Skocz do zawartości

Poszukuję cepke


Sadyhem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Po przeglądaniu forum, ogłoszeń, rozmowach, wreszcie wakacjach w Chorwacji z namiotem doszedłem do wniosku że musi być przyczepa ale pewna, czyli od forumowiczów. Poszukuję cepki dla rodziny 2+2. Sypialnie oddzielnie, łóżko piętrowe byłoby super, ale wydaje mi się że w dmc do 1300 będzie ciężko. Z wyposażenia nie mam specjalnych wymagań bo będzie to pierwsza przyczepa więc muszę się przekonać czego na prawdę potrzebuję, dobrze żeby przedsionek był w zestawie. Priorytetem dla mnie jest stan, będę uczył się grzebania i napraw dlatego na początek chciałbym aby wszystko było sprawne. Budżet 15000zl.

Dmc 1300 aby ominąć viatoll, ale jeśli będzie coś ciekawego to rozwiąże wyższe - 1500 na haku

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczepa dla 4 osób w dobrym stanie technicznym do 15 tys PLN to problem. W kwocie do 25 tys PLN ciężko znaleźć coś sensownego = w dobrym stanie technicznym, ze szczególnym naciskiem na szczelność. Od razu proponuję zdjąć sobie ograniczenia w szukaniu typu DMC i wymóg przedsionka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-hobby-exclusive-mover-CID5-IDpGAEJ.html#bee149392b

Czy możecie coś napisać o tej przyczepie? Jak dla mnie nic nie widać, ale może ktoś zna sprzedającego albo przewinęły się przyczepy od niego ?

Czy jest ktoś/znacie namiary z dolnośląskiego kto mógłby pojechać ze mną ją oglądać ?

Edytowane przez Sadyhem (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Pemiętaj, że kupno przyczepy od forumowicza nie daje gwarancji sukcesu (czasem ludzie nie wiedzą co sprzedają) przy tym budżecie musisz zachować czujność, i nieważne z jakiego źródła będzie budka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

 

611082249_1_1000x700_przyczepa-kempingowa-hobby-exclusive-mover-jelcz-laskowice.jpg.f92d0e9729358eb542abfdbbaebbb51f.jpg

 

w tym miejscu brakuje "kawałka przyczepy".

Zdjęcia dodane do ogłoszenia nie pokazują żądnych szczegółów, zdjęcia środka są bardzo słabej jakości. Jeśli masz daleko poproś sprzedawcę o zdjęcia w dobrej jakości i więcej zdjęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Sadyhem napisał:

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-hobby-exclusive-mover-CID5-IDpGAEJ.html#bee149392b

Czy możecie coś napisać o tej przyczepie? Jak dla mnie nic nie widać, ale może ktoś zna sprzedającego albo przewinęły się przyczepy od niego ?

Czy jest ktoś/znacie namiary z dolnośląskiego kto mógłby pojechać ze mną ją oglądać ?

 

Oglądałem tą przyczepę na początku roku .... Haha

Gość ma w/g mnie niedorozwój umysłowy, pełno gratów od przyczep na podwórku, kleci wszystko z byle gów...a.

Wilgoć taka że ryby można w niej trzymać. 

Ja byłem ją obejżec bo miałem po drodze. Jak bym jechał specjalnie to dramat.

Podsumowujac: widziałem setki przyczep w swoim życiu - ta zdecydowanie jest najgorsza!!!

ZŁOM!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak podejrzewałem to jest ,,ten,, handlarz. Jest przy głównej drodze, często tamtędy jade, zawsze wszystkie budy pootwierane do wietrzenia, zawsze jakaś rozbebeszona do naprawy. Dzisiaj jakaś z tego rocznika, z tym małym oknem z przodu, miała rozbebeszoną calutką ścianę. Taki typowy drucik i trytytka na zgniłkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda ładnie: czyściutka, wybielona, ... Z pewnością sprzedający ją dokładnie wyczyścił co nie zmienia faktu, że zdjęcia robią dobre wrażenie. Zdjęcia nie pokazują szczegółów, brak zbliżeń, ujęć newralgicznych miejsc. To standardowe zdjęcia poglądowe na potrzebę ogłoszenia.

Poniżej na zdjęciu pokazuję element (nie wiem co to jest), który może (ale nie musi) przykrywać uszkodzenie poszycia. Do sprawdzenia.

890509472_9_1080x720_6-7-0sob-2006-r-przedsionek-isabela-_rev001.jpg.5ee4fae4f967d7e39275ec8a92d9a37f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego egzemplarza, jeśli technicznie nic nie znajdziesz, to musisz dokupić:

przewód 220V + przejściówki, butla gazowa, kliny i podkładki, schodek wejściowy, Może jakąś markizę i podłogę...

PS jak się wybierasz oglądać taką przyczepę do handlarza to pożycz (weź ze sobą) butle gazową z redukcjami (bo inaczej nie sprawdzisz instalacji), o przewodzie 220V nie wspominając.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.otomoto.pl/oferta/hobby-495-prestige-mover-przedsionek-isabella-capri-lux-rarytas-lozka-pietrowe-mover-przedsionek-isabella-capri-lux-ID6B9tym.html#

Wygląda na bardzo fajna, ale ta cena? Z drugiej strony po tyle widziałem że chodzą na mobile.de czyli może odzwierciedlać opis, a jak sprzedający? Słyszał ktoś coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.