Skocz do zawartości

Kamping union lido w cavallino .


jubi-tom

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 213
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja też dotarłem i bez rezerwacji. Prawdopodobnie dla tego że po weekendzie, jest bardzo luźno. Wrecz z 50% parcel wolnych przynajmniej z terenu dla przjezdnych bez rezerwacji. Pozostała część campingu (domki) jest dość mocno obłożona.
433388c9d95696a11e254e353324f35e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
9 godzin temu, SingSing74 napisał:

Napisz proszę jak długa kolejka i ile trzeba było czekać na wjazd?

Ja wjechalem bez problemu w sobotę koło godz. 15 żadnych kolejek dostałem parcele i się rozbiłem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co dowiedziałem się ze strony internetowej w strefie bez rezerwacji parcele mają dostęp do prądu 6A, na parcelach do rezerwacji jest 10A. Jako, że mamy indukcję 2000W obawiam się, że będę musiał zabrać kuchenkę gazową, a wolałbym jednak elektryczną. Jak to wygląda w praktyce? Czy są parcele we wspomnianej strefie z mocniejszymi bezpiecznikami. a może te 6A wytrzymują nieco więcej ;) ?  Jeszcze zapytam o podłoże. Doczytałem, że jest raczej piaszczyste, więc spiszą się śledzie, ale czy warto na wszelki wypadek zabrać długie gwoździe jak do Chorwacji,  czy szkoda miejsca w bagażniku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, SingSing74 napisał:

Z tego co dowiedziałem się ze strony internetowej w strefie bez rezerwacji parcele mają dostęp do prądu 6A, na parcelach do rezerwacji jest 10A. Jako, że mamy indukcję 2000W obawiam się, że będę musiał zabrać kuchenkę gazową, a wolałbym jednak elektryczną. Jak to wygląda w praktyce? Czy są parcele we wspomnianej strefie z mocniejszymi bezpiecznikami. a może te 6A wytrzymują nieco więcej ;) ?  Jeszcze zapytam o podłoże. Doczytałem, że jest raczej piaszczyste, więc spiszą się śledzie, ale czy warto na wszelki wypadek zabrać długie gwoździe jak do Chorwacji,  czy szkoda miejsca w bagażniku?

6A spokojnie wystarczy. Byłem teraz na kampie to takie zabezpieczenie wytrzymywało indukcje i klime. Ale czajnika i indukcje już nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłoże jest piaszczyste. Śledzie wchodzą bez problemu. Co do prądu. U mnie często chodziły na raz czajnik 900 W i grill elektryczny też 900 W. Nie zdarzyło się, żeby bezpiecznik się wyłączył, więc całkiem możliwe, że Twoja indukcja też pociągnie.

Kolejek nie ma. Sprawnie obsługa załatwia wszystkich "drive thru". Pod tym względem zrobili na mnie duże wrażenie. Dziwne jet tylko to, że dostajesz na wjeździe mapę z zaznaczonymi możliwymi sektorami i musisz po kempingu poruszać się zestawem, żeby wybrać sobie miejsce, bo nie ma go gdzie zostawić. Zazwyczaj parkowaliśmy zestaw i szliśmy na piechotę szukać miejsc. Tu było inaczej. Wśród tłumu ludzi spacerujących po kempingowych alejkach, było to ciekawe przeżycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za odpowiedzi. Na wszelki wypadek zamówiłem kuchenkę ceramiczną 1250W. Obawiam się, że w mojej indukcji regulacja mocy polega na dłuższych lub krótszych przerwach, gdzie w międzyczasie pobiera maksymalny prąd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze dwa pytania.

Czy są wymagane maseczki na wolnym powietrzu? (nie jest wprost napisane, że dotyczy tylko obiektów zamkniętych jak ma to miejsce na MdV).

Czy są stosowane w praktyce ograniczenia dotyczące ilości osób w basenach?

Tak przeczytałem w info o covid na stronie kempingu.

Edytowane przez SingSing74 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.07.2021 o 16:28, SingSing74 napisał:

Mam jeszcze dwa pytania.

Czy są wymagane maseczki na wolnym powietrzu? (nie jest wprost napisane, że dotyczy tylko obiektów zamkniętych jak ma to miejsce na MdV).

Czy są stosowane w praktyce ograniczenia dotyczące ilości osób w basenach?

Tak przeczytałem w info o covid na stronie kempingu.

Maseczki nie są wymagane na wolnym powietrzu są wymagane w sklepach w restauracji itp. Ograniczenia na basenach są jak jest za dużo ludzi to nie wpuszczają ją zwolni się miejsce to się wchodzi ale duża liczba wchodzi na basen jeden i drugi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź.  Właśnie wypoczywam i potwierdzam, to co napisałeś. Teoretycznie maski obowiązują również na głównym pasażu kempingu, bo wieczorem ludzi tyle, że ocierają się o siebie. Widziałem tam tylko jedną osobę w maseczce. Woda w morzu ciepła, baseny świetne, a nowe zjeżdżalnie rewelacja. Jedynie nieco brakuje znanej z mniejszych kempingów atmosfery........ kempingowej ;) ale dla dzieci po prostu bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.