Skocz do zawartości

Wózek plażowy


jacekzoo

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Może komus taki spasuje... Ja kupiłem tzw. babcinego tira...na dwóch kółkach w ładnym kolorze za 40 zł.

Torba sprawdza się super. Ładuje w nią wszystko i całość opasuje dla stabilności takim sznurem elastycznym zakończonym haczykami. Po demontażu torby szkielet służy jako wózek do kasety.

Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tak Jacku. Waży z 1,5 kilo i służy nam 6 rok... Czasami spakowaną już torbę odpinam od stelaża i przypinam do roweru, jak jedziemy na odludną plażę...

Ale kupowałem w sklepie, bo miewają lepsze i gorsze koła.

Edytowane przez Commander (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie chyba najlepszy pomysł. 

 

Babciny tir :D dobre. 

 

 

Bergery fajne tylko nie swędzi mnie dać 5,5 stówki za wózek. Jak wrócimy do PL to poszukam jakiś fajniejszy babciny i wypróbuję. Jak się nie sprawdzicto wtedy będę szukał cosik lepszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, jacekzoo napisał:

Bergery fajne tylko nie swędzi mnie dać 5,5 stówki za wózek. Jak wrócimy do PL to poszukam jakiś fajniejszy babciny i wypróbuję. Jak się nie sprawdzicto wtedy będę szukał cosik lepszego

Przecież mowie ze p. Sebastian miał bodajże po 200zl Bergery...

Edytowane przez golob (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szerokich kołach za 250 zł są te wózki na fb. Pytanie tylko co z gwarancją.

Na pdt jak byłem w czerwcu wózek na wąskich kołach Brennera można było za niecałe 40 euro wyrwać w sklepie na campingu.

Ja trochę w tym roku się naprzyglądałem tym wózką i będziemy dla siebie szukać takiego co ma torbę na napoje z tyłu i organizer kieszonke wewnątrz na klucze i telefony.  No i tu przoduje Fuxtec - cena w okolicach 800 zl trochę zniechęca. Niestety te wózki od Sebastiana na fb są gołe bez organizerów. Przynajmniej tak mi to na zdjęciach wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Voku tak jak napisałem wcześniej. Wózki o p. Sebastiana nie odpowiadają mi ze względu na brak dodatkowych schowków. Co do tego jaki to jest sprzęt i w jakim stanie to się nie wypowiem. Podstawowy wózek na wąskich kołach w sklepie na campingu kosztował podobne pieniążki jak u niego. Jestem w stanie porównać tylko cenę.

Generalnia ja plan mam taki że czekam aż najmłodsza córka wyrośnie z wózka dziecięcego. Pogoni sie wtedy wózki dziecięce na olx, dołoży pewnie z 200 zł i na Fuxteca będzie ;). Wtedy ta cena zakupu nie będzie tak bolesna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek wiadomo ze taki wózek na plaży ciągniesz a nie pchasz. Wektor siły jest tak skierowany że wózek jest wyciągany z piasku. Jednak na pewno szerokie koło chetniej przebija się przez mieką powierzchnię. Na plaży w PDT wzdłuż wybrzeża jest betonowy chodnik. Wózki po piachu miały do pokonania 10-15 metrów więc też nikt się specjalnie nie szarpał. Sam nie mam zdania czy warto dopłacać do szerokich kółek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.