Jump to content
jubi-tom

Kamping union lido w cavallino .

Recommended Posts

jubi-tom

Wlasnie sie rozbilem w Europa camping .
Bylo 5 miejsc , i zaraz sie rozeszly.
Narazie jest ok , zobacze jak po nocy,. ciesze sie że wogole mam jakieś miejsce. Bo już myślałem że będę musiał zmienić kierunek na Cro.
Sprobuje zarezezerowac w union lido .
Dla dzieci tam jest wiecej atrakcji , i taniej .

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Dziękuję za pomoc :)

jacekzoo

@jubi-tom mam prośbę, jak będziesz w union lido to cyknij fotkę i wstaw tutaj ich cennika, bo na stronie nie mają. Tylko system rezerwacyjny

Voku

Masz wcześniej foty z cenami

jacekzoo

Sorunio, nie zauważyłem ;)

Zulos

poza tym cennik jest na stronie UL...;-)

dostępny z ekranu głównego...

1 godzinę temu, jubi-tom napisał:

Dla dzieci tam jest wiecej atrakcji , i taniej .

Na Union Lido jest taniej niż tam?!?

Jak jest różnica??

jubi-tom

Dla mnie tak 969d53b34cf0d87192d836b3f430cc47.jpg

A w europa cennik wyglada tak 5ab8432becebf6f12f85944e6cc1b698.jpg96119bbfa234b1fc7a015d79fc6617b6.jpg

jubi-tom

Właśnie sie przeniosłem do Union Lido:)
Szybka akcja w 40 min sie pozbieralem.
Rano pojechalem rowerem aby zobaczy czy sa miejsca, kilka bylo.Ale pewnosci nie mialem przenosząc sie z Europy.
Pani w Union Lido nie chciala zarezerwować , powiedziala ze jak przyjade to dla powinno byc miejsce.
Dostalem miejsce o nazwie Venezia -kolor fioletowy . Miejsce mam duże oddzielone żywopłotem, z wodą sciekami i satelitą. Teraz krótkie podsumowanie pobytu w campingu Europa.
Kompleks basenowy jest szczerze nawet ładnie to wyglądało ,leżaki płatne ale za maloich bylo. Na basenie jeden warunek w basenie trzeba zakładać czepek przez co moje dzieci od razu zrezygnowały bo nie będą zakładać jakieś czepków.
Następnie dosyć duże jest minus Jak dla mnie to za mała liczba toalet choć toalety były nowe i naprawdę bardzo ładne . Panie z recepcji która nas obsługiwała rozmawiała po włosku i po niemiecku. Po angielsku niestety nie przez to tylko bardziej rozczarowało bo oni są nastawieni przede wszystkim na Niemców a Niemców naprawdę już mam tutaj dosyć.

Zulos
4 godziny temu, jubi-tom napisał:

bo oni są nastawieni przede wszystkim na Niemców a Niemców naprawdę już mam tutaj dosyć.

Echhhh... Wybrzeże Wenecji Liguryskiej to mam wrażenie jest Niemieckie terytorium zależne. To jeden z największych mankamentów tego obszaru, ale idzie się przyzwyczaić...

sailor69
5 godzin temu, jubi-tom napisał:

Dostalem miejsce o nazwie Venezia -kolor fioletowy .

Miałbym prośbę. Spróbuj ocenić, czy na tej parceli zmieszczę kampera o długości 7,30 z otwartą markizą i jednocześnie nieduży namiot 2 osobowy (2,80x1,45).

tomekk
Właśnie sie przeniosłem do Union Lido:)
Szybka akcja w 40 min sie pozbieralem.
Rano pojechalem rowerem aby zobaczy czy sa miejsca, kilka bylo.Ale pewnosci nie mialem przenosząc sie z Europy.
Pani w Union Lido nie chciala zarezerwować , powiedziala ze jak przyjade to dla powinno byc miejsce.
Dostalem miejsce o nazwie Venezia -kolor fioletowy . Miejsce mam duże oddzielone żywopłotem, z wodą sciekami i satelitą. Teraz krótkie podsumowanie pobytu w campingu Europa.
Kompleks basenowy jest szczerze nawet ładnie to wyglądało ,leżaki płatne ale za maloich bylo. Na basenie jeden warunek w basenie trzeba zakładać czepek przez co moje dzieci od razu zrezygnowały bo nie będą zakładać jakieś czepków.
Następnie dosyć duże jest minus Jak dla mnie to za mała liczba toalet choć toalety były nowe i naprawdę bardzo ładne . Panie z recepcji która nas obsługiwała rozmawiała po włosku i po niemiecku. Po angielsku niestety nie przez to tylko bardziej rozczarowało bo oni są nastawieni przede wszystkim na Niemców a Niemców naprawdę już mam tutaj dosyć.

Witam

Czepki na basen można takie szmaciane kupić, co do języków i obecności turystów z Niemiec, to , to są północne Włochy, więc kogo się tam możesz spodziewać? Obierajac kierunek wyjazdu to z góry da się przewidzieć jakie nacje wiodą tam prym. Po co jechać między wrony i narzekać.

Zulos
32 minuty temu, sailor69 napisał:

Miałbym prośbę. Spróbuj ocenić, czy na tej parceli zmieszczę kampera o długości 7,30 z otwartą markizą i jednocześnie nieduży namiot 2 osobowy (2,80x1,45).

Skoro Gonzalesa ustawionego prostopadle kazali przestawić jak w regulaminie (tzn. równolegle do drogi i w głębi parceli), to Ty zapewne też tak będziesz musiał, a wówczas może być kłopot z namiotem, bo można go ustawić tylko tak jak na rys. nr 2 - tzn. w głębi parceli. No chyba że wybierasz się po sezonie - przy małym obłożeniu się nie czepiają. Ja byłem kiedyś jakoś tak 8-15 września i każdy stał jak chciał, ale było mnóstwo wolnych parcel.

jubi-tom

Nie bedzie problemu aby ustawic taki zestaw 7.3 plus namiot.
Sa tez niektóre parcele jeszcze wieksze.
Zależne od otoczenia.
Obok wyjeżdżała przyczepa 9m dluga.
Niewiem jak oni to zrobili ,oczywiscie mover był .
Co do Niemców, no cóż .....
Może bedzie taki czas kiedy Polacy zamienią apatamenty w Chorwacji na pole kempingowe. e181fff194dd52b3fd89f97ba61378ee.jpg

dudek_t

Ale fajny wagon 😍

maarec

piękna :) aż jestem ciekaw po 10 latach eksploatacji czy jej tam za osią nie obetnie :). Zwis tylny ma poprostu genialny :) tył zachodzi na zakręcie 3 metry :)

niespełna 200.000zł brutto i można jechać, najlepiej prosto na Hel :), chodź na Straśko w Cro byli rodacy z taką

Edited by maarec (see edit history)

borek6

Ciekawe ile ma pokoi

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka