Jump to content
Sign in to follow this  
inter-natura

Kemping INTER-NATURA kemping k/Czaplinka

Recommended Posts

inter-natura

Kemping INTER-NATURA kemping k/Czaplinka

Nowo otwarte pole namiotowe Inter-Natura znajduje się w niewielkiej, letniskowej miejscowości Głęboczek na Pojezierzu Drawskim w obrębie Drawskiego Parku Krajobrazowego, w odległości 11 km na zachód od Czaplinka i 5 km od trasy Szczecinek-Drawsko Pomorskie.Położone jest nad jeziorem Krosino, w odległości około 150 m. Jezioro Krosino – pow. 177 ha, maksymalna głębokość 17 m, długość 4,5 km posiada zalesioną i malowniczą linię brzegową z jedną wyspą Kosiną. Przez jezioro przepływa rzeka Drawa (dl 186 km), wykorzystywana jako trasa licznych spływów kajakowych. Do dyspozycji naszych Gości mamy: 10 podłączeń caravaningowych i campingowych,100 miejsc na polu namiotowym,Przyłącze elektryczne,Wi-Fi,Bieżąca woda,Sanitariaty (WC + prysznic + umywalka),Do dyspozycji Gości lodówki i kuchenki gazowe,Wędzarnia,Grill, miejsce na ognisko,Boisko do siatkówki,Plac zabaw dla dzieci,Wypożyczalnia sprzętu pływającego (kajaki, rowery wodne, łódka (2-3 osobowa),Transport kajaków (dowóz i odbiór ze spływu),przechowywanie sprzętu, Wypożyczalnia rowerów, Paintball,Karaoke,Parking strzeżony i niestrzeżony,Cały teren ośrodka jest oświetlony, ogrodzony i strzeżony. Serdecznie zapraszamy!!!
zachodniopomorskie
Siemczyno
Głęboczek 8 ; 78-551

Otwórz kemping na mapie

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czech

ściągnięte z FB

Drodzy Goście,
z wielkim smutkiem musimy ogłosić zamknięcie na stałe naszego campingu. Bardzo dziękujemy za okazane zaufanie. Było nam niezmiernie miło Państwa poznać i gościć. Wspomnienia tych wspaniałych chwil pozostaną z nami na zawsze. Z życzeniami wszystkiego co najlepsze 1f642.png:) Ela i Piotr
P.S. Kto wie, może jeszcze się spotkamy?Może znajdziemy w przyszłości równie magiczne miejsce jakim jest niewątpliwe Głęboczek.
W związku z powyższym nie żegnamy się a mówimy do zobaczenia

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...