Skocz do zawartości

Kamping union lido w cavallino .


jubi-tom

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Zulos napisał:

PDT też fajne, ale z infrastrukturą ma się do UL jak np. Rabkoland do Energylandii;-)

Zdajemy sobie z tego sprawę, ale dwa poprzednie sezony byliśmy w MdV, więc UL trochę za blisko, chcemy w inne rejony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 213
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A z tymi zakazami regulaminowymi to jest tak, że ja spotkałem się z egzekwowaniem w zasadzie wyłącznie ustawienia na parceli i tylko w sezonie z dużym obłożeniem. Teraz jest zaskakujący luz. Z 30% w mojej alejce i sąsiednich, zrobiło się jakieś 20%...

Na 16 piczek w alejce, zajęte 3...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, porzeczka napisał:

Zdajemy sobie z tego sprawę, ale dwa poprzednie sezony byliśmy w MdV, więc UL trochę za blisko, chcemy w inne rejony :)

Plus PDT to m.in. bliskość Caorle - klimatycznego miasteczka z fajną promenadą nadmorską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Zulos napisał:

Plus PDT to m.in. bliskość Caorle - klimatycznego miasteczka z fajną promenadą nadmorską.

z Caorle radzę uważać. Mój mandat za parkowanie 17.06 miał numer ok 2700 - więc dobrze trzepią kasę. Mimo wykupionego biletu, policjantka której pytałem gdzie jest najbliższy parkomat wystawiła mi mandat, twierdząc, że stałem ponad godzinę - a stałem 40 minut. Ogółem paranoja. Miałem pisać odwołanie, ale stwierdziłem że za niska kwota aby mi się chciało boksować.

Ogółem w temacie Włoch - wszędzie stoją fotoradary - np na autostradzie na zwężce, która ma kilkadziesiąt km i zakaz wyprzedzania dla zestawów w ciągu dnia... tam radary są co kilka km i patrząc na żale kolegów z grup na FB działają - jeden gość dostał ich podobno 7 i przewyższyły wartość wczasów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że ktoś jednak mocno przesadzał żeby załapać mandat we Włoszech ...

za kazdym razem jak jechałem to klasycznie tempomat zgodnie z TUV100km/h i na szczęście nic nie przyszło w tym roku znów się wybieram ale tylko Triest więc włoskich autostrad będzie mało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesadzał nie przesadzał , mi dwa lata temu przyszedł mandat na ok 150e z Włoch a stram się jeździć zgodnie z przepisami, teraz też zrobiliśmy już sporo km po Włoszech i potwierdzam, fotoradary na każdym kroku, policję robiącą zdjęcia z ukrycia podczas tego wyjazdu też już widzieliśmy że trzy razy ;)
@Zulos jak tam sytuacja z komarami na UL ?
My obecnie jesteśmy w Spiaggia e Mare i jest tyle komarów że nie idzie funkcjonowac, tną nawet w dzień, a wieczorem jest dramat. Żadne świeczki , spirale czy płyny nie pomagają.

Zastanawiamy się czy przenieść się na UL czy nie wrócić nad Gardę :?

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesadzał nie przesadzał , mi dwa lata temu przyszedł mandat na ok 150e z Włoch a stram się jeździć zgodnie z przepisami, teraz też zrobiliśmy już sporo km po Włoszech i potwierdzam, fotoradary na każdym kroku, policję robiącą zdjęcia z ukrycia podczas tego wyjazdu też już widzieliśmy że trzy razy default_wink.png
[mention=25503]Zulos[/mention] jak tam sytuacja z komarami na UL ?
My obecnie jesteśmy w Spiaggia e Mare i jest tyle komarów że nie idzie funkcjonowac, tną nawet w dzień, a wieczorem jest dramat. Żadne świeczki , spirale czy płyny nie pomagają.

Zastanawiamy się czy przenieść się na UL czy nie wrócić nad Gardę default_passed_out.gif

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka




c969a76fe001602b7bff8f990a0a998c.jpg

Testowałeś to? Grałem wczoraj z córką w badmintona, komary obleciały nas jak wściekłe. Psikneliśmy się i po sprawie.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Suzu4x4 napisał:


@Zulos jak tam sytuacja z komarami na UL ?
My obecnie jesteśmy w Spiaggia e Mare i jest tyle komarów że nie idzie funkcjonowac, tną nawet w dzień, a wieczorem jest dramat. Żadne świeczki , spirale czy płyny nie pomagają.

Zastanawiamy się czy przenieść się na UL czy nie wrócić nad Gardę :?
 

Do wczoraj był komarowy dramat, ale wczoraj jeździł samochód z konkretnym opryskiem i jest lepiej.

Jak chcesz się poczuć jak w Polsce to przyjeżdżaj. Po sobotnim exodusie niemieckim, Polacy opanowali kemping. No i to skromne póki co obłożenie. Zaznaczam, że te 20-30% obłożenie (miejscami) dotyczy rezerwowalnych piczek. Być może na nierezerwowalnych jest full.

Jutro charytatywne pasta & pizza party. W czwartek festiwal owoców morza (czy coś takiego), więc jak już macie pustki w lodówce to jest opcja;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziś rano do mnie - podobnie jak do 9l  Eryka Piotrkowego 2 dni temu - przyszła pani z obsługi z hepibersdejem na ustach oraz kartką i winkiem (z tą różnicą, że Eryk winka nie dostał tylko gadżety:-)

Wciąż zastanawia mnie ilość wolnych parcel. Na 48 w najbliższej okolicy, zajęte 8...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



c969a76fe001602b7bff8f990a0a998c.jpg&key=d5919711fc2618dd64a68b3e2ab8d6b1253c9de7af2d3d5e9ff50732f8ed394e

Testowałeś to? Grałem wczoraj z córką w badmintona, komary obleciały nas jak wściekłe. Psikneliśmy się i po sprawie.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Nie testowałem, spróbuje następnym razem ;)
A dziś rano do mnie - podobnie jak do 9l  Eryka Piotrkowego 2 dni temu - przyszła pani z obsługi z hepibersdejem na ustach oraz kartką i winkiem (z tą różnicą, że Eryk winka nie dostał tylko gadżety:-)
Wciąż zastanawia mnie ilość wolnych parcel. Na 48 w najbliższej okolicy, zajęte 8...
Wszędzie pustki, znajomi wyjechali dziś do Bella Italia i zajęli bez rezerwacji parcele w pierwszej linii, obok nich wszystkie puste do wyboru do koloru ;)

Ps. Będziemy jutro koło południa

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Suzu4x4 napisał:

Ps. Będziemy jutro koło południa emoji106.png
 

No to zapraszamy na 3354. Wprawdzie świętowanie urodzin nadszarpnęło znacząco zapasy cytrynówki i grejpfrutówki, ale goli nie jesteśmy;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.