Skocz do zawartości

A gdyby nowa lub poekspozycyjna, to..?


Funiaki

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, golob napisał:

Jest w ogóle Aviva 552 PT? Mam ręku papierowy katalog 2018 i Avivy sa pokazane tylko 522 PK, 522 PT i 563 PT (z tych na 5xx).

Ty sobie sam zaprzeczyłeś. A Marek pisał po kropce ?

Edytowane przez Voku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

3 minuty temu, Voku napisał:

Ty sobie sam zaprzeczyłeś. A Marek pisał po kropce ?

Jak zaprzeczyłem? Nie rozumiem. Napisałem że jest 522 PT, a nie widze 552 PT na który jest wycena:

 

20 godzin temu, Funiaki napisał:

Teraz dostałam fajną wycenę na adrię avivę 552 pt

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, golob napisał:

Jest w ogóle Aviva 552 PT? Mam ręku papierowy katalog 2018 i Avivy sa pokazane tylko 522 PK, 522 PT i 563 PT (z tych na 5xx).

552 PT to de facto 522 PT. Nowe nazewnictwo na 2019 rok. Wypadła natomiast Aviva 522 PK, nie ma jej już w ofercie.

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jarosław69 napisał:

Dusseldorf - koniecznie. Byłem kilka razy.

Jest jednak pewne zagrożenie - to się może skończyć całkowitym rozstrojem "wyobrażenia".       I co wtedy ?      :blagac:

No tak - skutki uboczne to oczopląs i kociokwik;-)

Wówczas po powrocie trzeba kupić pierwszą jaka się napatoczy;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.08.2018 o 09:29, Jarosław69 napisał:

Jest jednak pewne zagrożenie - to się może skończyć całkowitym rozstrojem "wyobrażenia".       I co wtedy ?      :blagac:

Już mam taki rozstrój, ;)

wczoraj prawie kupiliśmy używaną adrię, bo jak mi mąż powiedział, "a co jak Ci tą nową piękną porysują na polu? - To Cię szlag trafi!" i ma facet rację (i anielską cierpliwość do mnie).

W dniu 28.08.2018 o 10:14, golob napisał:

Jest w ogóle Aviva 552 PT? Mam ręku papierowy katalog 2018 i Avivy sa pokazane tylko 522 PK, 522 PT i 563 PT (z tych na 5xx).

Nie znam się, ale ofertę na maila dostałam, ze zdjęciem i takim oznaczeniem, więc chyba jest. 

W dniu 28.08.2018 o 11:47, Zulos napisał:

No tak - skutki uboczne to oczopląs i kociokwik;-)

Wówczas po powrocie trzeba kupić pierwszą jaka się napatoczy;-)

No właśnie racja - może dam komuś kasę, powiem co ma być i niech ktoś to załawti za nas ;)

Jednak powoli chyba mąż wyleczył mnie z nowej. Choć jeszcze się targuję. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Funiaki napisał:

"a co jak Ci tą nową piękną porysują na polu? - To Cię szlag trafi!"

To w Gorzowie też wychodzicie (jak u mnie) na POLE, a nie na DWÓR??

Wydawało mi się, że tam u Was to już nie na swoje pole wychodzicie tylko na dworskie...;-)

A może małżonek z Galicyi jest??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Zulos napisał:

To w Gorzowie też wychodzicie (jak u mnie) na POLE, a nie na DWÓR??

Wydawało mi się, że tam u Was to już nie na swoje pole wychodzicie tylko na dworskie...;-)

A może małżonek z Galicyi jest??

Chyba chodziło o pole kempingowe ;)

54 minuty temu, Funiaki napisał:

wczoraj prawie kupiliśmy używaną adrię, bo jak mi mąż powiedział, "a co jak Ci tą nową piękną porysują na polu? - To Cię szlag trafi!" i ma facet rację (i anielską cierpliwość do mnie).

A co jak używana okaże się zgniłkiem? Szlag Cię nie trafi? :D 

Taka nowa jest w CC Kutrno. Cena wygląda na dość atrakcyjną:

http://cckutno.pl/przyczepy-campingowe/przyczepy-campingowe-hobby/hobby-545-kmf-de-luxe-edition-2018-kutno

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Zulos napisał:

To w Gorzowie też wychodzicie (jak u mnie) na POLE, a nie na DWÓR??

Wydawało mi się, że tam u Was to już nie na swoje pole wychodzicie tylko na dworskie...;-)

A może małżonek z Galicyi jest??

na "polu" campingowym

ale może też być na dworze...

gdziekolwiek, byle już podczepić własną i jechać ;)

1 godzinę temu, jacek00 napisał:

taką prawie kupiliśmy w Poznaniu: gdyby Pan w sobotę przyjął zaliczkę, dziś bicia piany by już nie było.

Ps. dlatego, żeby nie trafić na zgniłka - zleciłabym nabycie Wam! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt za ciebie decyzji nie podejmie , napoczątku aby to komuś zlecić to trzeba być zdecodyowanym co się chce . Nie widziałem aby ktoś świadczył takie usługi na forum , oczywiście może ktoś podjechac obejrzeć , ale to tylko tak sprawdzić czy wszystko jest okej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, NieKumaty napisał:

Nikt za ciebie decyzji nie podejmie , napoczątku aby to komuś zlecić to trzeba być zdecodyowanym co się chce . Nie widziałem aby ktoś świadczył takie usługi na forum , oczywiście może ktoś podjechac obejrzeć , ale to tylko tak sprawdzić czy wszystko jest okej.

Myślę, że większość zrozumiała, że to żart.

Po prostu rozumiem, tych co wcześnie opisywali, że trzeba zjeździć sporo by znaleźć coś sensownego. Za nami wiele prywatnych ogłoszeń, kilka placów z wieloma przyczepami, obwąchiwanie i zaglądanie.

I pewnie jeszcze trochę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Funiaki napisał:

taką prawie kupiliśmy w Poznaniu: gdyby Pan w sobotę przyjął zaliczkę, dziś bicia piany by już nie było.

Może i lepiej. Smolicza to ja bym omijał szerokim łukiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, danielpoz napisał:

Kupić u Smolicza można jak  najbardziej. Wynegocjować cenę przed podjęciem decyzji i to wszystko.

A widziałeś jak traktuje budy przed sprzedażą? @PLopaPL był u niego, i żadna buda nie była podparta nogami i do takich budek zapraszał klientów. O wszelkich przeróbkach w przyczepach nawet nie ma co wspominać, bo robione jest to byle jak.

Już lepiej uderzać do CC Kutno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.