Skocz do zawartości

Kamping union lido w cavallino .


jubi-tom

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 213
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

33 minuty temu, Zulos napisał:

Z tego co pamiętam wtyczki są standardowe.

A poniżej regulamin, jak by ktoś nie mógł znaleźć.

Marek słusznie ubolewa nad ilością zakazów.

Mnie interesuje absolutny zakaz jazdy deskorolkami, hulajnogami i temu podobnymi, za wyjątkiem posiadających gumowe koła i przedni hamulec.

Ciekawe, czy hulajnogi moich dziewczynek, które mają kauczukowe kółka i nie mają hamulca przedniego będą tolerowane, czy też forbidden?

Regolamento-IT-DE-GB-2019.pdf 5 MB · 1 pobranie

Nie przejmuj się, nikt na to nie zwraca uwagi a dzieciaki i dorośli używają hulajek aż miło..zapisy w regulaminie to raczej dupokryjka w razie wypadku.

4ebc4e4009ec.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 14.02.2019 o 19:42, Zulos napisał:

Ja klepnąłem już rezerwację na UL na 22-29 czerwca.

Jak by ktoś się wybierał w tym czasie to :piwo:

my będziemy chwilę później, ale jak będziesz wyjeżdżał daj znać jak z miejscami... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, porzeczka napisał:

my będziemy chwilę później, ale jak będziesz wyjeżdżał daj znać jak z miejscami... :)

Jeśli jedziecie bez rezerwacji to check-in i wjazd jest możliwy przed sjestą (przed 13). Tylko dla zarezerwowanych jest wydaje się dość jednoznaczny zapis, że po 15.

Zobaczymy - dziś dojeżdża i melduje się @gofer i możliwe, że będzie próbował z rezerwacją wbić się wcześniej - jak da mi znać, to napiszę (chyba, że sam napisze).

Dziś może być łatwiej, ale jutro może być problem, bo sobota to tradycyjny armagiedon z wyjazdem - turnus sobotnio-sobotni i kończący ferie Niemcy zapewne tłumnie będą wyjeżdżać w sobotę do południa i wątpię, żeby ktoś w recepcji w takiej sytuacji chciał pójść na rękę, nagiąć regulamin i wpuścić kogoś wcześniej na zarezerwowaną piczkę.

No ale może się mylę.

Ja - w zależności od tego, jak mi droga pójdzie - chciałbym tam być ok. 11. Teoretycznie check-out jest do 11, więc na recepcji powinno już być po 11 luźniej, a z drugiej strony na kolejny sobotnio-sobotni turnus też będzie chmara ludzi ciągnąć, więc o 15 może być nerwowo...

Tak na prawdę nie wybrałbym opcji wjazdu w sobotę, ale znajomi jadą z nami do domków i tylko taka opcja była...:-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zwalniania się miejsc, wczoraj cały dzień i dzisiaj widać sznurek wracających niemców, a w stronę włoch jadą pojedyncze zestawy. Także dzisiaj i jutro raczej nie powinno być problemów z miejscami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dla wyjeżdżających był istny armagiedon. Kilometrami stały zestawy, kampery, samochody głównie Niemców wracających z ferii. Podejrzewam, że dojazd do autostrady zajął im kilka godzin. Mi z rezerwacją udało się wjechać przed 13 w ulewie;-) Majdan rozłożony dopiero dziś. Na rezerwowanych paczkach mnóstwo wolnych miejsc. Wokół mnie zajęte tak góra 30% piczek. Wygląda na to, że tych, co nie mają rezerwacji, mimo tylu wolnych miejsc tu nie wpuszczają.

Rzeczywiście jest tak, że te zakazy z regulaminu są - przynajmniej w części - nie egzekwowane i zapisane jako dupochron w regulaminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zapytam o gaz...

W regulaminie napisali:

"Gas bottles must conform to the directives issued by the UNI CIG regulations in forcein Italy. In particular, the bottles must be protected against accidental impact andfrom sunlight and located in a safe place. The maximum weight permitted is 5 kg."

Czyli tylko 5 kg? Ktoś miał z tym jakieś problemy? Mam butlę nano a w niej 8 kg. Chorągiewkę dla dzieciaków do rowerów pewnie kupię, ale butli nie chcę kupować mniejszej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi oczywiście o dodatkowe butle do grilla, które wyciąga się na zewnątrz - ale to wiadomo. Nie zagwarantuję, że obsługa nie zainterweniuje, ale jak możesz podpinaj w bakiście, bez wyciągania butli.

Edytowane przez Zulos (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, kazi5 napisał:

Witam, wybieram się ok 9 lipca jadę bez rezerwacji mam pytanie do osób, które są na miejscu jak wygląda sytuacja z obłożeniem?

 

do 9 lipca się  zmieni ;)

przed chwilą sprawdzałem rezerwację i normalnie przyjmuje w terminie 30.06-07.07

image.thumb.png.2602b5e97a55e08d3d97a85ef33dfce0.png

 

też chcemy zaglądnąć po 7 lipca, ale na 2-3dni dlatego nie rezerwuje 

Edytowane przez konrad_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Cwirek napisał:

A ja zapytam o gaz...

W regulaminie napisali:

"Gas bottles must conform to the directives issued by the UNI CIG regulations in forcein Italy. In particular, the bottles must be protected against accidental impact andfrom sunlight and located in a safe place. The maximum weight permitted is 5 kg."

Czyli tylko 5 kg? Ktoś miał z tym jakieś problemy? Mam butlę nano a w niej 8 kg. Chorągiewkę dla dzieciaków do rowerów pewnie kupię, ale butli nie chcę kupować mniejszej.

Tak. Każdemu sprawdzali butle w baliście. Dobrze że z racji odchudzania budki moja 11kg  jechała w bagażniku bo pewnie by zabrali. 

Tam nawet prądu na parceli nie ma w słupku, jeżeli obsługa nie zatwierdzi przez komunikator, że stoisz zgodnie z regulaminem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, maarec napisał:

Tak. Każdemu sprawdzali butle w baliście. Dobrze że z racji odchudzania budki moja 11kg  jechała w bagażniku bo pewnie by zabrali. 

Tam nawet prądu na parceli nie ma w słupku, jeżeli obsługa nie zatwierdzi przez komunikator, że stoisz zgodnie z regulaminem :)

?

no i my własnie z tego powodu zmieniamy kemping na Pra Delle Torri ?   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, maarec napisał:

Tak. Każdemu sprawdzali butle w baliście. Dobrze że z racji odchudzania budki moja 11kg  jechała w bagażniku bo pewnie by zabrali. 

Tam nawet prądu na parceli nie ma w słupku, jeżeli obsługa nie zatwierdzi przez komunikator, że stoisz zgodnie z regulaminem :)

Przestań, bo ktoś to weźmie na serio...;-)

2 godziny temu, porzeczka napisał:

?

no i my własnie z tego powodu zmieniamy kemping na Pra Delle Torri ?   

PDT też fajne, ale z infrastrukturą ma się do UL jak np. Rabkoland do Energylandii;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.