Jump to content
jubi-tom

Kamping union lido w cavallino .

Recommended Posts

Zulos

Ja klepnąłem już rezerwację na UL na 22-29 czerwca.

Jak by ktoś się wybierał w tym czasie to :piwo:

jacekzoo

@Zulos  ile płacisz za parcele za jaki skład?

Zulos

Na razie - tytułem małej zaliczki - wzięli mi 463,05 EUR z całkowitej ceny 514,40 (plus tourist tax).

Zestaw 2+2, piczka Venezia.

Wychodzi więc jedyne 73,50 EUR za dobę...:-)

A dzieci 8 i 9 lat

Pawel1074809

@Zulos to się zobaczymy na miejscu bo już też mamy rezerwację 21-28.06
Dzieci 6 i 9. :)

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Zulos

Oooo!!

Ja też chciałem wcześniej, wykorzystując Boże Ciało, ale druga ekipa ostatecznie zrezygnowała z wynajmu kampera i musieli zamówić domek, a te u touroperatorów tylko w opcji sobota-sobota.

Knaus Rulez!!:piwo:

Zulos

Druga nasza ekipa to 2+1 z 9l darmozjadem...

Wszystko same kobity:-)

Zulos

Czy ktoś z Was orientuje się może, czy przy rezerwacji jest szansa na wjazd przed godz. 13, czy nie?

Mam pewne obawy, że przyjeżdżając w sobotę na 15, trafię na straszny ogon - w końcu sobota to najgorszy moment na wjazd...

W regulaminie łajzy piszą dość konkretnie:

IMPORTANT! 
Reserved pitches are only available from 3 pm. Reserved accommodation are only available from 4 pm.
We suggest you plan your journey accordingly.

Wygląda na to, że rezerwujący są w gorszej sytuacji niż ci, co przyjeżdżają z buta, bo mogą wjeżdżać od 8 rano.

Zastanawiam się tylko, czy nie można jednak wjechać w sensie zameldować się, odstawić cepkę i dostać pass - wejść sobie, pospacerować, zjeść obiad, itp., a o 3 dopiero fizycznie zasiedlić piczkę?

Ale tu znowu jest coś takiego:

Check-in for Lodging
from 9 am to 1 pm and from 3 pm to 9 pm

Check-in for reservable pitches
from 3 pm to 8 pm

I znów wynika, że zameldować do domków można się rano (przed 13), ale już na piczki to dopiero po 15...:-(

Edited by Zulos (see edit history)

Voku

Masz rezerwację na konkretną parcelę?

Zulos

Nie i wydaje mi się, że nie można tego zrobić wcześniej i dopiero przy meldunku na miejscu dostaje się konkretną - czy się mylę?

Rok temu na PDT numer piczki znałem już 2 miesiące przed przyjazdem...

Nie znalazłem też nigdzie - ani na stronie, ani w myunionlido, ani w apce możliwości zarezerwowania wcześniej konkretnie

maarec

Ogółem jak wjeżdżaliśmy rano w sobotę to pytali nas czy mamy rezerwację, byl to etap w którym ciężko byłoby nas z kolejki wycofać.

Camping zaliczony, dla nas wystarczyły dwie doby plus wyjazd o 13 - więc baseny zaliczone trzeciego dnia. W recepcji kazano zapoznać się z regulaminem, zakazami ( sporo tego, większość dla uniknięcia odpowiedzialności za wypadki ).

Narzucono nam parcele w odległości ok 400m od siebie ( znajomi ) i obsługa na rowerach zaprowadziła nas bezpośrednio na te picze. Ja dodatkowo musiałem wjechać zestawem tyłem, co w tej cenie jest skandalem :).

po wyjściu na baseny okazał nam się cały wolny sektor Venezia, na którym staliśmy za kolejne pół godziny razem, o wiele taniej. Za kolejne 10 godzin zostały na nim pojedyncze parcele zarezerwowane na następny dzień ( ferie niemieckie ).

jedynym plusem tego campu są baseny że zjeżdżalniami, gdzie spędziliśmy kilka godzin. Młodsza córka bawiła się w basenach z piaskiem na dnie - gruba warstwa. Fajne uczucie gdy nie ma śliskich kafli a piasek - prawie w całym obiekcie.

natomiast już to, że obsługa na siłę ustawia Cię na parceli według swojego pomysłu jest słabe. Zakazy dla hulajnóg itp... zresztą poczytajcie ten ich folder :).

Dwa czy trzy dni to wszystko na co mnie tam było stać i nie chodzi o kasę ( wtedy chyba 56E).

Aktualnie stoimy 8 dobę w tym samym miejscu, basen odwiedziliśmy raz, za to z plaży nie schodzimy :)

Voku
Godzinę temu, Zulos napisał:

Nie i wydaje mi się, że nie można tego zrobić wcześniej i dopiero przy meldunku na miejscu dostaje się konkretną - czy się mylę?

Rok temu na PDT numer piczki znałem już 2 miesiące przed przyjazdem...

Nie znalazłem też nigdzie - ani na stronie, ani w myunionlido, ani w apce możliwości zarezerwowania wcześniej konkretnie

NIe byłem na tym kampie, ale skoro nie masz konkretnej parceli to jechał bym jak mi wygodnie najlepiej z rana bo wtedy dużo ludzi zazwyczaj wyjeżdża. Pewnie piszą żeby być po 13 bo wtedy kończy się doba kempingowa, ale skoro nie masz konkretnej parceli to bez znaczenia. 

jubi-tom

A nam sie udalo wczoraj zarezerwować w terminie 14 -21 lipiec na venezia a bylo ciężko

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

KrzysiekS

Pytanie do bywalców albo będących na Union Lido, jakieś przejściówki do prądu będą mi potrzebne?

Zulos

Z tego co pamiętam wtyczki są standardowe.

A poniżej regulamin, jak by ktoś nie mógł znaleźć.

Marek słusznie ubolewa nad ilością zakazów.

Mnie interesuje absolutny zakaz jazdy deskorolkami, hulajnogami i temu podobnymi, za wyjątkiem posiadających gumowe koła i przedni hamulec.

Ciekawe, czy hulajnogi moich dziewczynek, które mają kauczukowe kółka i nie mają hamulca przedniego będą tolerowane, czy też forbidden?

Regolamento-IT-DE-GB-2019.pdf

Simbus1
4 godziny temu, KrzysiekS napisał:

Pytanie do bywalców albo będących na Union Lido, jakieś przejściówki do prądu będą mi potrzebne?

Tak, są potrzebne.

475ee5f965aa.jpg

Edited by Simbus1 (see edit history)