Jump to content
jubi-tom

Kamping union lido w cavallino .

Recommended Posts

Zulos
16 minut temu, SingSing74 napisał:

Jakoś przeżyję nawet upały, ważne żeby dzieciak miał uciechę. On i tak zasypia w każdej temperaturze.

To jest odpowiedź na pytanie, dlaczego UL jest w kategorii "must be". Ci, co lubią klimatyczne, kameralne kempingi zwariują tam i uciekną po 2 dniach, ale czegóż nie robi się dla dzieci.

Moje zwiedziły już dziesiątki kempingów, ale jak bym je zapytał, gdzie było najfajniej, to nie ma opcji...

porzeczka
7 godzin temu, SingSing74 napisał:

🥤Czy na Union Lido zaczęli la

Czy na Union Lido zaczęli lać Lambrusco? Kiedyś tylko na MdV, chyba że o innym nalewaku piszesz? 😉 🥤

Na samym kempingu niestety nie znajdziesz Lambrusco, przynajmniej nie było w ubiegłym roku, natomiast w Cavalino w warzywniaku jest :). Aczkolwiek nie takie samo jak w tym warzywniaku po lewej stronie na drodze dojazdowej do MDV :) 

Edited by porzeczka
literówka (see edit history)

Zulos

Nie wiem czy na UL leją coś ze ściany, ale na PdT raz uraczyliśmy się ściennym trunkiem (nie wiem co to było) i po wypluciu degustacyjnego kieliszka resztę wylaliśmy...:-)

SingSing74

Wakacje zaklepane :)

Okazało się, że problem z kartą wynikał ze zbyt niskiego limitu dziennego dla transakcji internetowych. Nie podoba mi się jedynie kurs, po którym rozliczono euro - 4,45 (w kantorze 4,30) no ale trudno.

Voku

Też byłem, kemping strasznie piaszczysty, niektóre parcele wyglądały jak piaskownice :D  ale większość jest ok. Byłem w sierpniu bez rezerwacji.

20180731_101945.jpg

20180731_101930.jpg

maarec
18 minut temu, SingSing74 napisał:

Moja karta kredytowa to Visa więc te 4,45, to był kurs po jakim rozlicza właśnie Visa. Płacąc przelewem np. za zakupy w Chnach kurs w Credit Agricole jest jak najbardziej OK, natomiast przy płatnościach czy wypłatach z bankomatów naliczają prowizję, a i sam kurs nie jest korzystny. 

Jak już pisałem na wakacjach preferuję jednak gotówkę. Czekam na niski kurs i wtedy kupuję. Jeszcze 2 tygodnie temu kupiłem 1000 euro w kantorze po 4,23.

Nie wiem jak ten revolut dokładnie działa, ale jeśli to nie jest to stricte karta kredytowa, to rezerwacja za jej pomocą odpada.  

Mam do was kolejne pytanie. Jaki gwint jest stosowany, lub jaka konkretnie złączka jest potrzebna do podłączenia się pod kempingowy kran na parceli? Jeżeli dostanę patelnię, to podłączę sobie zraszacz - mgiełkę. 

Musisz mieć zestaw. Przeważnie 3/4 lub 1 cal, bywa 1/2. Ja mam całą puszkę z redakcjami.

SingSing74

Dziękuję. 

Możesz podrzucić jakiegoś linka czego mam mniej więcej szukać? A może ktoś kojarzy jakie konkretnie są stosowane na Union Lido?

Na wężu będzie standardowa złączka jak w wężu do podlewania.

gardena.jpg

Edited by SingSing74 (see edit history)

maarec

W wersji od 1/2 do1 cal

zlaczka-34-f-szybkozlaczka.jpg