Skocz do zawartości

Zakup "dobrej" przyczepy kempingowej


Mati43

Rekomendowane odpowiedzi

Oj kolego ten fendt ostatni platinum , to niezły truposz . Już angielke można znaleźć w lepszym stanie niż to . Cena okazja, nikt chyba nic za darmo nie oddaje. 

Dużo się musisz nauczyć wiec , sam nie jedz. 

Polecam troche pozwiedzać forum, poczytać różne tematy. Jechać do Wiórka , popatrzeć jak wyglądają trupy , następnie do Poznania jest tam jeszcze taki handlarz co tez handluje Angielkami również same truposze . Ten region jest straszny w celu kupienia czegoś.

 

Inked747073119_3_1000x700_przyczepa-kempingowa-fendt-510-platinum-kempingowe_LI.jpg

Wszystkie te przyczepy to jakieś trupy są . Są to okazje jakich naprawde mało , za 2 letnią przyczepe 30 koła , Szanujmy się. Szukamy ceny albo przyczepy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Właśnie wracamy z Poznania. Pojechaliśmy oglądać steckmana. Wystarczyło wjechać aby go skreślić. Byliśmy pod poznaniem więc skończyliśmy no Wiorka Nic kompletnie. 2 angielki według mnie całkiem ok. Drobnostki typu zamek w szafce albo guzik od drzwi łazienki a tak sucho i pod spodem nie kombinowqne. Oczywiście lmc nadal aktualne jako priorytet ale chciałem pojeździć pooglądać żeby się rozeznać po 1 wtopi kilka lat wstecz. 

IMG_20180823_180656.jpg

IMG_20180823_180648.jpg

IMG_20180823_180639.jpg

Edytowane przez Mati43 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, NieKumaty napisał:

 Ten region jest straszny w celu kupienia czegoś.

Paradoksalnie poznaniacy kupują właśnie w wlkp. Reszta kraju też często tu przyjeżdża :)Lecz mówimy o dobrych przyczepach a nie tych za pół ceny jak inni nie kumaci;) Nie chodzi mi o Twój nick.

Analogicznie po auto poznaniak nie jedzie na wschód.

1 godzinę temu, NieKumaty napisał:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem 2 lata temu przyczepę Avondale, (angielka) z 2005 r. za 19.500 zł stan bardzo dobry z pełnym wyposażeniem (bez movera) oraz kompletną dokumentacją serwisową i wszystkimi instrukcjami obsługi urządzeń. Jeśli chcesz mogę podesłać zdjęcia mojej cepki i odszukać nr. telefonu do tego pana. Pracuje w Anglii i co jakiś czas coś sprowadza. Zaskoczyło mnie to że przed zimą kontaktował się ze mną i przypominał jak należy przygotować przyczepę do zimy. Pan mieszka gdzieś pomiędzy Jelenią Górą a Wałbrzychem.
Skoro budka ma pełną dokumentację serwisową podzielisz się z nami raportem 'damp check'. Robi się obligatoryjnie co roku przy każdym przeglądzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, danielpoz napisał:

Paradoksalnie poznaniacy kupują właśnie w wlkp. Reszta kraju też często tu przyjeżdża :)Lecz mówimy o dobrych przyczepach a nie tych za pół ceny jak inni nie kumaci;) Nie chodzi mi o Twój nick.

Analogicznie po auto poznaniak nie jedzie na wschód.

Skoro zacząłeś o NIE KUMATYCH to rozwiń swoją wypowiedź.Bo wydaje mi się że pijesz do mnie.... Ktoś wcześniej stwierdził że blacha pofalowana jest w tej LMC...na logikę plastik ok ale blacha może się poddać??? Tego nie grali jeszcze :)

 

Edytowane przez Mati43 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądaliśmy ta przyczepę https://www.otomoto.pl/oferta/adria-472-lu-100-bezwypadkowa-1300-dmc-mover-super-zadbana-ID6B0RI3.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8

Sprzedawca wobec nas w porządku. Dał nam wolna rękę z oglądaniem przy czym nie robił problemów z moim zagladaniem tu i tam. Byliśmy pewni że dojedziemy z Budka piękna w środku czysta bez zaciekow itp. Dla nas super ale.. Coś mnie tknelo zajrzeć pod spód od strony drzwi. Między drzwiami a nadkole i kołem przy samym kole wystawiała śruba mocujące plastikowy dół. Okazało się że jest tam to z foto. Jakieś 3cm na 4cm. W środku nie było styropianu ale i dziury na zewn tz do środka cepki. Jak palcem próbowałem wyrwać dalej to się nie dało. Czy to może być oznaką poważnej usterki? Jestem bardzo zainteresowany i to mnie powstrzymało od zakupu a sprzedający sam się zdziwił. Reszta podłogi wygląda na ok osoba wiążąca 90kg było widać jakieś delikatne ugiecia jak zaglądałem pod spód. 

IMG_20180825_172811.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.