Skocz do zawartości

A gdyby nowa lub poekspozycyjna, to..?


Funiaki

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, w79 napisał:

http://www.klaja.pl/oferta/przyczepy-kempingowe/nowe-przyczepy-kempingowe/przyczepa-kempingowa-fabrycznie-nowa-eriba-living-565-najnowszy-model-2018

Ta moim zdaniem jeszcze lepsza. Zwlaszcza wagowo i funkcjonalnie, zwlaszcza dzieki klapie serwisej z tylu. Niestety tutaj drzwi zaslaniaja okno, ale cos za cos... 

Ta też świetna (choć  wolałabym mieć sprzedawcę bliżej - tam mamy ponad 400 km) i ma i takie łóżko jak chcemy dla nas i piętrusa dla dzieci i prysznic taki jak chcę i dużą lodówkę (jak podpowiadacie, że warto taką brać).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Funiaki napisał:

Ta też świetna (choć  wolałabym mieć sprzedawcę bliżej - tam mamy ponad 400 km) i ma i takie łóżko jak chcemy dla nas i piętrusa dla dzieci i prysznic taki jak chcę i dużą lodówkę (jak podpowiadacie, że warto taką brać).

 

A po co Ci ogromna/duża lodówka??

Wszak w sklepach jest dostatek i ogromny wybór wszelakich świeżych towarów, a i sklepy na ogół są w pobliżu kempingów lub na jego terenie. Nie widzę potrzeby gromadzenia  dużej ilości wiktuałów. Wystarczy się tylko pofatygować po świeżą żywność. To tylko kilka minut spaceru, lub przejażdżka bicyklem, co tylko na zdrowie wyjdzie.

Duża lodówka, musisz mieć tego świadomość zeżre relatywnie więcej prądu (a nie jest on na kempingach tani) aniżeli mniejsza lodówka. W przypadku eksploatowania lodówki na gaz, też duża będzie więcej tego paliwa konsumowała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, powolniak napisał:

A po co Ci ogromna/duża lodówka??

Wszak w sklepach jest dostatek i ogromny wybór wszelakich świeżych towarów, a i sklepy na ogół są w pobliżu kempingów lub na jego terenie. Nie widzę potrzeby gromadzenia  dużej ilości wiktuałów. Wystarczy się tylko pofatygować po świeżą żywność. To tylko kilka minut spaceru, lub przejażdżka bicyklem, co tylko na zdrowie wyjdzie.

Duża lodówka, musisz mieć tego świadomość zeżre relatywnie więcej prądu (a nie jest on na kempingach tani) aniżeli mniejsza lodówka. W przypadku eksploatowania lodówki na gaz, też duża będzie więcej tego paliwa konsumowała.

Duża lodówka, to była sugestia forumowiczów przy 4 osobowej rodzinie.

Dziękuję, za Twoją uwagę, bo może faktycznie nie jest potrzebna, jest o co dalej targować się w domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze argument finansowy przy wielkosci lodowki jest dosc slaby, osobiscie nie widzalem kempu z osobnym licznikiem na przylacze, ale moze za malo widzialem. 

Natomiast zgadzam sie ze duza lodowka nie jest konieczna bo wszystko kupisz i to nawet za granica w cenach podobnych. Za to mam jeszcze jeden argument, czym pelniejsza lodowka tym ciezsza przyczepa.... A waga robi swoje:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, powolniak napisał:

A po co Ci ogromna/duża lodówka??

Przy dzieciach jest sporo rzeczy "pootwieranych" i też bym w nowej fabrycznie przyczepie celował w duża lodówkę.

To nie chodzi że do sklepu sie niechce ruszyć tyłka. Chodzi  o to że przy dzieciach masz otwarty to jogurcik który dziecko nie zjadło, to to, to tamo i lodówka pełna takich rzeczy - przynajmniej ja tak mam.

 

Taki sam argument słyszałem jak kupowałem do domu lodówke 2 skrzydłową wielką z kostkarka itd. "Po co ci ta wielka lodówka przeciez sklep blisko". A dzisiaj nie wyobrażam sobie posiadania "zwykłej" pojedynczej lodówki w domu. Jest super wielki komfort z tą dużą lodówką, zawsze wszystko sie miesci, przed imprezami czy po imprezach domowych zawsze można wszystko schować do lodówki.

Edytowane przez golob (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Funiaki napisał:

Coś się chyba Ci link pokiełbasił, po pod nim cepka za 49900;-)

Swoją drogą dobra cena...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Zulos napisał:

Coś się chyba Ci link pokiełbasił, po pod nim cepka za 49900;-)

Swoją drogą dobra cena...

Sorry - jasne już poprawiam: https://www.otomoto.pl/oferta/hobby-premium-hobby-premium-5-60m-jak-nowa-ID6B08I8.html#c482c8cc2d

ta z wcześniejszego ogłoszenia chyba nie wejdzie w grę przez brak prysznica, a tego zażądał Małż! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Funiaki napisał:

A co  powiecie, na którąś z niższej półki z tego http://www.buerstner.pl/nowe-przyczepy-kempingowe/

zaczynają się od 10 tys. euro netto (do 70-80 tys. jest teoretycznie co wybierać). 

Nie powiedziałbym, że Buerstner to jakaś niższa półka - choć nie mówię tego z doświadczenia organoleptycznego.

Ale ceny mają skalkulowane faktycznie dość dobrze.

Gdybym miał budżet do 80 tys. na nową, to wziąłbym jak bezrobotny 500+ "mój układ" czyli Premio 460 TS za 70 tysi...

Trzeba by się tylko zorientować ile trzeba by na początek dołożyć do niezbędnego wyposażenia, tzn. co w tej cenie się dostaje, a na co na wstępie trzeba zarezerwować już np. 5 tysi...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Zulos napisał:

Nie powiedziałbym, że Buerstner to jakaś niższa półka - choć nie mówię tego z doświadczenia organoleptycznego....

 

Żle się wyraziłam - nie chodzi mi , że Buerstner to niższa półka, tylko z tej marki chciałam coś słabszego, w budżecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że prysznic to ważna sprawa, ale moja cepka przejeździła od nowości już 4 sezony (ma 3 lata) i prysznic ani raz przez cały czas nie został użyty ani przez poprzednich właścicieli (2+1), ani przez obecnych (2+2) - co nie znaczy, że się nie myjemy...;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Zulos napisał:

Wiem, że prysznic to ważna sprawa, ale moja cepka przejeździła od nowości już 4 sezony (ma 3 lata) i prysznic ani raz przez cały czas nie został użyty ani przez poprzednich właścicieli (2+1), ani przez obecnych (2+2) - co nie znaczy, że się nie myjemy...;-)

Biorę to pod uwagę, ale mądra żona z mężem nie dyskutuje, tak ma byc - to ma być.

6 minut temu, Zulos napisał:

 

Gdybym miał budżet do 80 tys. na nową, to wziąłbym jak bezrobotny 500+ "mój układ" czyli Premio 460 TS za 70 tysi...

 

Nam się tez ta ppodoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.