Jump to content
jubi-tom

Kamping union lido w cavallino .

Recommended Posts

sailor69
20 godzin temu, Zulos napisał:

Ja byłem kiedyś jakoś tak 8-15 września i każdy stał jak chciał, ale było mnóstwo wolnych parcel.

3 godziny temu, jubi-tom napisał:

Nie bedzie problemu aby ustawic taki zestaw 7.3 plus namiot.
Sa tez niektóre parcele jeszcze wieksze.

Dziękuję za pomoc. Do UL jadę pierwszy raz (do tej pory tylko MdV w tej okolicy). Wyruszam dopiero 15 września, więc pewnie dam radę :)

Simbus1
6 godzin temu, maarec napisał:

niespełna 200.000zł brutto i można jechać, najlepiej prosto na Hel :), chodź na Straśko w Cro byli rodacy z taką

Tydzień temu jeszcze taka była na Straśko, holownikiem było...świeżutkie Cayenne Gts :)

Zestaw z Polski, rejestracja Bi.... :) 

Coś pięknego :)

jubi-tom

Sailor 69 zobaczysz ze ciężko bedzie znaleźć lepszy kamping .Dla mnie UD to nr 1

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

sailor69
25 minut temu, jubi-tom napisał:

Sailor 69 zobaczysz ze ciężko bedzie znaleźć lepszy kamping .Dla mnie UD to nr 1

Na to liczę :) Do tej pory wyznacznikiem poziomu była MdV - czas podnieść poprzeczkę ;)

sailor69

Jeszcze takie pytanie - czy w UL na basenach wymagane są czepki kąpielowe? Z Waszych relacji wynika, że na wielu kempingach bez czepków nie wpuszczają na basen...

jacek00
Jeszcze takie pytanie - czy w UL na basenach wymagane są czepki kąpielowe? Z Waszych relacji wynika, że na wielu kempingach bez czepków nie wpuszczają na basen...
Raczej na większości czepków się nie wymaga, no poza basenami sportowymi.

Voku

Na UL bez czepków, przecież to kemping dla Nimca, jak pojedziesz na taki bardziej Włoski to może być wymagany czepek, na 6 kempingach na jakich byłem w tym roku we Włoszech, na 3 był wymagany czepek.

Simbus1

Na Ul nie trzeba czepków. 

paluch
W dniu 30.08.2018 o 20:28, Zulos napisał:

Skoro Gonzalesa ustawionego prostopadle kazali przestawić jak w regulaminie (tzn. równolegle do drogi i w głębi parceli), to Ty zapewne też tak będziesz musiał, a wówczas może być kłopot z namiotem, bo można go ustawić tylko tak jak na rys. nr 2 - tzn. w głębi parceli. No chyba że wybierasz się po sezonie - przy małym obłożeniu się nie czepiają. Ja byłem kiedyś jakoś tak 8-15 września i każdy stał jak chciał, ale było mnóstwo wolnych parcel.

Dokładnie, masz kolego racje. Jestem na UL od 7 września i nikt się nie czepia. Miejsca jest dużo, obłożenie tak około 40% można wybierać parcele. Dookoła sami Niemcy, przynajmniej na dog campie.

Czepków nie trzeba. Jestem od 7 września i mam zamiar zostać do około 18 września. Nigdy nie byłem na MDV ale tu jest rewelacyjnie. Kompleks basenowy jest super. Rada dla tych, którzy chcą dopiero przyjechać: Między 13 a 15 na pole nie wjedziecie,  wjazd do godz 23, Jak będziecie wybierać parcele to sprawdźcie które toalety są czynne, ponieważ  niektóre już są pozamykane.

sailor69

A czy przy wyborze parceli zawsze jest ktoś z obsługi, czy mogę sobie sam, na spokojnie coś znaleźć i później zgłaszam numer parceli do recepcji?

Zulos

Przy luzie poza sezonem obowiązuje raczej ta druga opcja - przynajmniej ja tak miałem. Wjechałem, znalazłem, rozbiłem się i z numerem się na recepcję wróciłem i dokończyli rejestrację.

paluch
9 godzin temu, Zulos napisał:

Przy luzie poza sezonem obowiązuje raczej ta druga opcja - przynajmniej ja tak miałem. Wjechałem, znalazłem, rozbiłem się i z numerem się na recepcję wróciłem i dokończyli rejestrację.

My mieliśmy tak samo. Tyle, że na dog campie.

Jest ktoś obecnie z forum na UN

Zulos
4 minuty temu, paluch napisał:

A może na UL?;-)

paluch
1 godzinę temu, Zulos napisał:

A może na UL?;-)

Dokładnie sorki. Taka mała literówka.

sailor69
W dniu 13.09.2018 o 19:22, paluch napisał: