Skocz do zawartości

Mała skromna lekka 2+2


Dzakart

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W dniu 2.09.2018 o 19:58, Dzakart napisał:

Dzień dobry, kibel kilka dni i kilka przyczep od ostatniego wpisu... wczoraj zanabylem Hobby 30 z 2001 za 23000.

Zona była zdecydowanie na nie, bo za droga do rocznika, bo wyglada staro, bo w środku z poprzedniej opoki. Rzeczywiście, trudno jej nie było odmówić racji. Jednak stan ten przyczepy zrobił na mnie takie wrażenie, ze po kilku kłótniach, stanęło na moim.

Przyczepa od 1 właściciela w Polsce, drugiego w historii od początku. Liczę, ze będę zadowolony, mimo, ze prawie już pełnoletnia.

Dziekuje za okazaną pomoc przy poszukiwaniach!

 

Jak na ten rocznik to bym powiedział że wnętrze wcale się nie zestarzało i wygląda dalej świeżo. Kwestia gustu.

Na moje oko to hobby 450 

Sprawdź tylne narożniki od spodu i parapety z przodu i co to za dziwna listwa na boku? 

Jeśli cepa w dobrym stanie to tyle te przyczepy mniej więcej kosztują.

Edytowane przez Voku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Voku napisał:

Sprawdź tylne narożniki od spodu i parapety z przod

 

Sucho, twardo, nic się nie dzieje.

5 minut temu, Voku napisał:

i co to za dziwna listwa na boku? 

 

Ta pożółkła od dołu? Jest z obu stron i mam wrażenie, że pod fartuch co osłania podwozie, nie nakładałem bo uznałęm, że nie będę korzystać aczzkolwiek był w zestawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Voku napisał:

Ta na boku pod oknem. To chyba od stolika na telefonie oglądam i nie widzę.

Już ją kupiłeś czy się zastanawiasz?

2

Tak, pod stolik, jednak nie mam go w zestsawie.

Kupiłem, ale nie wiem czy dobrze, żona sapie, że chciała coś co wygląda współcześnie, a nie późnego gierka :) Pojawiło się teraz sporo ogłoszeń z przyczepami z 2010+ za 30-35k, też m. in Hobby, także jak na początku byłem przekonany co do dobrej relacji  cena-rocznik, tak teraz już mniej...

Edytowane przez Dzakart (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co do tej listwy trzymającej stolik to z własnego doświadczenia sugeruje szybki demontaż.

Kupiłem przyczepę z takim wynalazkiem, listwa była przykręcona "na sucho" czyli bez żadnego uszczelniacza. Do klęski niedużo brakowało.

Co do relacji cena-rocznik, to przekonałbyś się gdybyś poszukał dłużej. Po prostu miałeś szczęście że trafił Ci się taki okaz zdrowia, więc to w kolejnych latach na pewno będzie procentowało. Jako były użytkownik i fan hobbytek podpowiem że jeśli narożniki w podłodze masz suche to przede wszystkim pomaluj całą podłogę i ciesz się nabytkiem bo masz powody do dumy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.