Skocz do zawartości

Fani Forda na forum


marzena307

Rekomendowane odpowiedzi

Poczekam czy oddzwoni, ale wielkie dzieki za odpowiedz, co do spalin to mechanik też stwierdził, ze nie sa takie jak powinny być, silnik był czysty, nie było widać oleju. Auto co najlepsze przez całą swoją historię było serwisowane w ASO (widziałem stemple). A już sie nawet moja kobieta napaliła... ehhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto co najlepsze przez całą swoją historię było serwisowane w ASO (widziałem stemple)

 

 

Wiesz, chodziło bezproblemowo, ale jak nadchodzi czas większych wydatków auto idzie w ludzi. Przeanalizuj, czy nie opłaci się takiego kupić. Naprawisz i będziesz miał sporo czasu z głowy. A kupisz niby dobrego a za pół roku i tak władujesz kasę :hehe:

 

Wszystko da się naprawić, oby tylko cena zakupu nie była z nieba :hehe:

 

Jak ma pewną przeszłość, nie walczył z drzewami, albo na jakimś ringu (czytaj rondzie) to warto pomyśleć nad nim :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

quote="szary11"]Poszukaj wersji ghia - jest ich sporo i są nieźle wyposażone.

 

Wersja GHIA nie powinna mieć pełnego wypasu? tzn najbogatsza wersja wyposażenia Nie jestem szpec w Fordach dlatego pytam? :hehe:

 

Auto co najlepsze przez całą swoją historię było serwisowane w ASO (widziałem stemple)

 

tak do końca w to niewierz :hehe: są różne wajchy :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja GHIA nie powinna mieć pełnego wypasu?

 

Są to bogatsze wersje, ale jest mnustwo innych limitowanych, które mają jeszcze więcej bajerów. Mniej więcej do konca lat 90 ghia była wersją najbogatszą :hehe: Teraz tam troszkę namieszali, że w sumie nie łapie się co i jak :hehe: ALe napewno ghia nie oznacza max wyposażenia - zawsze coś jeszcze może w niej zabraknąć :-] Np. Mój tato ma ghia i ma klime manualną :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Michał za info :hehe: myślałem że sytuacja ma się troszkę inaczej Kiedyś było łatwiej ogarnąć rynek motoryzacyjny a teraz to mieszają we wszystkim :hehe: stado silników ilości koni oznaczeń wyposażeń itd itd zakręcić się można :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy Kit :hehe: :hehe:

 

zakręcić się można

 

To prawda... chyba nie ma mocnego by wszystko wiedział :-] Człowiek się uczy i tak "gupi" umiera :D

 

Kit, a może przesiądziesz się na forda??? :hehe: hihi Jakimś audi będziesz tam jeździł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kit, a może przesiądziesz się na forda???

 

:hehe: nie nie z calym szacunkiem ale podziekuje i zostane wierny mojej ulubionej marce :hehe:

 

Jakimś audi będziesz tam jeździł

 

Auto Utworzone Dla Inteligencji :hehe::-]:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak odpala ten Fordzik, proszą o poradę czy te świstaki przy rozruchu to normalna sprawa w tych silnikach tdci ?

 

Szczerze mówiąc tragicznie odpala. Napewno dwumasa jest do wymiany. Wogóle ten silnik powinien na dotyk łapać. A tu jeszcze rzęzi... przed kupnem radziłbym pojechać na komputer. Może mieć więcej usterek :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elias, a powiedz jak atemperatura była na powietrzu jak sprawdzaliście? Jak na + to napewno nie świeczki. One mogą wogóle się nie załączać jeszcze. W dziewczyny w fusionie TDCI świeczki załączają się dopiero przy -1-2, a tak odpala bezproblemowo bez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temperatura okolo 0 stopni, jak jest nagrzany łapie normalnie, ale ten swistak to nie wiem co to jest, koles twierdzi ze byl w servisie forda i powiedzieli mu ze to dzwieki dziwne to kazdy tak ma, powiedzial mi rownież ze moge go sam zabrac do jakiego servisu chce i sprawdzic to, on niby jest pewien ze to aukto jest sprawne : /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.