Skocz do zawartości

Kamping union lido w cavallino .


jubi-tom

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie sie rozbilem w Europa camping .
Bylo 5 miejsc , i zaraz sie rozeszly.
Narazie jest ok , zobacze jak po nocy,. ciesze sie że wogole mam jakieś miejsce. Bo już myślałem że będę musiał zmienić kierunek na Cro.
Sprobuje zarezezerowac w union lido .
Dla dzieci tam jest wiecej atrakcji , i taniej .


Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Dziękuję za pomoc :)

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 213
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

poza tym cennik jest na stronie UL...;-)

dostępny z ekranu głównego...

1 godzinę temu, jubi-tom napisał:

Dla dzieci tam jest wiecej atrakcji , i taniej .

Na Union Lido jest taniej niż tam?!?

Jak jest różnica??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sie przeniosłem do Union Lido:)
Szybka akcja w 40 min sie pozbieralem.
Rano pojechalem rowerem aby zobaczy czy sa miejsca, kilka bylo.Ale pewnosci nie mialem przenosząc sie z Europy.
Pani w Union Lido nie chciala zarezerwować , powiedziala ze jak przyjade to dla powinno byc miejsce.
Dostalem miejsce o nazwie Venezia -kolor fioletowy . Miejsce mam duże oddzielone żywopłotem, z wodą sciekami i satelitą. Teraz krótkie podsumowanie pobytu w campingu Europa.
Kompleks basenowy jest szczerze nawet ładnie to wyglądało ,leżaki płatne ale za maloich bylo. Na basenie jeden warunek w basenie trzeba zakładać czepek przez co moje dzieci od razu zrezygnowały bo nie będą zakładać jakieś czepków.
Następnie dosyć duże jest minus Jak dla mnie to za mała liczba toalet choć toalety były nowe i naprawdę bardzo ładne . Panie z recepcji która nas obsługiwała rozmawiała po włosku i po niemiecku. Po angielsku niestety nie przez to tylko bardziej rozczarowało bo oni są nastawieni przede wszystkim na Niemców a Niemców naprawdę już mam tutaj dosyć.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, jubi-tom napisał:

bo oni są nastawieni przede wszystkim na Niemców a Niemców naprawdę już mam tutaj dosyć.

Echhhh... Wybrzeże Wenecji Liguryskiej to mam wrażenie jest Niemieckie terytorium zależne. To jeden z największych mankamentów tego obszaru, ale idzie się przyzwyczaić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, jubi-tom napisał:

Dostalem miejsce o nazwie Venezia -kolor fioletowy .

Miałbym prośbę. Spróbuj ocenić, czy na tej parceli zmieszczę kampera o długości 7,30 z otwartą markizą i jednocześnie nieduży namiot 2 osobowy (2,80x1,45).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sie przeniosłem do Union Lido:)
Szybka akcja w 40 min sie pozbieralem.
Rano pojechalem rowerem aby zobaczy czy sa miejsca, kilka bylo.Ale pewnosci nie mialem przenosząc sie z Europy.
Pani w Union Lido nie chciala zarezerwować , powiedziala ze jak przyjade to dla powinno byc miejsce.
Dostalem miejsce o nazwie Venezia -kolor fioletowy . Miejsce mam duże oddzielone żywopłotem, z wodą sciekami i satelitą. Teraz krótkie podsumowanie pobytu w campingu Europa.
Kompleks basenowy jest szczerze nawet ładnie to wyglądało ,leżaki płatne ale za maloich bylo. Na basenie jeden warunek w basenie trzeba zakładać czepek przez co moje dzieci od razu zrezygnowały bo nie będą zakładać jakieś czepków.
Następnie dosyć duże jest minus Jak dla mnie to za mała liczba toalet choć toalety były nowe i naprawdę bardzo ładne . Panie z recepcji która nas obsługiwała rozmawiała po włosku i po niemiecku. Po angielsku niestety nie przez to tylko bardziej rozczarowało bo oni są nastawieni przede wszystkim na Niemców a Niemców naprawdę już mam tutaj dosyć.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


Witam

Czepki na basen można takie szmaciane kupić, co do języków i obecności turystów z Niemiec, to , to są północne Włochy, więc kogo się tam możesz spodziewać? Obierajac kierunek wyjazdu to z góry da się przewidzieć jakie nacje wiodą tam prym. Po co jechać między wrony i narzekać.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, sailor69 napisał:

Miałbym prośbę. Spróbuj ocenić, czy na tej parceli zmieszczę kampera o długości 7,30 z otwartą markizą i jednocześnie nieduży namiot 2 osobowy (2,80x1,45).

Skoro Gonzalesa ustawionego prostopadle kazali przestawić jak w regulaminie (tzn. równolegle do drogi i w głębi parceli), to Ty zapewne też tak będziesz musiał, a wówczas może być kłopot z namiotem, bo można go ustawić tylko tak jak na rys. nr 2 - tzn. w głębi parceli. No chyba że wybierasz się po sezonie - przy małym obłożeniu się nie czepiają. Ja byłem kiedyś jakoś tak 8-15 września i każdy stał jak chciał, ale było mnóstwo wolnych parcel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bedzie problemu aby ustawic taki zestaw 7.3 plus namiot.
Sa tez niektóre parcele jeszcze wieksze.
Zależne od otoczenia.
Obok wyjeżdżała przyczepa 9m dluga.
Niewiem jak oni to zrobili ,oczywiscie mover był .
Co do Niemców, no cóż .....
Może bedzie taki czas kiedy Polacy zamienią apatamenty w Chorwacji na pole kempingowe. e181fff194dd52b3fd89f97ba61378ee.jpg

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękna :) aż jestem ciekaw po 10 latach eksploatacji czy jej tam za osią nie obetnie :). Zwis tylny ma poprostu genialny :) tył zachodzi na zakręcie 3 metry :)

niespełna 200.000zł brutto i można jechać, najlepiej prosto na Hel :), chodź na Straśko w Cro byli rodacy z taką

Edytowane przez maarec (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.