Skocz do zawartości

Włoskie wakacje 2018r


uwex

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Uwexy po raz kolejny wybierają się na wakacje i po raz kolejny pomecze Was moja relacja. Tym razem kierunek Włochy...Pół godziny temu wyruszyliśmy z Katowic przed nami 1117 km. Punkt docelowy Kemping Bella Italia nad Garda gdzie mamy rezerwację na 3 noce- reszta wakacji na pełnym spontanie i bez rezerwacji. Ramowy plan obmyslony ale patrząc na nasze doświadczenia z zeszłego roku wiemy, że wszystko jeszcze może się zmienić. To właśnie w karawaningu uważam za najlepsze . W końcu jedziemy pięknie oznakowani naklejkami naszego forum i po raz pierwszy z lodówką na gazie - jak narazie działa bez zarzutu. Poniżej zdjęcie z temp w lodówce w tym momencie . Do usłyszenia....a0a930d43b9bd16d4cef6dc315fd1d55.jpg55a0c8b7ef8de0889558dc29f1e92a86.jpg47361f3f68b01fccf5d428d8c6857f07.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

1 minutę temu, uwex napisał:

Jeszcze miałam dodać że jedziemy pkludniowa trasa z Katowic przez Czechy i Austrię południową omijając Brenner.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
 

Chętnie poznam szczegóły tej trasy, bo kusi mnie majówka nad Gardą :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, uwex napisał:

Jeszcze miałam dodać że jedziemy pkludniowa trasa z Katowic przez Czechy i Austrię południową omijając Brenner.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
 

Jak zawsze fajnie się tamtędy jedzie to tym razem źle się jechało, jakiś duży ruch był, strasznie umęczyła ta droga. Tylko że my z brna na olomuniec w góre i na kudowę. Ale tamten fragment jeszcze był ok. Ale w sumie trasa 800km 12,5h. Nocowaliśmy w villach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dotarliśmy...na kempingu Bella Italia zameldowalismy się ok 14.30. Droga była długa i niestety niezbyt fajna. Jechaliśmy właściwie tylko z jedną godzinną przerwą na śniadanie. Od Undiny ciągle roboty drogowe i mega korki do tego właściwie cały czas towarzyszący nam deszcz...jak narazie trasy nie polecamy. Pierwsze wrażenia z kempingu jak najbardziej pozytywne. Parcela do wyboru bez narzucania. Wielkość parceli jak na Włochy też niczego sobie. Miejscówka mamy z widokiem na Gardę . Obiadek we włoskiej pizzerii na kempingu zaliczony oceny pozytywne od wszystkich . Dzisiaj w planach leniwe popołudnie a jutro i pojutrze aktywne zwiedzanie w końcu we wtorek ruszamy dalej....5e44950c49db6f95f33cc9ea1c25cdd1.jpg52eb203f5b894a6041d56dd9a97c49be.jpgb13f71716d2a3dcb8d56ffc871166309.jpg0e9d9cf249904773844920e879cce885.jpg

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noc nad Garda byla delikatnie mowiac trudna....ok g.3.00 przyszła straszna wichura która właściwie powyrywala nam wszystkie śledzie z markizy i szczerze mówiąc bałam się że odfruniemy....skończyło się na ekspresowym składaniu markizy a rano zbieraliśmy wszystkie drobiazgi po całym kempingu. Wprawdzie wszyscy ogarniali swoje namioty i markizy, więc były miłe nocne spotkania, ale takiej pogody we Włoszech się nie spodziewałam...

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, uwex napisał:
20 godzin temu, uwex napisał:

jak narazie trasy nie polecamy.

 

Jak byś mógł rozwinąć, której trasy, a właściwie którego fragmentu i z jakich powodów nie polecasz?

Czy pisząc "Od Undiny", miałeś na myśli autostradę na odcinku od Udine do Werony?

Edytowane przez Zulos (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.