Skocz do zawartości

Kamping union lido w cavallino .


jubi-tom

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 213
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No sklep jest rzeczywiście mega - pomimo, że na kempingu też jest całkiem, całkiem dobrze wyposażony.

Ale faktycznie możesz kupić nową cepkę totalnego golasa, zabrać ją tam i w tym markecie kupisz absolutnie wszystko co niezbędne i całkiem zbędne do karawaningu.

4 godziny temu, bartd napisał:

IMG_20190701_143143.jpg

Ja stałem prawie centralnie naprzeciwko wejścia do aquaparku - tam właśnie było 20% obłożenia, choć minusem było to, że mało cienia, ale parcele tam, są przestronniejsze.

4 godziny temu, bartd napisał:

Faktycznie w przeciwieństwie do MdV tu wina ze sciany jest brak... podobno jest w miasteczku... tylko gdzie? 

My w zeszłym roku po wzniesieniu toastu winem ze ściany płaczu w PDT wszyscy zgodnie - cała czwórka dorosłych - opluliśmy się nim nawzajem:-)

Uraz pozostanie na długo...;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Zulos napisał:

Na kompleksie basenowym bliżej morza, koło amfiteatru, jest basen 25m z wydzielonymi torami - jak najbardziej do pływania, choć woda też nagrzana, bynajmniej nie rześka...

Na UL lepiej jednak rezerwować - ja miałem parcelę w części rezerwowalnej i jak już pisałem - na 3 alejki, w każdej 16 parcel - czyli 48 w sumie, zajętych było przez cały mój tygodniowy pobyt 8. Czyli odwrotna sytuacja jak na części nierezerwowalnej (80% wolne vs. 80% zajęte).

Zarezerwować można bodajże nawet na dzień przed przyjazdem - nawet z trasy. Na pewno na kilka dni wcześniej. Przy rezerwacji, jak jest dużo wolnych miejsc to możesz też zgłosić preferencje (np. w głębokim cieniu, w bezpośrednim sąsiedztwie dużego aquaparku, czy - tak jak my - w najbliższym sąsiedztwie domków touroperatora, gdzie rezerwację mieli nasi znajomi).

Serdeczne dzięki za informację o basenach. Jeżeli chodzi o parcele to też wolałbym zarezerwować , ale na dzień dzisiejszy nie ma wolnych miejsc nawet dzisiaj dzwoniłem na recepcję i tak mi powiedzieli. Jeszcze jest tydzień, więc bedę próbował, może się uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, kazi5 napisał:

Serdeczne dzięki za informację o basenach. Jeżeli chodzi o parcele to też wolałbym zarezerwować , ale na dzień dzisiejszy nie ma wolnych miejsc nawet dzisiaj dzwoniłem na recepcję i tak mi powiedzieli. Jeszcze jest tydzień, więc bedę próbował, może się uda.

No to sytuacja zmienia się dynamicznie - cały zeszły tydzień jak pisałem w moim bezpośrednim sąsiedztwie na 48 parcel wolnych było 8...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, konrad_b napisał:

Jak się przedstawia sytuacja kolejkowa ? Chcemy jutro się przestawić na 2-3 noce na UL, znajdzie się coś wolnego ?

Czy od razu jechać nad Gardę ?

 

Możemy jutro sprawdzić jak się ma sytuacja, dziś chyba była wymiana turnusu domków, bo sporo aut stało bez cepki do wjazdu... a gdzie w ogóle oni tu trzymają kolejkowiczów?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, porzeczka napisał:

Możemy jutro sprawdzić jak się ma sytuacja, dziś chyba była wymiana turnusu domków, bo sporo aut stało bez cepki do wjazdu... a gdzie w ogóle oni tu trzymają kolejkowiczów?? 

Przed szlabanami na parkingu lub jakieś 200m dalej pod sport center Cavalino.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, konrad_b napisał:

Jak się przedstawia sytuacja kolejkowa ? Chcemy jutro się przestawić na 2-3 noce na UL, znajdzie się coś wolnego ?

Czy od razu jechać nad Gardę ?

 

Teraz nie ma kolejki i parcele wolne są, ale nie za dużo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, porzeczka napisał:

Trochę popdało na UL.. 

20190707_154702.jpg

20190707_154449.jpg

Ale pech...szkoda przyczepy - mam nadzieję, że Wam się nic nie stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.