Skocz do zawartości

Kamping union lido w cavallino .


jubi-tom

Rekomendowane odpowiedzi

 

2 godziny temu, bw81 napisał:

Ale pech...szkoda przyczepy - mam nadzieję, że Wam się nic nie stało.

Stałem w kolejce na wjazd jak przeszła ta burza, ale recepcja pracowała, ja tylko liczyłem żeby szyba nie poleciała ;)

IMG_20190707_153548.thumb.jpg.281cbef5563fc0e533d47233c5f6a195.jpg

W ogóle to co to za pogoda na tym UL - cały czas leje ?

IMG_20190707_185131.thumb.jpg.ad11701a01527acdaf8a023e69b7ec87.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 213
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

9 godzin temu, porzeczka napisał:

Trochę popdało na UL.. 

20190707_154702.jpg

20190707_154449.jpg

No nie tylko UL oberwało....Pozdrowienia z niedalekiego Sant Angelo.

IMG_20190707_153646891.jpgTak się wahaliśmy przy kupnie budki bo miała parę wgniotków po gradzie i to był jej jedyny mankament. Po dzisiejszej burzy, wiemy że jej zakup to był dobry wybór? ("parę wgniotków" przyroda robi w 5 min., a czasami nawet krócej)

Edytowane przez czepkateam (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co to jest z tym rejonem, ale zawsze - absolutnie zawsze - jak tam jadę, w sobotę, to zjeżdżam od Tarvisio w towarzystwie deszczy i burz.

2 tyg. temu było tak samo - nawet lekki gradzik po drodze był i wjeżdżałem jeszcze w ulewie, ale jak otworzyłem drzwi samochodu to ostatnie krople mnie schłodziły i przez cały tydzień ani kropelka...

Rok temu w tym samym czasie - dojazd do PDT w deszczu, a w trakcie pobytu burza z gradem (na szczęście drobnym).

Współczuję - zawsze się tego boję, ale głowa do góry - taka przygoda to pikuś i dużo gorsze - pod kątem bezpieczeństwa - mogą się trafić.

Ale coś ten rejon wybitnie przyciąga burze z gradem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Rozumiem że poza Wenecją ?

Polecam miasteczko Caorle , sporo klimatycznych knajpek, można pospacerować i zjeść dobry obiad czy deser, jedliśmy tam jeden z lepszych deserów we Włoszech :
Dessart Caorle
Calle Lunga, 21, 30021 Caorle VE, Włochy
https://maps.app.goo.gl/TwiucnwVcXz6BtY29

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, maarec napisał:

Tylko uważaj na parkingu, łatwo o mandat :)

Eee tam - trzeba po prostu zaparkować na parkingu pod aquaparkiem, zapłacić ile tam trzeba i nikt mandatu nie da...;-)

Caorle ma ciekawą promenadę nadmorską z przeróżnymi rzeźbami w kamieniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej a ja wlasnie jestem w Union lido, no i wolnych miejsc nie widzę, w poczekalni jest kolejka.
Patrze i patrze coraz to nowsze modele przyczep i kamperow wiec i mnie tez wzięło . Zapadła decyzja że czas na zmiany -będzie nowa przyczepa :)

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na rezerwowalnej części też nie ma?

Możliwe, że oni nie pakują - nawet jak jest miejsce - tych co dojeżdżają bez rezerwacji na miejsca rezerwowalne.

Ja byłem wprawdzie jeszcze w "mid-sezonie", ale podczas gdy na nierezerwowalnych był tłok, to wokół mnie, na 48 parcel, zajętych było 8...

No ale może w sezonie zmieniają praktykę i pakują wszystkich gdzie się da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Kilka lat temu byłem na Union Lido, ale w mobildomku, więc nie zwracałem uwagi na cień. Czy rejon Venezia-R jest zacieniony czy odsłonięty, bo jadąc pod namiot jest to dla mnie dość ważne.  Pytam, bo tylko tam pozostała możliwość rezerwacji. Chcę przyjechać  w terminie 31 lipiec -14 sierpień, ale zastanawiam się czy  większego wyboru parcel nie będzie jednak w sobotę, a nie w piątek? Choć z drugiej strony 1 sierpień to początek włoskich i części niemieckich wakacji. Rozumiem, że na tym kempingu rezerwuje się tylko parcelę w danym rejonie, a nie konkretny numer, a wybór mamy z tych które w danej chwili są wolne.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.