Skocz do zawartości

Kamping union lido w cavallino .


jubi-tom

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 213
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

6 minut temu, jackas napisał:

Piszecie Niemców, a tam przecież wakacje  różnie w różnych landach. Jak chcesz full i tłok i dużo towarzystwa to atakuj 29 lipca do 20 sierpnia.  Tłum zapewniony.

 

Owszem, ale zamyka się to z reguły w 2 tygodniach i kończy po połowie czerwca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, eleventh napisał:

Mamy wstępną rezerwację 11/06-02/07/2023

 

Jak mam być szczery to jak bym miał tak podróżować z przyczepą że rok do przodu robić rezerwacje to bym ją sprzedał i zarezerwował hotel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, peja76 napisał:

Jak mam być szczery to jak bym miał tak podróżować z przyczepą że rok do przodu robić rezerwacje to bym ją sprzedał i zarezerwował hotel.

Czemu?

od ok 30 lat jeździmy z przyczepami i namiotami w różne miejsca.

Głównie na dziko, na ryby.

Spędzamy w przyczepie łącznie ok 3 miesiące w roku.

Raz w roku staramy się wybierać dla odmiany duży kemping, z parcelą w dobrej lokalizacji, na dłuższy pobyt.

Żeby sobie na to pozwolić trzeba robić rezerwacje ze sporym wyprzedzeniem (aktualnie jesteśmy na Strasko i do 2024 nie mają wolnych parcel w 1ROW?‍♂️).

 

aaa,

i w hotelach służbowo spedzam w trakcie roku wiele dni, także podziękuję?

 

Edytowane przez eleventh (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, peja76 napisał:

To ja mam Ci powiedzieć "czemu" jak tyle jeździsz, ale ok każdy robi jak uważa.

No, to Ty piszesz że jakbyś miał rezerwować na rok do przodu to byś sprzedał przyczepę?‍♂️
Zapytałem więc czemu, bo nie wiem?‍♂️
Opisałem dość dokładnie nasz styl camperownia.

3/4 pobytów to wyjazdy na dziko gdzie przez 10-14 dni potrafimy spotkac max 5-8 osób (mamy w 100% niezależną przyczepę, potrzebujemy jedynie tankować wodę).

1/4 to planowane wyjazdy na duże kempingi, na duże parcele w dobrych lokalizacjach które niestety trzeba rezerwować ze sporym wyprzedzeniem (nasze pobyty to zwykle 2-3 tygodnie).

Taki mamy aktualnie „system”, ale rozumiem i akceptuje że nie wszyscy mają tak samo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, eleventh napisał:

No, to Ty piszesz że jakbyś miał rezerwować na rok do przodu to byś sprzedał przyczepę?‍♂️
Zapytałem więc czemu, bo nie wiem?‍♂️
Opisałem dość dokładnie nasz styl camperownia.

3/4 pobytów to wyjazdy na dziko gdzie przez 10-14 dni potrafimy spotkac max 5-8 osób (mamy w 100% niezależną przyczepę, potrzebujemy jedynie tankować wodę).

1/4 to planowane wyjazdy na duże kempingi, na duże parcele w dobrych lokalizacjach które niestety trzeba rezerwować ze sporym wyprzedzeniem (nasze pobyty to zwykle 2-3 tygodnie).

Taki mamy aktualnie „system”, ale rozumiem i akceptuje że nie wszyscy mają tak samo?

