Skocz do zawartości

Kamping union lido w cavallino .


jubi-tom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy orientujecie sie czy na tym kampingu płaci sie za parcele czy od wielkosci zestawu ?.

Bede tam za kilka dni i rozważam czy do kampera doczepic przyczepe .

 

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 213
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Płacisz za parcelę i osoby - teoretycznie nie interesuje ich czym na nią wjeżdżasz.

Ale w tak nietypowej sytuacji lepiej do nich napisać - powinni na maila szybko odpowiedzieć.

A co to za cepka - z łódką, samochodem, motorami, czy towarówka??

Nie pamiętam już czy to na UL czy na MDV, ale mogą mieć w regulaminie ściśle określone, jak należy ustawiać się na parceli i z tym może być problem.

A jeśli na parceli ma być więcej sprzętu może zajść konieczność wzięcia większej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My na Union byliśmy 4 doby. Stanęliśmy sobie prostopadle do drogi, a po dwóch dniach przyjechał Pan i kazał nam przestawić  Gonzalesa tak jak jest w regulaminie... na jedną noc by przymknął oko , ale na tyle to już nie... Z większością osób przyjeżdżali pracownicy i ustawiali, a my jakoś im umknęliśmy...

20180823_134250.jpg

20180823_134309.jpg

20180823_134304.jpg

20180823_134257.jpg

20180823_134250.jpg

20180823_134134.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na UL byłem po sezonie i było mnóstwo wolnych parcel - dlatego pewnie już nie pilnowali regulaminu tak skrupulatnie.

Szkoda, że kolega jubi-tom nie wyjaśnił o jaką przyczepę chodzi, ale może dajmy mu wrócić z pracy;-)

Jeśli to będzie przyczepa np. podłodziowa z jakimś RIBem lub innym sprzętem pływającym, to możliwe, że w ogóle nie będzie mógł postawić jej na parceli, tylko gdzieś na wyznaczonym innym terenie (jeśli to w sezonie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, przepraszam nie napisałem że chodzi o przyczepke kempingowa 450 cm oraz busa ducato maxi przerobionego na kampera . A jade tak bo zona sie nie bedzie cisnac w blaszaku , a w przyczepie jest klima.
Planuje w drodze powrotnej pojechac do Gardaland , czy na parkingu obok wesołego miasteczka jest miejsce na auta z przyczepami ?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to można to było wywnioskować ze zdjęcia;-)

Możliwe, że potraktują busa jak holownik o ile będziesz go w stanie ustawić jak na rysunku nr 1. Nie wiem czy na każdej parceli jest wystarczająco miejsca czy tylko na tych lepszych, ale powinno styknąć.

Nie przyznawaj się tylko że bus mieszkalny, tylko masz holownik i kropka, a mieszkać będziecie w cepce;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli miałby być podobny standard do Marina di Venezia (na samym końcu cypla przy Punta Sabbioni) lub wcześniej koło Caorle - Pra Delle Torri.

Ale tam jest też duże prawdopodobieństwo, graniczące z pewnością, że będzie to samo - co najwyżej może ciut krótsze czekanie.

Lepiej poszukać w bezpośredniej okolicy coś mniejszego...

Zaledwie 1 - 1,5 km przed Union Lido jest Europa Camping Village - może tam (gwiazdka mniej;-)

Do Marina Di Venezia jest jakieś 8 km, a do Pra Delle Torri 30 km...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.