Jump to content
barwol

BIELSKO BIAŁA - KEMPING POD DĘBOWCEM NR 99

Recommended Posts

dudek_t

Wkleisz treść? Nie mam konta na Gazecie a chętnie bym przeczytał. 

Bardzo szkoda, byłem wiele razy. Świetnie prowadzony kemping, zadbany z dobrym jedzeniem. Na koniec lipca rozmawiałem z właścicielem i wszystko szło jak należy... 

jacek00
41 minut temu, dudek_t napisał:

Wkleisz treść? Nie mam konta na Gazecie a chętnie bym przeczytał. 

Bardzo szkoda, byłem wiele razy. Świetnie prowadzony kemping, zadbany z dobrym jedzeniem. Na koniec lipca rozmawiałem z właścicielem i wszystko szło jak należy... 

Obecny dzierżawca ma umowę tylko do końca roku i nie przedłużyli mu dzierżawy na dalszy okres... 

dudek_t

Już przeczytałem. Sprawa śmierdzi politycznie na 100km. Spier... kolejną rzecz. 

jacek00
Niestety. Wielka szkoda bo kemping bardzo fajny

vrs

A potem się ludzie dziwią że w Zakopanem nic nie inwestują w kemping. Jak tu inwestować... umowy ci nie przedłużą i tyle. 

Mieliśmy się w końcu na ten kemping wybrać. 

Pewnie hotel zbudują. 

AdamH

Nareszcie!  Facet mi powiedział, że moja przyczepa zajmuje tyle miejsca co 4 auta więc policzył mi za noc 180 zł.  Bo lepiej zarabia jak kemping jest parkingiem.

Jeżeli mi się nie podoba to wynocha.     Ja go nie żałuję. to beznadziejny dzierżawca.  Przeniosłem się na drugą stronę B-B.

vrs
Godzinę temu, AdamH napisał:

Nareszcie!  Facet mi powiedział, że moja przyczepa zajmuje tyle miejsca co 4 auta więc policzył mi za noc 180 zł.  Bo lepiej zarabia jak kemping jest parkingiem.

Jeżeli mi się nie podoba to wynocha.     Ja go nie żałuję. to beznadziejny dzierżawca.  Przeniosłem się na drugą stronę B-B.

To za moją policzyłby jak za 6 :]

maarec
W dniu 20.11.2020 o 19:57, vrs napisał:

To za moją policzyłby jak za 6 :]

Takich geniuszy trzeba omijać. Nie trawie parkingu na campingu. Niedziela, godzina odjazdu a tu nie ma opcji, bo slalom między parkującymi za 15zl... Oczywiście podchodzę na luzie, rozpinam czasem zestaw... I jadę. Nigdy nie wracam.

Tego miejsca szkoda. Mieli dobrą kuchnię. Piękne miasto, fajne miejsca na wędrówki, mieszkańcy bardzo przyjaźni. Na szczęście są alternatywy.

pawel1966

Szkoda...Miejsce rewelacyjne na wypady w okoliczne góry a jeśli ktoś uprawia rowerowy downhill to miejsce na wypady wręcz wymarzone. Ale też nie podobało nam się to że i w sobotę i niedzielę, przy ładnej pogodzie cały teren był zawalony parkującymi samochodami.

mundek28

Boję się że wiele kempingów położonych w atrakcyjnych miejscach z różnych powodów czeka podobna przyszłość. 

Krzysztof57
W dniu 20.11.2020 o 14:52, dudek_t napisał:

Nie miałem jak przeczytać całości. O co tam chodzi z tymi setkami ciał żołnierzy?

jacek00
1 godzinę temu, Krzysztof57 napisał:

Nie miałem jak przeczytać całości. O co tam chodzi z tymi setkami ciał żołnierzy?

Camping znajduje się na byłym cmentarzu wojskowym

dudek_t
2 godziny temu, Krzysztof57 napisał:

To akurat poboczna informacja. Tam kiedyś pochowali żołnierzy niemieckich. Później część ciał ekshumowano a większa część została. 

Samochody na parkingu mi nie przeszkadzały, nigdy nie zdażyło się żeby nie było jak wyjechać. Z opłatami również nie było żadnego przypału ani razu. Wręcz zdarzało mi że jak byliśmy "tranzytowo" to nie płaciłem pełnej kwoty. Lokalizacja jest rewelacyjna, jedzenie wyśmienite, łazienki wzorowe i super komfortowy zrzut kota. Bardzo, bardzo szkoda.