Skocz do zawartości

Wózek plażowy


jacekzoo

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam bo nie znalazłem podobnego tematu. Używacie jakiegoś wózka na plaże? Szlag trafia jak chodzę obładowany jak cygan, picie, jakieś przekąski, kółka, ręczniki, kremy, parasol z nogą. Trochę się tego zbiera. Sąsiad na kampie ma fajny, szerokie koła i się w piasku nie kopie, tylko cena zabija ?

https://allegro.pl/wozek-plazowy-turystyczny-skladany-na-plaze-berger-i7373113726.html

może ktoś używa coś podobnego ale w normalnych pieniądzach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Zakładam bo nie znalazłem podobnego tematu. Używacie jakiegoś wózka na plaże? Szlag trafia jak chodzę obładowany jak cygan, picie, jakieś przekąski, kółka, ręczniki, kremy, parasol z nogą. Trochę się tego zbiera. Sąsiad na kampie ma fajny, szerokie koła i się w piasku nie kopie, tylko cena zabija
https://allegro.pl/wozek-plazowy-turystyczny-skladany-na-plaze-berger-i7373113726.html
może ktoś używa coś podobnego ale w normalnych pieniądzach?
Takie coś potrzebujesz? b4345842b46b19664c7de31c25261d63.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem do czynienia z czymś innym, niestety mało eleganckim niestety, i bez efektu "wow!" ale dość pakownym i skutecznym, też bez większego problemu po kopnym piachu:

https://sklepdrapieznik.pl/sklep/elektrostatyk/26803-wozek-transportowy-elektrostatyk-w3.html

Albo wersja jeszcze bardziej "wyczesana", jak lubisz sobie na plaży usiąść po królewsku, trochę samodziału na baldachim:

https://allegro.pl/fotel-wozek-wedkarski-elektrostatyk-fw1-skladany-i7508350967.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, jacek00 napisał:

Takie coś potrzebujesz? emoji16.pngb4345842b46b19664c7de31c25261d63.jpg

No mniej więcej :D

20 minut temu, tomekk napisał:

Witam

Ja też szukałem i skończyło się na zakupie takiego wózka czterokołowego w Jule za 299 zł. Niestety jest z żelaza więc trochę waży.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 

Pochwalisz się jaki? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jacekzoo napisał:

Zakładam bo nie znalazłem podobnego tematu. Używacie jakiegoś wózka na plaże? Szlag trafia jak chodzę obładowany jak cygan, picie, jakieś przekąski, kółka, ręczniki, kremy, parasol z nogą. Trochę się tego zbiera. Sąsiad na kampie ma fajny, szerokie koła i się w piasku nie kopie, tylko cena zabija ?

https://allegro.pl/wozek-plazowy-turystyczny-skladany-na-plaze-berger-i7373113726.html

może ktoś używa coś podobnego ale w normalnych pieniądzach?

W normalnych pieniądzach nie znajdziesz chyba że używany. Chcesz dobry kupuj tego z linką albo innego Bergera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inne bergery mają wąskie kółka, jak na basen czy na żwirek w cro jeszcze się nadadzą to na piach :pupa:  

jak mam dać 400zl i się wkurzać to wolę dać 500 z kawałkiem i być zadowolony. Ale dać pięć stów za wózek? ?

 

A używanych jakoś nie znalazłem ?

Edytowane przez jacekzoo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, tomekk napisał:

Dzięki, dzisiaj taki na basenie widziałem. Jak się sprawdza na plaży? Nie kopie się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, tomekk napisał:

Mamy podobny, kupiony w Jysku na wyprzedaży jakoś wiosną za 120 pln - faktycznie ciężki, ale po plaży z krzesełkami i gratami dał radę, u mnie obciążenie max 75 kg. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki jak Leszek pokazał. Mam go już 3 lata sprawdza się wyśmienicie. Ładujemy "drobnicę" do torby sportowej i ona idzie "między koła". Na torbę szerokie (nie obcierają o koła) badziewiaki jak parasol, krzesełka składane i co tam jeszcze potrzebne. Dolne siedzisko jest na zapadkach więc trzyma się solidnie. I heja w drogę ?

P.S. Zaraz po zakupie. Krynica Morska wejście na plaże. Jadę sobie na luzaka załadowany po brzegi. Z plaży wychodzi facet obładowany całym dobytkiem, patrzy na mnie, na leżak na kółkach i mówi: Geniusz ? ? ?

Żeby nie było też do podpatrzyłem.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinie, leżak jednak odpuszczam, wolę wózek. Dzisiaj na basenie widziałem podobny do tego bergera co zalinkowałem tylko miał całe gumowe koła, a berger tylko pasek ma gumowy, tylko nie było żadnych oznaczeń producenta ? muszę poszperać w necie i poszukać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.