Skocz do zawartości

BIELSKO BIAŁA - KEMPING POD DĘBOWCEM NR 99


barwol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wkleisz treść? Nie mam konta na Gazecie a chętnie bym przeczytał. 

Bardzo szkoda, byłem wiele razy. Świetnie prowadzony kemping, zadbany z dobrym jedzeniem. Na koniec lipca rozmawiałem z właścicielem i wszystko szło jak należy... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, dudek_t napisał:

Wkleisz treść? Nie mam konta na Gazecie a chętnie bym przeczytał. 

Bardzo szkoda, byłem wiele razy. Świetnie prowadzony kemping, zadbany z dobrym jedzeniem. Na koniec lipca rozmawiałem z właścicielem i wszystko szło jak należy... 

Obecny dzierżawca ma umowę tylko do końca roku i nie przedłużyli mu dzierżawy na dalszy okres... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A potem się ludzie dziwią że w Zakopanem nic nie inwestują w kemping. Jak tu inwestować... umowy ci nie przedłużą i tyle. 

Mieliśmy się w końcu na ten kemping wybrać. 

Pewnie hotel zbudują. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie!  Facet mi powiedział, że moja przyczepa zajmuje tyle miejsca co 4 auta więc policzył mi za noc 180 zł.  Bo lepiej zarabia jak kemping jest parkingiem.

Jeżeli mi się nie podoba to wynocha.     Ja go nie żałuję. to beznadziejny dzierżawca.  Przeniosłem się na drugą stronę B-B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, AdamH napisał:

Nareszcie!  Facet mi powiedział, że moja przyczepa zajmuje tyle miejsca co 4 auta więc policzył mi za noc 180 zł.  Bo lepiej zarabia jak kemping jest parkingiem.

Jeżeli mi się nie podoba to wynocha.     Ja go nie żałuję. to beznadziejny dzierżawca.  Przeniosłem się na drugą stronę B-B.

To za moją policzyłby jak za 6 :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.11.2020 o 19:57, vrs napisał:

To za moją policzyłby jak za 6 :]

Takich geniuszy trzeba omijać. Nie trawie parkingu na campingu. Niedziela, godzina odjazdu a tu nie ma opcji, bo slalom między parkującymi za 15zl... Oczywiście podchodzę na luzie, rozpinam czasem zestaw... I jadę. Nigdy nie wracam.

Tego miejsca szkoda. Mieli dobrą kuchnię. Piękne miasto, fajne miejsca na wędrówki, mieszkańcy bardzo przyjaźni. Na szczęście są alternatywy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda...Miejsce rewelacyjne na wypady w okoliczne góry a jeśli ktoś uprawia rowerowy downhill to miejsce na wypady wręcz wymarzone. Ale też nie podobało nam się to że i w sobotę i niedzielę, przy ładnej pogodzie cały teren był zawalony parkującymi samochodami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.11.2020 o 14:52, dudek_t napisał:

Już przeczytałem. Sprawa śmierdzi politycznie na 100km. Spier... kolejną rzecz. 

Nie miałem jak przeczytać całości. O co tam chodzi z tymi setkami ciał żołnierzy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Krzysztof57 napisał:

Nie miałem jak przeczytać całości. O co tam chodzi z tymi setkami ciał żołnierzy?

Camping znajduje się na byłym cmentarzu wojskowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Krzysztof57 napisał:

Nie miałem jak przeczytać całości. O co tam chodzi z tymi setkami ciał żołnierzy?

To akurat poboczna informacja. Tam kiedyś pochowali żołnierzy niemieckich. Później część ciał ekshumowano a większa część została. 

Samochody na parkingu mi nie przeszkadzały, nigdy nie zdażyło się żeby nie było jak wyjechać. Z opłatami również nie było żadnego przypału ani razu. Wręcz zdarzało mi że jak byliśmy "tranzytowo" to nie płaciłem pełnej kwoty. Lokalizacja jest rewelacyjna, jedzenie wyśmienite, łazienki wzorowe i super komfortowy zrzut kota. Bardzo, bardzo szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jest nowy dzierżawca - właściciel restauracji kempingowej, ma nowe plany - nie będzie już parkingu.

Resztę doczytacie tutaj, jeżeli ceny będą ok - podjedziemy

https://bielsko.biala.pl/aktualnosci/45135/efektowne-plany-pod-debowcem-stana-bungalowy-przyjada-kampery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.