Skocz do zawartości

Zakup "dobrej" przyczepy kempingowej


Mati43

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Uzupełnij swój profil. Może fachowiec do dyspozycji jest bardzo blisko, ale skąd ma wiedzieć gdzie mieszkasz ... To podstawa.

LMC to bardzo dobre przyczepy. Ogłoszenie jest standardową poglądówką co za tym idzie zdjęcia nie pokazują żadnych istotnych szczegółów. Jak za 2006 rocznik cena jest atrakcyjna (oby atrakcja nie była problemem). Przyczepa nie jest wyposażona w mover, jeśli była ciągana za rękojeści to ich mocowania mogą być pozrywane (jeśli rękojeści są luźne to poprzez powstały luz mogła do środka dostawać się woda - trzeba sprawdzić).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem i oglądałem. Ma pofalowaną blachę z lewej strony u góry. Wygląda jakby od gorąca, w środku brak śladów. Jeśli masz czas szukaj dalej. Niestety bez jeżdżenia się nie obędzie. Lato się kończy to i przyczep powinno być więcej na sprzedaż. Ja zaczynałem szukać z budżetem 20 tyś PLN, skończyłem na 32. Ma chyba ślady po moverze, ale nie jestem pewien. 

Edytowane przez Jaskółki
Post (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 30 i ani złotówki więcej. B.nam się podoba układ który ma.Jest dla nas idealny. Znajomy z którym miałem jechać oglądać kupił od niego HYmera i jest zadwolony.Wizalnie zewnątrz nie przeszkadza mi czy miała gradobicie czy gdzieś wgniotki.Najważniejsze to konstrukcja. 

https://www.otomoto.pl/oferta/fendt-saphir-przyczepa-kempingowa-fendt-saphir-2006r-ID6Aw4sX.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-camping-dethleffs-2008-CID5-IDv4qOl.html#5c1b912cab

 

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-wilk-2006r-ideal-CID5-IDv8hZO.html#5c1b912cab

 

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-fendt-510-platinum-CID5-IDvaAFT.html#5c1b912cab

 

W miarę blisko więc można podjechać, jakby ktoś mógł coś więcej o tych budkach powiedzieć to fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy byłby jakiś pomocny forumowicz aby dziś na 17-17,30 podjechać do Poznania oglądnąć steckermana? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, danielpoz napisał:

Fendt Saphir bardzo tani i po kolizji, zresztą ten 510 Platinum też po przejściach. Dethleffs też super cena....

Bo to nie jest  Dethleffs .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem 2 lata temu przyczepę Avondale, (angielka) z 2005 r. za 19.500 zł stan bardzo dobry z pełnym wyposażeniem (bez movera) oraz kompletną dokumentacją serwisową i wszystkimi instrukcjami obsługi urządzeń. Jeśli chcesz mogę podesłać zdjęcia mojej cepki i odszukać nr. telefonu do tego pana. Pracuje w Anglii i co jakiś czas coś sprowadza. Zaskoczyło mnie to że przed zimą kontaktował się ze mną i przypominał jak należy przygotować przyczepę do zimy. Pan mieszka gdzieś pomiędzy Jelenią Górą a Wałbrzychem.

Edytowane przez Sandbeck (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem 2 lata temu przyczepę Eifeland, (angielka) z 2005 r. za 19.500 zł stan bardzo dobry z pełnym wyposażeniem (bez movera) oraz kompletną dokumentacją serwisową i wszystkimi instrukcjami obsługi urządzeń. Jeśli chcesz mogę podesłać zdjęcia mojej cepki i odszukać nr. telefonu do tego pana. Pracuje w Anglii i co jakiś czas coś sprowadza. Zaskoczyło mnie to że przed zimą kontaktował się ze mną i przypominał jak należy przygotować przyczepę do zimy. Pan mieszka gdzieś pomiędzy Jelenią Górą a Wałbrzychem.

Czyli po odliczeniu kosztów transportu i zarobku handlarza wychodzi, że za ile ten handlarz kupił w UK tą przyczepę? Za 10k? Wierzysz że tam dobrzy wujkowie mieszkają, którzy tak bez powodu niemal za bezcen oddają sprzęt?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówił mi że nie kupuje od handlarzy tylko od prywatnych osób. Ma możliwość więc szuka okazji. Ale przywozi tylko 2-3 sztuki rocznie.

sory, pomyliłem nazwę przyczepy nie Eifeland (taką miałem poprzednio) kupiłem Avondale.

W sumie to już moja 6 przyczepa przez 25 lat, jestem z niej najbardziej zadowolony. Była mało eksploatowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Sandbeck napisał:

Ja kupiłem 2 lata temu przyczepę Avondale, (angielka) z 2005 r. za 19.500 zł stan bardzo dobry z pełnym wyposażeniem (bez movera) oraz kompletną dokumentacją serwisową i wszystkimi instrukcjami obsługi urządzeń. Jeśli chcesz mogę podesłać zdjęcia mojej cepki i odszukać nr. telefonu do tego pana. Pracuje w Anglii i co jakiś czas coś sprowadza. Zaskoczyło mnie to że przed zimą kontaktował się ze mną i przypominał jak należy przygotować przyczepę do zimy. Pan mieszka gdzieś pomiędzy Jelenią Górą a Wałbrzychem.

Czekamy na nr telefonu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Mati43 napisał:

Jak opinie? Chcemy skoczyć oglądać tą LMC tylko boje się  jechać sam a fachowiec niestety długi czas nie aktualny

Ale to co, sprawa LMC już umarła? Nie myślisz o zobaczeniu tej przyczepy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.