Skocz do zawartości

Kamping union lido w cavallino .


jubi-tom

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 213
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Na razie - tytułem małej zaliczki - wzięli mi 463,05 EUR z całkowitej ceny 514,40 (plus tourist tax).

Zestaw 2+2, piczka Venezia.

Wychodzi więc jedyne 73,50 EUR za dobę...:-)

A dzieci 8 i 9 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo!!

Ja też chciałem wcześniej, wykorzystując Boże Ciało, ale druga ekipa ostatecznie zrezygnowała z wynajmu kampera i musieli zamówić domek, a te u touroperatorów tylko w opcji sobota-sobota.

Knaus Rulez!!:piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Czy ktoś z Was orientuje się może, czy przy rezerwacji jest szansa na wjazd przed godz. 13, czy nie?

Mam pewne obawy, że przyjeżdżając w sobotę na 15, trafię na straszny ogon - w końcu sobota to najgorszy moment na wjazd...

W regulaminie łajzy piszą dość konkretnie:

IMPORTANT! 
Reserved pitches are only available from 3 pm. Reserved accommodation are only available from 4 pm.
We suggest you plan your journey accordingly.

Wygląda na to, że rezerwujący są w gorszej sytuacji niż ci, co przyjeżdżają z buta, bo mogą wjeżdżać od 8 rano.

Zastanawiam się tylko, czy nie można jednak wjechać w sensie zameldować się, odstawić cepkę i dostać pass - wejść sobie, pospacerować, zjeść obiad, itp., a o 3 dopiero fizycznie zasiedlić piczkę?

Ale tu znowu jest coś takiego:

Check-in for Lodging
from 9 am to 1 pm and from 3 pm to 9 pm

Check-in for reservable pitches
from 3 pm to 8 pm

I znów wynika, że zameldować do domków można się rano (przed 13), ale już na piczki to dopiero po 15...:-(

Edytowane przez Zulos (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie i wydaje mi się, że nie można tego zrobić wcześniej i dopiero przy meldunku na miejscu dostaje się konkretną - czy się mylę?

Rok temu na PDT numer piczki znałem już 2 miesiące przed przyjazdem...

Nie znalazłem też nigdzie - ani na stronie, ani w myunionlido, ani w apce możliwości zarezerwowania wcześniej konkretnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogółem jak wjeżdżaliśmy rano w sobotę to pytali nas czy mamy rezerwację, byl to etap w którym ciężko byłoby nas z kolejki wycofać.

Camping zaliczony, dla nas wystarczyły dwie doby plus wyjazd o 13 - więc baseny zaliczone trzeciego dnia. W recepcji kazano zapoznać się z regulaminem, zakazami ( sporo tego, większość dla uniknięcia odpowiedzialności za wypadki ).

Narzucono nam parcele w odległości ok 400m od siebie ( znajomi ) i obsługa na rowerach zaprowadziła nas bezpośrednio na te picze. Ja dodatkowo musiałem wjechać zestawem tyłem, co w tej cenie jest skandalem :).

po wyjściu na baseny okazał nam się cały wolny sektor Venezia, na którym staliśmy za kolejne pół godziny razem, o wiele taniej. Za kolejne 10 godzin zostały na nim pojedyncze parcele zarezerwowane na następny dzień ( ferie niemieckie ).

jedynym plusem tego campu są baseny że zjeżdżalniami, gdzie spędziliśmy kilka godzin. Młodsza córka bawiła się w basenach z piaskiem na dnie - gruba warstwa. Fajne uczucie gdy nie ma śliskich kafli a piasek - prawie w całym obiekcie.

natomiast już to, że obsługa na siłę ustawia Cię na parceli według swojego pomysłu jest słabe. Zakazy dla hulajnóg itp... zresztą poczytajcie ten ich folder :).

Dwa czy trzy dni to wszystko na co mnie tam było stać i nie chodzi o kasę ( wtedy chyba 56E).

Aktualnie stoimy 8 dobę w tym samym miejscu, basen odwiedziliśmy raz, za to z plaży nie schodzimy :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Zulos napisał:

Nie i wydaje mi się, że nie można tego zrobić wcześniej i dopiero przy meldunku na miejscu dostaje się konkretną - czy się mylę?

Rok temu na PDT numer piczki znałem już 2 miesiące przed przyjazdem...

Nie znalazłem też nigdzie - ani na stronie, ani w myunionlido, ani w apce możliwości zarezerwowania wcześniej konkretnie

NIe byłem na tym kampie, ale skoro nie masz konkretnej parceli to jechał bym jak mi wygodnie najlepiej z rana bo wtedy dużo ludzi zazwyczaj wyjeżdża. Pewnie piszą żeby być po 13 bo wtedy kończy się doba kempingowa, ale skoro nie masz konkretnej parceli to bez znaczenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam wtyczki są standardowe.

A poniżej regulamin, jak by ktoś nie mógł znaleźć.

Marek słusznie ubolewa nad ilością zakazów.

Mnie interesuje absolutny zakaz jazdy deskorolkami, hulajnogami i temu podobnymi, za wyjątkiem posiadających gumowe koła i przedni hamulec.

Ciekawe, czy hulajnogi moich dziewczynek, które mają kauczukowe kółka i nie mają hamulca przedniego będą tolerowane, czy też forbidden?

Regolamento-IT-DE-GB-2019.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, KrzysiekS napisał:

Pytanie do bywalców albo będących na Union Lido, jakieś przejściówki do prądu będą mi potrzebne?

Tak, są potrzebne.

475ee5f965aa.jpg

Edytowane przez Simbus1 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.