Skocz do zawartości

Wózek plażowy


jacekzoo

Rekomendowane odpowiedzi

Dopłacać to raz, a dwa jednak dużo więcej miejsca zajmuje, a trzy wąskie są gumowe a szerokie plastikowe tylko z gumowym paskiem, jak pasek się wytrze, a z czasem na pewno się wytrze to na betonie będzie bardzo tarabanił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Najprościej i najtaniej moim zdaniem będzie kupić aluminiowy wózek na zakupy na kołach i zamienić koła na szersze/większe pompowane. Koła można dostać w markecie budowlanym, jako koła do wózka/taczki. Wstawić tulejkę w środek i w każdym piachu pójdzie. Znajomi tak przerabiali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

No to odświeżę temat.

jacekzoo czy kupiłeś w końcu wózek?

Może jakieś opinie co do marek.

Ja po zeszłorocznej targaninie tobołów jestem zdesperowany aby więcej nigdy bez wózka na kemping się nie ruszać.

Aktualnie Pan Sebastian wyprzedał wózki :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, kupiłem właśnie u Sebastiana. Bardzo fajny ten wózek, pojemny i wygodny. Wziąłem bergera na wąskich kołach DEA9F6AD-5C36-4C47-BA3B-F39F9072C0E9.thumb.jpeg.4e0ffaef80748cc257aa502502789669.jpeg

nawet jak poszliśmy na długi 8 kilometrowy spacer i jak mały zaniemógł to spokojnie wlazł on, rowerek  i cały szpej

 

7D1739EF-C99A-4BFB-B34F-15D9CE520874.jpeg

F116072D-8126-4D75-87CB-761D2F0F8A85.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super! Gratuluje i niech służy :)

Oglądam różne dziwne marki poniżej 500 zł i większość ma bardzo nieciekawe rozwiązania konstrukcyjne przy których bałbym się dzieci wozić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, jacekzoo napisał:

Tu masz ten sam tylko niebieski

https://allegro.pl/oferta/wozek-plazowy-turystyczny-skladany-na-plaze-7724525519

nie pamiętam ile dałem, coś 250 z przesyłką

U Sebastiana były po 200 więc dać 2x tyle boli...

Zbliżając się ceną do 500 chyba wolałbym Fuxtec

11 minut temu, Zulos napisał:

nawet nie widać szczegółów konstrukcyjnych i raczej szału bym się nie spodziewał ale może podjadę do tej sieci żeby obejrzeć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Voku napisał:

A Sebastian nie ma? Ja brałem od niego identyczny jak ma Jacek

Wczoraj dzwoniłem i nie ma już ale pewnie jeszcze się pojawią.

Ja niestety potrzebuję za tydzień więc przez weekend trzeba będzie się na cos zdecydować.

Chyba, że znacie wypożyczalnię z takim sprzętem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem kupić taki, bo moja lepsza połowa chodzi już co najmniej 20 metrów za mną, jak używam mojego kultowego "geriatryka" (czyli dwukołowego wózka na zakupy) ale ostatecznie, biorąc pod uwagę fakt, że darmozjady podrosły i nie ma już 100.000 pinkli typu łopatki, wiaderka, kółka, skrzydełka, materace, krokodyle, itp. to radzimy sobie już bez wózka. Najważniejszy i tak na plażę jest termokubek i jego zawartość:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 25.08.2018 o 10:31, Tomii napisał:

Mam nadzieje że nikt o te zdjęcia dymu nie będzie kręcił ;)

 

FB_IMG_1535185812555.jpg

 

 

Witam,

Potrzebuję zakupić kółko do wózka plażowego berger na szerokich kołach.

 Kółka: Ø 21 cm, szerokość 8,5 cm.

Wózek super się sprawdza, solidny- jednak nie wiem jak to się stało, pękło jedno kółko. W sklepie w którym zakupiłam, nie ma części, czekają na odpowiedź producenta. Może miał ktoś podobny problem? Proszę o pomoc, w piątek wyjazd a ja bez sprawnego wózka ?‍♀️?‍♀️

 

Pozdrawiam Dorota 

 

 

Edytowane przez Dorotaa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Dorotaa napisał:

Proszę o pomoc, w piątek wyjazd a ja bez sprawnego wózka ?‍♀️?‍♀️

A dzwoniłaś może do Sebastiana który handluje tymi wózkami? 

Ponieważ czasu mało do piątku proponuję poszukać w jakimś sklepie z kółkami choćby protezy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.