Jump to content
jacekzoo

Wózek plażowy

Recommended Posts

Commander

Cześć

Może komus taki spasuje... Ja kupiłem tzw. babcinego tira...na dwóch kółkach w ładnym kolorze za 40 zł.

Torba sprawdza się super. Ładuje w nią wszystko i całość opasuje dla stabilności takim sznurem elastycznym zakończonym haczykami. Po demontażu torby szkielet służy jako wózek do kasety.

Polecam.

golob

Wózki plażowe Bergera widziałem ostatnio p. Sebastian znany tutaj miał w ofercie, sprawdź sobie Jacek

Commander

Tak Jacku. Waży z 1,5 kilo i służy nam 6 rok... Czasami spakowaną już torbę odpinam od stelaża i przypinam do roweru, jak jedziemy na odludną plażę...

Ale kupowałem w sklepie, bo miewają lepsze i gorsze koła.

Edited by Commander (see edit history)

jacekzoo

W sumie chyba najlepszy pomysł. 

Babciny tir :D dobre. 

Bergery fajne tylko nie swędzi mnie dać 5,5 stówki za wózek. Jak wrócimy do PL to poszukam jakiś fajniejszy babciny i wypróbuję. Jak się nie sprawdzicto wtedy będę szukał cosik lepszego

golob
36 minut temu, jacekzoo napisał:

Bergery fajne tylko nie swędzi mnie dać 5,5 stówki za wózek. Jak wrócimy do PL to poszukam jakiś fajniejszy babciny i wypróbuję. Jak się nie sprawdzicto wtedy będę szukał cosik lepszego

Przecież mowie ze p. Sebastian miał bodajże po 200zl Bergery...

Edited by golob (see edit history)

jacekzoo
12 minut temu, golob napisał:

Przecież mowie ze p. Sebastian miał bodajże po 200zl Bergery...

@golob To nie mówiłeś że po 200 tylko że ma :) a który Sebastian?

golob

Ten p. Sebastian

Tomii

Na szerokich kołach za 250 zł są te wózki na fb. Pytanie tylko co z gwarancją.

Na pdt jak byłem w czerwcu wózek na wąskich kołach Brennera można było za niecałe 40 euro wyrwać w sklepie na campingu.

Ja trochę w tym roku się naprzyglądałem tym wózką i będziemy dla siebie szukać takiego co ma torbę na napoje z tyłu i organizer kieszonke wewnątrz na klucze i telefony.  No i tu przoduje Fuxtec - cena w okolicach 800 zl trochę zniechęca. Niestety te wózki od Sebastiana na fb są gołe bez organizerów. Przynajmniej tak mi to na zdjęciach wyglądało.

Voku

Tak ale zauważ że te od p.Sebastiana trzeba osobiście oglądać bo często są to wózki powystawowe albo innego pochodzenia może nawet używane. Cena z nikąd się nie bierze.

Tomii

Voku tak jak napisałem wcześniej. Wózki o p. Sebastiana nie odpowiadają mi ze względu na brak dodatkowych schowków. Co do tego jaki to jest sprzęt i w jakim stanie to się nie wypowiem. Podstawowy wózek na wąskich kołach w sklepie na campingu kosztował podobne pieniążki jak u niego. Jestem w stanie porównać tylko cenę.

Generalnia ja plan mam taki że czekam aż najmłodsza córka wyrośnie z wózka dziecięcego. Pogoni sie wtedy wózki dziecięce na olx, dołoży pewnie z 200 zł i na Fuxteca będzie ;). Wtedy ta cena zakupu nie będzie tak bolesna.

jacekzoo

@Tomii wrzuć jak możesz te fotki tutaj, nie mam konta na fb a co tam chce otworzyć to mi każe się logować 😕

Tomii

Mam nadzieje że nikt o te zdjęcia dymu nie będzie kręcił ;)

FB_IMG_1535185812555.jpg

FB_IMG_1535185807862.jpg

jacekzoo

I przykukałeś czy te na wąskich kółkach w miare jadą po plaży? Czy się zakopują? 

Tomii

Jacek wiadomo ze taki wózek na plaży ciągniesz a nie pchasz. Wektor siły jest tak skierowany że wózek jest wyciągany z piasku. Jednak na pewno szerokie koło chetniej przebija się przez mieką powierzchnię. Na plaży w PDT wzdłuż wybrzeża jest betonowy chodnik. Wózki po piachu miały do pokonania 10-15 metrów więc też nikt się specjalnie nie szarpał. Sam nie mam zdania czy warto dopłacać do szerokich kółek.