Skocz do zawartości

Kamping union lido w cavallino .


jubi-tom

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, Zulos napisał:

Ja byłem kiedyś jakoś tak 8-15 września i każdy stał jak chciał, ale było mnóstwo wolnych parcel.

 

3 godziny temu, jubi-tom napisał:

Nie bedzie problemu aby ustawic taki zestaw 7.3 plus namiot.
Sa tez niektóre parcele jeszcze wieksze.

Dziękuję za pomoc. Do UL jadę pierwszy raz (do tej pory tylko MdV w tej okolicy). Wyruszam dopiero 15 września, więc pewnie dam radę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 213
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

6 godzin temu, maarec napisał:

niespełna 200.000zł brutto i można jechać, najlepiej prosto na Hel :), chodź na Straśko w Cro byli rodacy z taką

Tydzień temu jeszcze taka była na Straśko, holownikiem było...świeżutkie Cayenne Gts :)

Zestaw z Polski, rejestracja Bi.... :) 

Coś pięknego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze takie pytanie - czy w UL na basenach wymagane są czepki kąpielowe? Z Waszych relacji wynika, że na wielu kempingach bez czepków nie wpuszczają na basen...
Raczej na większości czepków się nie wymaga, no poza basenami sportowymi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.08.2018 o 20:28, Zulos napisał:

Skoro Gonzalesa ustawionego prostopadle kazali przestawić jak w regulaminie (tzn. równolegle do drogi i w głębi parceli), to Ty zapewne też tak będziesz musiał, a wówczas może być kłopot z namiotem, bo można go ustawić tylko tak jak na rys. nr 2 - tzn. w głębi parceli. No chyba że wybierasz się po sezonie - przy małym obłożeniu się nie czepiają. Ja byłem kiedyś jakoś tak 8-15 września i każdy stał jak chciał, ale było mnóstwo wolnych parcel.

Dokładnie, masz kolego racje. Jestem na UL od 7 września i nikt się nie czepia. Miejsca jest dużo, obłożenie tak około 40% można wybierać parcele. Dookoła sami Niemcy, przynajmniej na dog campie.

Czepków nie trzeba. Jestem od 7 września i mam zamiar zostać do około 18 września. Nigdy nie byłem na MDV ale tu jest rewelacyjnie. Kompleks basenowy jest super. Rada dla tych, którzy chcą dopiero przyjechać: Między 13 a 15 na pole nie wjedziecie,  wjazd do godz 23, Jak będziecie wybierać parcele to sprawdźcie które toalety są czynne, ponieważ  niektóre już są pozamykane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Zulos napisał:

Przy luzie poza sezonem obowiązuje raczej ta druga opcja - przynajmniej ja tak miałem. Wjechałem, znalazłem, rozbiłem się i z numerem się na recepcję wróciłem i dokończyli rejestrację.

My mieliśmy tak samo. Tyle, że na dog campie.

Jest ktoś obecnie z forum na UN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.