Skocz do zawartości

BIELSKO BIAŁA - KEMPING POD DĘBOWCEM NR 99


barwol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 11 miesięcy temu...

Trochę "świeżych" info z B-B i Camping nr 99.

Byliśmy tam na weekend czerwcowy :)

 

Camping dostał dofinansowanie z UE i całe sanitariaty są obecnie wyremontowane (postawione na nowo). Łazienki, ubikacje stan bdb+

 

Było czysto do tego bardzo przyjaźni właściciele.

 

Faktycznie w weekendy camping wykorzystywany jest jako parking ale alejki dla przyczep pozostają wydzielone.

Dla nas nie było to żadnym problemem bo już po 18-tej nikogo nie było a wieczorna cisza wszytko rekompensuje.

 

Ze swojej strony na krótki wypad w Beskid Śląski gorąco polecam, jeśli jednak ktoś planuje spędzać dzień na kempingu zamiast na spacerach po górach to faktycznie przyjeżdżające samochody mogą być denerwujące ;) dla tych którzy chcą spędzić tam noc i w dzień korzystać z uroków gór zdecydowanie polecam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też byłem w ostatnich dniach gościem tego miejsca - lecz parkingu i knajpki.  Co mogę powiedzieć - wjazd jest mało europejski, z płyt betonowych  tańczących na nierównej nawierzchni, a w środku przejazdu stoi drzewo. Może jest tam inny wjazd dla gości campingu ? ja wcale bym się nie cieszył wjeżdżając tam zestawem.

 

P.S w knajpce jedzenie jest całkiem smaczne.... ale obsługa nerwowa i to od rana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 ale obsługa nerwowa i to od rana :)

 

Jaki szef, taka obsługa :niewiem:

 

 Co mogę powiedzieć - wjazd jest mało europejski, z płyt betonowych  tańczących na nierównej nawierzchni, a w środku przejazdu stoi drzewo. Może jest tam inny wjazd dla gości campingu ? ja wcale bym się nie cieszył wjeżdżając tam zestawem.

 

Gość nie jest pasjonatem. On ma z tego ciągnąć kasę. To nie ten typ. co by zwracał na takie drobiazgi uwagę.  :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

No to pewnie sie tam gdzieś mijalismy wczoraj i dziś @chris_66. Pogoda byla cudna. A my na campingu spotkalismy Grzegorza i Asię. Lipnicy, z ktorymi wyrwalismy sie dzis na Klimczok. Powspominalismy tegoroczne podróże po Grecji. Bo oni rowniez byli w tym samym czasie w Stomio. A sam camping po Debowcem jest po prostu przyzwoity. Nie brakuje tam niczego. Teren czysty, sanitariaty bardzo ladne i zadbane. Wieczorem cichutko, w góry blisko....czego chciec więcej?

Message_1566129408404.jpg

 

Edytowane przez pawel1966 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pewnie sie tam gdzieś mijalismy wczoraj i dziś [mention=5596]chris_66[/mention]


Wczoraj wieczorem byliśmy na starówce i okolicach. Dziś mały spacer do schroniska pod Klimczokiem i o 15 ruszyliśmy do domciu.
Chciałem zaparkować gdzieś koło was na kempingu i spróbować nawiedzić ale za 12 zł to za drogo i zeźliłem się i zaparkowałem za 5 zł pod hotelem 200m niżej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

........pozalowales te 7 zl........chetnie poznalibysny osobicie pierwszą ławkę forumowej "loży szyderców".............do zobaczenia przy następnej okazji......

 

Tak naprawdę to poszło o 2zl bo byłem przygotowany mentalnie na cenę 10/dzień

 

Ja nie istnieję w realu jestem wytworem chorej wyobraźni modów

 

Trzymajcie się ciepło. Do następnej okazji gdzieś w trasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.