Ja zarezerwowalem raz w tym roku i oczywiście nie wyszło, zrobiliśmy to z  oporem bo raczej nasze plany z dnia na dzień się zmieniają ale tu za namową znajomych zarezerwowalem w IT. Rezerwację zrobiliśmy początek mają a pod koniec dostaliśmy zaproszenie na ślub gdzie ja byłem chrzestnym panny młodej, jak tu nie iść, 500zl w błoto bo dziady z IT nie chcieli oddać. Przez rok tyle może się zmienić, pogoda może być kiepska, miejsce jak zajedziesz  może nie pasować, znajomi co pojechali to parcele zmieniali bo im nie pasowało, choroba ach dużo zmiennych. Widzisz my w sylwestra mieliśmy jechać do Zakopanego ale pogoda się zepsuła i dzień przed wyjazdem stwierdziliśmy że jedziemy na Hel:bzik: Była by rezerwacja to trzeba było by jechać a tak zamiast na Dk11 skręcić w prawo skręciłem w lewo i po sprawie. Już nie rezerwujemy bo nie po to mam przyczepę żebym rezerwował, powiem tak w niedzielę stwierdziliśmy że jedziemy w ten weekend na Internos a dzisiaj wieczorem już plany się zmieniły, kto wie czy jeszcze się nie zmienią, każdy robi jak uważa, jak ci pasuje to rezerwować, ja mam takie spostrzeżenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, eleventh napisał:

Nie ma już miejsc w 1ROW, a zależy nam na dużej parceli blisko morza.

na Union Lido nie widziałem ciekawych miejsc w pierwszej linii - żywopłoty, budynki basenu - ogółem jak dobrze pamiętam to nie widziałem tam z campingu morza, a jak już wybraliśmy się na spacer to na plaży były miliony twardych pokruszonych muszli. Możliwe, że pamięć mnie myli, ale dla mnie jedynym atutem tego miejsca były baseny, przeniosłem się z pierwszej linii specjalnie bliżej nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, maarec napisał:

na Union Lido nie widziałem ciekawych miejsc w pierwszej linii - żywopłoty, budynki basenu - ogółem jak dobrze pamiętam to nie widziałem tam z campingu morza, a jak już wybraliśmy się na spacer to na plaży były miliony twardych pokruszonych muszli. Możliwe, że pamięć mnie myli, ale dla mnie jedynym atutem tego miejsca były baseny, przeniosłem się z pierwszej linii specjalnie bliżej nich.

Jest jak piszesz.

Ale, parcele mają powierzchnię 160-200 m czyli są dwa razy miększe niż standardowe, a żywopłot skutecznie osłania od wiatru.

Nie pisałem że zależy nam na widoku na morze, pisałem że chcemy być możliwie blisko morza i mieć dużą parcelę.

Mieszkanie blisko AP nas nie interesuje ze względu na zbyt duży gwar dzieci z tego miejsca?‍♂️
Nie mamy już swoich małych dzieci, staramy się szukać miejsc w których jeśli tego chcemy to możemy się od nich odizolować?

Powtórzę to co napisałem wcześniej: rozumiem i akceptuje że nie wszyscy mają tak samo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umówmy się. Na Union Lido nie jedzie się dla widoków, bo takich tam nie ma. Tam się jedzie dla zabawy na basenach, opalania na "zwykłej" plaży i luksusu na kempingu. Jak ktoś chce widoków to albo jedzie niżej buta, albo do Chorwacji, Czarnogóry czy Grecji. 

Co do rezerwacji parceli to też zależy gdzie się jedzie. Ja np. w tym roku pojechałem pierwszy raz na Istrię bez rezerwacji i było ciężko znaleźć miejsce na kempingach, które mnie interesowały. Ostatecznie się udało, ale ze zmianą piczy w trakcie pobytu. Wolę jednak na spokojnie się przygotowywać do wyjazdu, wiedząc że czeka na mnie miejscówka. Oczywiście, jest ryzyko straty zaliczki, ale to jest cena mojego spokoju. Komuś może nie przeszkadza jeżdżenie od campu do campu i szukanie wolnych parcel w 40 stopniowym upale, ale ja po trzech próbach miałem dość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
2 godziny temu, Dodi napisał:

Czy był ktoś z Was na Lido na „majówkę” ?
 

Zastaniam się czy czy jest o tej porze coś fajnego do zobaczenia w okolicy  i czy kemping może mieć duże obłożenie (czy warto rezerwować parcele )

Rezerwować nie musisz, w tym czasie oprócz standardu czyli Wenecja, Lido. Murano, Burano...fajnie można pojeździć na rowerze. W ostatnich latach rozbudowano infrastrukturę w tym zakresie. Nie wiem czy w Union są podgrzewane baseny, ale na MdV już tak i są czynne przeważnie w maju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.