Skocz do zawartości

Kamping union lido w cavallino .


jubi-tom

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, SingSing74 napisał:

Jakoś przeżyję nawet upały, ważne żeby dzieciak miał uciechę. On i tak zasypia w każdej temperaturze.

To jest odpowiedź na pytanie, dlaczego UL jest w kategorii "must be". Ci, co lubią klimatyczne, kameralne kempingi zwariują tam i uciekną po 2 dniach, ale czegóż nie robi się dla dzieci.

Moje zwiedziły już dziesiątki kempingów, ale jak bym je zapytał, gdzie było najfajniej, to nie ma opcji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 213
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

7 godzin temu, SingSing74 napisał:

?Czy na Union Lido zaczęli la

Czy na Union Lido zaczęli lać Lambrusco? Kiedyś tylko na MdV, chyba że o innym nalewaku piszesz? ? ?

Na samym kempingu niestety nie znajdziesz Lambrusco, przynajmniej nie było w ubiegłym roku, natomiast w Cavalino w warzywniaku jest :). Aczkolwiek nie takie samo jak w tym warzywniaku po lewej stronie na drodze dojazdowej do MDV :) 

Edytowane przez porzeczka
literówka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wakacje zaklepane :)

Okazało się, że problem z kartą wynikał ze zbyt niskiego limitu dziennego dla transakcji internetowych. Nie podoba mi się jedynie kurs, po którym rozliczono euro - 4,45 (w kantorze 4,30) no ale trudno.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, SingSing74 napisał:

Moja karta kredytowa to Visa więc te 4,45, to był kurs po jakim rozlicza właśnie Visa. Płacąc przelewem np. za zakupy w Chnach kurs w Credit Agricole jest jak najbardziej OK, natomiast przy płatnościach czy wypłatach z bankomatów naliczają prowizję, a i sam kurs nie jest korzystny. 

Jak już pisałem na wakacjach preferuję jednak gotówkę. Czekam na niski kurs i wtedy kupuję. Jeszcze 2 tygodnie temu kupiłem 1000 euro w kantorze po 4,23.

Nie wiem jak ten revolut dokładnie działa, ale jeśli to nie jest to stricte karta kredytowa, to rezerwacja za jej pomocą odpada.  

Mam do was kolejne pytanie. Jaki gwint jest stosowany, lub jaka konkretnie złączka jest potrzebna do podłączenia się pod kempingowy kran na parceli? Jeżeli dostanę patelnię, to podłączę sobie zraszacz - mgiełkę. 

 

Musisz mieć zestaw. Przeważnie 3/4 lub 1 cal, bywa 1/2. Ja mam całą puszkę z redakcjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. 

Możesz podrzucić jakiegoś linka czego mam mniej więcej szukać? A może ktoś kojarzy jakie konkretnie są stosowane na Union Lido?

Na wężu będzie standardowa złączka jak w wężu do podlewania.

gardena.jpg

Edytowane przez SingSing74 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ktoś wie jak jest w tym roku?

 

Patrzymy na UL i MdV i pokazuje nam, że bez szans na miejsce przy rezerwacji od wtorku do wtorku (tak, 3 dni bierzemy na dojazd z postojem w Bayreuth i Salzburgu).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Funiaki napisał:

Patrzymy na UL i MdV i pokazuje nam, że bez szans na miejsce przy rezerwacji od wtorku do wtorku (tak, 3 dni bierzemy na dojazd z postojem w Bayreuth i Salzburgu).

tam się rezerwuje sobota - sobota,

dzisiaj bez problemu zarezerwowałem od następnej soboty. 

są miejsca ale mało elastyczni.

 

mch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, PowoliDoPrzodu napisał:

tam się rezerwuje sobota - sobota,

dzisiaj bez problemu zarezerwowałem od następnej soboty. 

są miejsca ale mało elastyczni.

 

mch

Dziękuję

chyba zatem będzie Pra Delle Torri, bo oni wstępnie zaakceptowali taką rezerwację, zobaczymy czy pobiorą płatność, czy będzie jak wszędzie, to będziemy polować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chyba zawsze tak było z rezerwacją, no może nie w roku ubiegłym bo to początek covida był. Jutro wyruszamy i też na żywioł... UL, MdV czy Pra delle torri... Może gdzieś dla nas się znajdzie miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, bartd napisał:

Chyba zawsze tak było z rezerwacją, no może nie w roku ubiegłym bo to początek covida był. Jutro wyruszamy i też na żywioł... UL, MdV czy Pra delle torri... Może gdzieś dla nas się znajdzie miejsce.

w lipcu nie powinno być problemu, my wjeżdżaliśmy na UL w drugim tygodniu lipca 2019, "z marszu" było kilka parcel do wyboru 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 3 lata z rzędu jeżdżę na te 3 campingi w lipcu i w sierpniu i jeszcze nie mieliśmy problemu z wyjazdem. Jak dojadę to zdam relację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.