowa wisi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer Burstnera to długość dachu.
Kup sobie trawę Sawanna. Da radę w szczerym piachu...
Chyba nie. Np 465 jest dłuższa niż 495. To chyba bardziej skomplikowane :-D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, chrzciny... Pamiętajcie że butelka szampana musi się rozbić o burtę, inaczej pech murowany :) Gładka blacha łatwa w naprawie, nic nie będzie widać, chyba że matka chrzestna będzie miała mocną rękę, to się zrobi jeszcze jedno okienko.

Niech Pierzasty dobrze wybierze miejsce, a matka chrzestna trenuje celne operowanie szampanem :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.