Skocz do zawartości

Poszukuję cepke


Sadyhem

Rekomendowane odpowiedzi

To sobie pomyśl co warte są budy którenu nas wystawione są o 30% taniej jak tam i w tym jeszcze jest transport i zarobek handlarza. Cuda panie, cuda :) chyba że handlarze to takie kozaki co wynajdują perełki, tak jak z autami, wszystko po 150kkm przebiegu, nawet dwudziestoletni passat :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już sam opis działalności wygląda na uczciwego sprzedawce, nie znam nie byłem ale budzi zaufanie. Skoro płacisz za transport i mogą to przywieźć pod dom, bez konieczności kupowania to raczej wiedzą co sprzedają. Cena  ? to wypadkowa stanu. Jeżeli miałbym sprowadzać szrot tani lub porządne ale droższe przyczepy wolałbym opcję  drugą, skoro istnieją 10 lat to być może ma to sens.

Jacek dobrze mówi, szczególnie, ze sam zwiedzał Europę oglądać przyczepy. Tak jak prawie każdy passat jest bity i każdy ma kręcony licznik tak i każde hobby tańsze niż średnia cena na zachodzie będzie miało wady. Tylko naprawa może wyjść drogo.

Jedź oglądaj lub czekaj na okazje z rąk prywatnych, wielu ludzi już zakończyło sezon, teraz szukają kolejnych budek lub przesiadają się na kampery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, maarec napisał:

Już sam opis działalności wygląda na uczciwego sprzedawce, nie znam nie byłem ale budzi zaufanie. Skoro płacisz za transport i mogą to przywieźć pod dom, bez konieczności kupowania to raczej wiedzą co sprzedają

Nie chce negować sprzedawcy, bo sam szukam przyczepki i każde zaufane źródło z dobrymi przyczepami jest warte rozpatrzenia ale może ten transport tak wyceniają, że samo wożenie przyczepek pod dom klienta i zabieranie ich do siebie z powrotem jest dla nich dobrym interesem, a może nawet lepszym niz sama sprzedaż :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem ze sprzedającym, telefonicznie wzbudził zaufanie, ale wiadomo że może być różnie. Pytanie do osób z okolicy Pleszew (wielkopolskie) czy ktoś dysponuje czasem poniedziałek/wtorek aby podjechać i obejrzeć kilka przyczep ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.otomoto.pl/oferta/knaus-495-tk-sudwind-z-przedsionkie-rarytas-ID6Bc9DR.html#60d8efefbb

Co powiecie o tej ? Nie wiem co to jest za listwa? na wysokości klamki po lewej stronie? Przód na szybą po lewej stronie to chyba wgniecenie ? Jak jest z prysznicami, czy często jest problem z podłogą, z tego co czytałem mogą być problemy...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.09.2018 o 17:40, Sadyhem napisał:

Rozmawiałem ze sprzedającym, telefonicznie wzbudził zaufanie, ale wiadomo że może być różnie.

Witam, ja kupiłem u nich przyczepę. Opis był zgodny ze stanem faktycznym. Na miejscu spokojnie wszystko możesz sprawdzić. Ja polecam sprzedawcę. Szukałem 3 miesiące i tam znalazłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.